Page 116 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:46 13. Aug 2010
by Miell
Já bych chtěla poděkovat Luelle za všechny akce co jsem s ní jako DMkem prošla. Škoda.. no :(

Re: Poděkování

Posted: 00:12 16. Aug 2010
by efu_redo
No, zase tu počase shrnu nějaká poděkování.

Největší díky patří Venděe za hru v poslední době a především za dnešní parádní hru, plnou zajímavých a skvělých, zábavných .......*žvatlá* situací. Pak také Desmondovi, za pěkně hraný charakter, to samé platí o Farah.

Přidávám Werdigia, který je hrán moc pěkně a charakter má zábavný a moc poutavý.

A také díky všem odbojářům, proletářům a všem, se kterými má postavička má co dočinění.

A v neposlední řadě také Laškovi, za jeho parádní DMkování, ochotu a také Oneiceonovi, za spestření hry.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:12 17. Aug 2010
by KaTo
Tomu říkám intelektuální debata s kulturní (pěveckou) vložkou...díky kluci, bavil jsem se! :twisted: :lol: :lol: :lol:
(a ještě jednou sorry, za ten epic fail s uhlím :mrgreen: :mrgreen: )

Re: Poděkování

Posted: 06:33 17. Aug 2010
by sendys
Děkuju rejtymu za vsechyn upravy co dela a nove lokace jenz pripravuje :)

Re: Poděkování

Posted: 09:53 17. Aug 2010
by LDamian
Po zveřejnění těch různých rp hlášek a cedulí a podobně Žoržem se moc těším na nové lokace. Zvlášť proto, že mně samotnému celý ten projekt kdysi připadal nereálně náročný. Držím palce! :)

Re: Poděkování

Posted: 11:26 17. Aug 2010
by LDamian
Chci poděkovat celému DM týmu za přehodnocení trestů ve věci těch banů. Vážím si toho.

Re: Poděkování

Posted: 11:33 17. Aug 2010
by Thenesen
Moc dekuju LDamianovi za jeho vecne prispevky v diskuzi o tech banech :)

Re: Poděkování

Posted: 11:38 17. Aug 2010
by Istvan
LDamian wrote:Chci poděkovat celému DM týmu za přehodnocení trestů ve věci těch banů. Vážím si toho.
Pod to se take podepisuji.

Re: Poděkování

Posted: 16:30 17. Aug 2010
by Miking
Chtěl bych poděkovat hračum
DM Krata, Ldamian, G14, zachy, Miky, Fryn, Pilnik, wooh, Manas, paja13, treblez, Monstera, human_wreck, Esuliams, -RoF-, darkvision-, sendys, Glumišek

Re: Poděkování

Posted: 06:38 18. Aug 2010
by sendys
Děkuji kraťovy za skvele DMkovani a je mi lito ze odešel :( byla snim fakt sranda a nikdy nuda :)

Re: Poděkování

Posted: 08:14 18. Aug 2010
by zuuzza
sendys wrote:Děkuji kraťovy za skvele DMkovani a je mi lito ze odešel :( byla snim fakt sranda a nikdy nuda :)
K tomu se musim jenom podepsat a nekolikrat to podtrhnout. Krato, diky.

Re: Poděkování

Posted: 09:50 18. Aug 2010
by Bahnak
Sláva jemu natisíckrát! Kráto, hodně piva a ženských! Doufám že alespoň zůstaneš věrný svému spamu :-D
Dámy a pánové povstaňte, král odchází!

Re: Poděkování

Posted: 11:03 18. Aug 2010
by G14
jo Kráťovi rozhodne diky za vse!!At uz za porod,Questy,nocni pokecy,zpestrene herni chvilky a mnoho mnoho dalsiho!Tleskam ti!Xi'An s tebou!!Kráťová :wink: :wink: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:44 18. Aug 2010
by Glumišek
:cry: Smě Kráťo pěkně nakrk. Kde teď našinec sežene zastání? He? Pepík pryč, Sorr pryč, ty pryč, chjo. Díky za všechno, doufám že se sejdeme ve hře ty od teď neškodá podravo a bombónku pro drowy. :twisted:

P.S. vážně, připojuji se k poděkování a to nejen Kráťovi, ale i Pepovi, Žoržovi, Sorrowovi a v neposlední řadě Luelle a Pajky.

Re: Poděkování

Posted: 12:23 18. Aug 2010
by venomeq
Damy a panove odesel nekdo s kym byla radost hrat.Nekdo koho si vazim a vzdy sem byl potesen jeho pritomnosti.At uz odesel z nedostatku casu ci jinych pohnutku mne to mrzi protoze hra snim byla vzdy zabavna a na jeho Q,vtipky a hru se nezapomina.Vzdy pro mne budes cislo 1 a budu rad kdykoliv si stebou budu moct zahrat at uz jako s hracem ci DMkem pokud se nekdy vratis.

Takze diky za vsecko Krato *Hluboce se uklonil* vzdavam hold Panu DM,pravemu bohu ...zij blaze a sila piva te provazej :mrgreen:

Stafetu v armade po nem prevzalo jine DM.Verim ze Lashek bude taky tak dobry i kdyz sem mel jen malo tu cest snim hrat a doufam do budouca ze budu mit prilezitost.Takze i jemu diky a preju mu hodne stesti nebot prekonat Kratu nebude snadne.