Page 117 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:53 15. Jun 2011
by XŠevyX
Jde naštvané prasátko lesem a potká zajíce ... Zajíc se podívá na něho podívá a řekne : "Copak se ti stalo..?" Prase na to : "Nestarej se ty svině ušatá".. a jde dál Po chvíli potká medvěda a ten se taktéž zeptá " Co se ti stalo ..? " Prasátko: " Co ti je do toho ty chlupatá koule " a pokračuje dál lesem.. Poté potká lesní vílu , která se rozhodne prasátku splnit dvě přání... Tak prasátko si přeje aby přes celý les byla kupa hoven . Vílá chvíli přemýšlí ale nakonec prasátku vyhoví. Máchne hůlkou a přes celý les je najednou velká kupa hoven. Po té se ho ptá : " A jaké je to druhé přání.? " Prasátko se na ní podívá a řekne: " Tak , a teď to všechno sežer ty kurvo..."

Re: Vtípky
Posted: 20:56 15. Jun 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 21:33 15. Jun 2011
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 22:48 15. Jun 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 06:57 16. Jun 2011
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 17:52 16. Jun 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 20:50 16. Jun 2011
by slencak
Re: Vtípky
Posted: 09:34 17. Jun 2011
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 17:41 17. Jun 2011
by Prasokralik
Citace z nejmenovaného filmu
Drak: Dobře čaroději, můžeš mi položit dvě otázky, na které ti pravdivě odpovím.
Čaroděj: Neměly to být tři?
Drak: Ano. A teď jsi zpátky na dvou.
Re: Vtípky
Posted: 18:08 17. Jun 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Citace z nejmenovaného filmu
Drak: Dobře čaroději, můžeš mi položit dvě otázky, na které ti pravdivě odpovím.
Čaroděj: Neměly to být tři?
Drak: Ano. A teď jsi zpátky na dvou.
Jmenuj... nemám na co koukat

Re: Vtípky
Posted: 07:28 18. Jun 2011
by Krata
myslim že Šrek

Re: Vtípky
Posted: 23:33 18. Jun 2011
by Braenn
hmm princ a pruďas?
Re: Vtípky
Posted: 23:37 18. Jun 2011
by Nalkanar
Braenn wrote:hmm princ a pruďas?
Tam není drak
Re: Vtípky
Posted: 08:09 20. Jun 2011
by de Aers
Dva spřátelené manželské páry hrály jednoho večera žolíky. Petrovi spadla na zem karta. Když se pro ni sehnul, všiml si, že Dana, Honzova manželka, má široce roztažené nohy a nemá kalhotky! Petr nedal samozřejmě na sobě nic znát. Později, když šel do kuchyně pro piti, přišla za ním Dana s otázkou: „Viděl jsi pod stolem něco, co se ti líbilo?“ Petr, překvapený její otevřenosti, přikývl a ona pokračovala: „Můžeš to mít! Bude tě to ale stát tisíc korun.“ Petr zhodnotil svoje finanční možnosti, potlačil morální předsudky a na dohodu přikývl. Dana mu připomněla, že její muž pracuje v pátek vždy déle, a že se tedy Petr má u ní ve dvě odpoledne ukázat. Samozřejmě, že Petr byl přesný, dal jí tisícovku a pak spolu celou hodinu kvalitně souložili. Asi v půl čtvrté Petr odešel. Honza se vrátil, tak jako každý pátek, v šest večer. Hned po příchodu se ptá své ženy: „Byl tu dnes odpoledne Petr?“ Dana, i když šokována, klidně odpovídá: „Ano, zastavil se na pár minut.“ „A dal ti tisíc korun?“ Daně se podlomila kolena. Myslela, že je konec... Nasadila kamenný výraz a povídá: „Ano, dal mi tisícovku.“ Manžel se spokojeně usmál: „Víš, Petr přišel dnes ráno do kanceláře a půjčil si ode mě tisíc korun. Slíbil, že se dnes odpoledne u nás zastaví a vrátí je. Vidím, že nekecal a slib splnil. Když bude potřebovat, půjčím mu zase.“ Dana omdlela.
Re: Vtípky
Posted: 10:59 20. Jun 2011
by Prasokralik
Cheche tos mi připomněl:
Pepíček a Mařenka si hrajou u lesa, když najednou Pepíček vytáhne z kapsy lízátko a udělá lákavou nabídku:
"Maruško, tohle ti dám, když vylezeš támhle na ten strom."
Maruška je čilá holčička a tak výzvu přijme a opravdu - vyleze na strom a od Pepíčka dostane lízátko. Přijde na večer domů a hned se chlubí mamince. Maminka si povzdcyhne a odvětí:
"Ty hloupá, vždyť ti viděl kalhotky!"
Další den si ti dva spolu hrají zas a Pepíček to zkusí nanovo. Maruška se nejdřív zdráhá ale po nabídce lízátek dvou, se na Pepíčka mazaně podívá a výzvu přijme a opět vyleze na strom a domů si odnáší lízátka dvě. Když o tom povídá mamince, následuje stejná odpověď jako předešlého dne.
"Ty hlupačko už zase? Vždyť ti viděl kalhotky!"
Maruška ale okamžitě odvětí:
"Neviděl! Já si je předtím sundala!"