Page 117 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:07 03. Jan 2012
by Derken-
Tys do dneška nepochopil, proč tě ten démon zmlátil co? :lol: :lol: :lol: Znám to jen z vyprávění, ale pobavilo to moooc :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:03 03. Jan 2012
by Hafen
No ja nad tim ani prilis neuvazoval, zjistil jsem ze mi zdejsi realie drowu prilis nesedi tak jsem sel o dum dal a jsem vicemene spokojen. Kdyz jsem koncil, byl jsem dost podrazden a celkem mne to mrzi, ale bylo to bohuzel dano prave tim, jak moc se moje predstava o drowovi lisila od reality.

Presto si myslim, ze chovani nekterych drowich npc Bahnak az moc hrotil. Hral jsem uz spiona, obycejnou sluzku, prostyho blatoslapa, a nikdy jsem se nesetkal s takovym uslapavanim ze strany slechticu nebo dokonce i vudcu rasy. A to kazdy z nich je celkem pekna svine:)

Chovat se tak moje postava (dokonce vyssi postaveni nez mela ta npc s kterymi jsem kdys hral) tak behem dvou dnu nas prvni rod smete tvrda boure prostych drowu a nizsich ras a skoncime napichani na kuly :P Ale chapu ze DM nemusi s takovou postavou nemusi hrat cele mesice a tak resit tento problem.

Ale kdyz opominu nazorove neshody, coz je prirozene, nebot kazdy si to predstavuje trochu jinak, tak Bahnak delal to nejlepsi co mohl a verim ze tomu tak je i ted.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:15 03. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Hafen wrote:No ja nad tim ani prilis neuvazoval, zjistil jsem ze mi zdejsi realie drowu prilis nesedi tak jsem sel o dum dal a jsem vicemene spokojen. Kdyz jsem koncil, byl jsem dost podrazden a celkem mne to mrzi, ale bylo to bohuzel dano prave tim, jak moc se moje predstava o drowovi lisila od reality.

Presto si myslim, ze chovani nekterych drowich npc Bahnak az moc hrotil. Hral jsem uz spiona, obycejnou sluzku, prostyho blatoslapa, a nikdy jsem se nesetkal s takovym uslapavanim ze strany slechticu nebo dokonce i vudcu rasy. A to kazdy z nich je celkem pekna svine:)

Chovat se tak moje postava (dokonce vyssi postaveni nez mela ta npc s kterymi jsem kdys hral) tak behem dvou dnu nas prvni rod smete tvrda boure prostych drowu a nizsich ras a skoncime napichani na kuly :P Ale chapu ze DM nemusi s takovou postavou nemusi hrat cele mesice a tak resit tento problem.

Ale kdyz opominu nazorove neshody, coz je prirozene, nebot kazdy si to predstavuje trochu jinak, tak Bahnak delal to nejlepsi co mohl a verim ze tomu tak je i ted.
Mel jsem kdysi podobny pocit z podtemna, takze tomu naprosto rozumim :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:17 03. Jan 2012
by J.F.Payne
Hafen wrote:Kdyz jsem koncil, byl jsem dost podrazden a celkem mne to mrzi, ale bylo to bohuzel dano prave tim, jak moc se moje predstava o drowovi lisila od reality.
Whoa, a kde v realitě prosímtě žijou drowové?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:18 03. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nooo .... *podrbe se na hlavě* Já jednou jednoho viděl.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:34 03. Jan 2012
by Miell
J.F.Payne wrote:
Hafen wrote:Kdyz jsem koncil, byl jsem dost podrazden a celkem mne to mrzi, ale bylo to bohuzel dano prave tim, jak moc se moje predstava o drowovi lisila od reality.
Whoa, a kde v realitě prosímtě žijou drowové?
Očividně bylo REALITOU myšleno to, jak se hrají dowové na Thalii. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:37 03. Jan 2012
by J.F.Payne
Už to vidím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:38 03. Jan 2012
by Miell
J.F.Payne wrote:Už to vidím.
:wink: Stane se

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:06 17. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Když se celá partička nalodí a jedna lama zůstane na břehu se spuštěným dialogem od kapitána kupujíc lístek. K lodi přišli společně.
TOhle meli pekne udelane na Amii.....kdyz se nekam jelo nebo plavilo, mluvil a platil prevoznikovi jen jeden hrac, prevoznik pak odvezl vsechny v parte kdyz stali pobliz povozu nebo lode

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:13 20. Jan 2012
by -darkvision-
Dobrý den, chci se zeptat, dali by se do podtemna přidat alchymistický stolky? 1-2?

Povrch:
Karathska dilna 2
Karathsky hrbitov 1
Ivorsky hrbitov 1
Doubkov dilna 1
Alw dilna 2
Poustni mesto dilna 2
=9stolků

Podtemno:
Olath dilna 2
=2stolky

Když si vemem kolik je hráčů, řekl bych tak 2/3 povrch a 1/3 podtemno.

Alchymie je celkem časté řemeslo.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:34 20. Jan 2012
by Krysak
Ahoj pod prosbu DV se rád podepíšu.
Stačilo by přidat třeba 2 potulné alchymisty do Haggolu a Cheelu

Děkujeme moc!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:35 20. Jan 2012
by kucik
Daly. Napiš kam.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:08 20. Jan 2012
by Radim
Do Cheelu do lokace jak je univerzita a další bych mrsknul klidně do starýho města někam poblíž toho tržiště

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:10 20. Jan 2012
by kucik
Můžeš napsat název lokace? Já se tam už fakt neorientuju.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:15 20. Jan 2012
by -darkvision-
Můj návrh by byl přidat 2potulný (nabídku píšu níže) a pak jeden stolek do Daf jamovy hlubiny (presny nazev lokace nevim)

1. potulný alchymista někde zde:
Che´el del Wlalths - náměstí
Che´el del Wlalths - přístav
Che´el del Wlalths - náměstí - laboratoř alchymie

2. potulný alchymista někde zde:
Hagol - Dolní Hagol
Charaxss - Staré město

Děkuji moc, ať je výsledek jakýkoliv.