Page 117 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:37 14. Feb 2013
by kucik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:51 14. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
....YouTube ví...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:40 15. Feb 2013
by Molly23
Ach sladké vzpomínky na den kdy jsem se poprvé tváří v tvář potkal s Jeffem Watersem a poprvé v životě jsem viděl Annihilatory na živo!
http://www.youtube.com/watch?v=7fEDY-qrN9Q
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:22 20. Feb 2013
by Molly23
Písnička opěvující Gorbačova s brutálním videoklipem kde uvidíte Gorbačova ve formě jaká vás nikdy nenapadla! A neobejde se to bez zombií!
http://www.youtube.com/watch?v=gNl7u_ckbHU
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:50 21. Feb 2013
by Molly23
A ještě jedna písnička při které Vilma na diskotékách volá "To je ta moje!". V popisku videa je i text, dopočuju ho prolítnout očima
http://www.youtube.com/watch?v=OBwS66EBUcY
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:48 21. Feb 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:26 21. Feb 2013
by pavad
Molly, zavidim Ti vydrz Tvych usi (a prostoru mezi usima) ze vydrzis tohle poslouchat.
Asi nejlepsi komentar na tuhle zrudnost je jiz uvedeny na youtube:
Хороший клип, показывает как простые труженицы советского союза превратились в шлюх.
S ohledem na "hudebni" marast co vse v okoli prebiji basy bych jen dodal osobni nazor, ze bych ony "шлюхи" hledal i mezi jedinci, jez svymi instrumenty vytvorili tuto zrudnost, na kterou se da divat snad jen jako na neuspesny pokus o parodii...
Nemohu si pomoci, ale srovnat tu hruzu s cistotou, az temer funkcionalistickou jednoduchosti melodie, par vhodne umistnenymi obaly a krasou lidskeho hlasu - to ani srovnat nelze: M. Kozena, "Songs my mother tought me" -
http://www.youtube.com/watch?v=BBfdSPyif3g
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:50 21. Feb 2013
by Molly23
Ta písnička mi přijde naprosto kompozičně divná

ale ten klip si tak jednou do roka pustím

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:45 21. Feb 2013
by pavad
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:46 23. Feb 2013
by Molly23
Tak tohle je jeden z nejnechutnějších klipů co jsem kdy viděl. 18+
Hlavně vyvrcholení na závěr je šílený...
http://vimeo.com/27262887
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:12 23. Feb 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:Tak tohle je jeden z nejnechutnějších klipů co jsem kdy viděl. 18+
Hlavně vyvrcholení na závěr je šílený...
http://vimeo.com/27262887

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:16 23. Feb 2013
by Aulus
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:44 24. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:24 24. Feb 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:17 24. Feb 2013
by Lord_Berserk