Page 117 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:29 18. Aug 2010
by mandos
Taky bych se rád přidal k děkovačkám

Zažil jsem Díky tobě Krato několik pěkných questů a zpestření hry je škoda že odcházíš. Díky

Re: Poděkování
Posted: 15:37 18. Aug 2010
by LDamian
Take se pridam. Krato diky za tvou praci, potkavali jsme se na questech a tak spis nahodne, ale co jsem videl se mi rozhodne libilo. Doufam, ze te ted potkam aspon jako hrace!
No a mam jeste jedno podekovani. Diky DM, ktery predelaval dungeony na pousti. Ti nepratele jsou vazne vyzva na hrane, tesim se, ze na ne treba nekdy s nejakou postavou budu mit v dobre parte. Zaroven mi to ukazalo, ze mnich se proste to techto high epic dungu uz moc nehodi (dve smrti dnes a obe behem jednoho kola po srazeni nebo omraceni bez sance pro partu reagovat) a chce to nejakou jinou postavicku. Tak
ted mam nad cim premyslet.
PS: Jo a diky lidem, co se mnou dnes sli. Bylo to fajn a stale se diky vam ucim nove veci.
Re: Poděkování
Posted: 01:16 19. Aug 2010
by Krata
mockrát děkuji za děkovačky, však nesmutněte.. na Thalii zůstávám jako hráč, osobní život mě připravil o většinu osobního volna a na Thalii mám už méně času.. nu což.. aspon už mě neuvidíte jako DM Krata ale i jako hráče Krata

Re: Poděkování
Posted: 01:20 19. Aug 2010
by sendys
rekl bych ze respekt zustane cece:)
Re: Poděkování
Posted: 10:54 19. Aug 2010
by Muthor6
Děkuji DM Caironovi za zajímavé zpestření ve výpravě na bubáky

Re: Poděkování
Posted: 17:54 19. Aug 2010
by White wolf
Velmi ráda se přidávám k ptá..ehm Mutharilovi a děkuji za to zpestření a také děkuji,že myslí na to,že činy postavy můžou ovlivnit přesvědčení. Dík Cairone bylo to pro mě velmi nečekané a celkem potěšující překvapení.

Re: Poděkování
Posted: 20:44 19. Aug 2010
by venomeq
Omlouvam se a dekuji Lashekovi za to co vymyslel...chapu zes nemel jinou moznost a nezlobim se na tebe ac se to tak muze zdat.
Promin ze sem tam nebyl a mrhal tvym casem .... nejak se mi podarilo vykydnout u pc po obede a usnul sem.
Doufam ze se nezlobis.
Re: Poděkování
Posted: 01:58 20. Aug 2010
by Muthor6
Díky DM Bahňákovi a Gothovi za dnešní super questík, v pasaží s brečícím obrem jsem se fakt nasmál
Dík

EDIT: @Bahňák:

Aha, takže ten port do dungu s epickýma mágama kouzlícíma přízračné draky a prach zombie nebyl naschvál?

no, tak ted už mi to začíná dávat smysl. Ale jednoho toho draka jsem přehodil, teda myslím, oni na mě přiletěli asi 3 naráz

Re: Poděkování
Posted: 02:03 20. Aug 2010
by Miell
Velký.. opravdu VELKÝ DÍKY!!! LASHEKU! Díky Tobě dneska neměla hra trpký konec.
A pak díky všem za dnešní večer.. Vil, Stanovi, Hiwi.. a samozřejmě Desmondovi.

Re: Poděkování
Posted: 02:09 20. Aug 2010
by Desmond
Miell wrote:Velký.. opravdu VELKÝ DÍKY!!! LASHEKU! Díky Tobě dneska neměla hra trpký konec.
A pak díky všem za dnešní večer.. Vil, Stanovi, Hiwi.. a samozřejmě Desmondovi.

Taky se pripojuji k dekovacce, za posledni dva dny jsme s tim pekne pohnuli. Mozna ne tak jak bychom si prali, ale zabava je to prvotridni

). Velky diky Lashkovi, tem jez uz zminila Miel (sobe dekovat nebudu

) a jeste nekolika dalsim, kteri v tom take hrali svou roli. Nic poetickeho me nenapada a tak zatahnu oponu, aby mohlo nasledovat dalsi predstaveni.
Re: Poděkování
Posted: 02:13 20. Aug 2010
by Miell
Pravda.. díky i všem ostatním.. z předešlých dnů.. DÍKY!

Re: Poděkování
Posted: 08:55 20. Aug 2010
by etkar
Díky za pěkný quest Bahníkovi - opravdu nápaditý.
Dále a za spolupráci Muthovi.
Oběma díky že jsem teď totálně nevyspalý v práci

Re: Poděkování
Posted: 10:04 20. Aug 2010
by Bahnak
To já děkuji za trpělivost, ještě tu konzoli nemám v ruce no.
Jste byli můj první DM počin (úplně první) tak jsem rád že vás to bavilo.
Ehm, tak nějak by mě zajímalo kdo nastavil do DM konzole pod "grafické efekty!" portal který vede do nějakeho šileneho epik dungu

Jsem jen chtěl podsvítit dveře nějakým modrým kruhem a místo toho jste mi zmizli před očima

Takže za mě díky DenGraase a Lashekovi, poňvádž mi hodně pomohli a taky děkuji geniálnímu ukliku v DM hulce kdy jsem si po hodině příprav vše jedním klikem smazal
Opravdu je toho hodně co se budu učit!
Tak, a vyrážím do brna NOMISovi na svatbu!
Re: Poděkování
Posted: 11:45 20. Aug 2010
by Molly23
Tak já musím hlavně poděkovat sám sobě protože jsem hrál fakt moc skvělý rp a vy jste se fajn bavili.
Dělám si prču

!
Hlavní dík samozdřejmě patří spoluhráčům a pánovi DM. Všichni jsou moc chápaví a snad jim moje předčasné končení nekazí hru. Musím říct že je vždy těžké se z toho nějak vykroutit aby to nevypadalo divně a VIl nepůsobila jako strašpitel co utíká z boje. Ikdyž ted to vypadá jako kdyby otěhotněla... (žeby Thalijská verze Panny Marie?

)
Taky ale musím hlavně poděkovat své starostlivé mamince, která se tak dobře a oddajně stará o to abych nezapomněl na reálný život a ráda mě v tak napjatých situacích, které by mě udrželi u kompu určo tak do dvou do rána, odpojuje a já musím tak nakvap končit no.
Také od ní vyřizuji pozdravy DM teamu a mím spoluhráčům... Jsem jí včera říkal že se ještě loučím tak at nešílí a ona že vás mám všechny pozdravovat. Ted už nebudu chodit do práce tak snad doženu, co jsem zanedbal. Pak začíná škola, maturita (státní) a uvidíme no... už bych měl přestat kecat... bude oběd.
Re: Poděkování
Posted: 22:32 20. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuji neznámému DM za příjemné zpestření soubojů v aréně v podobě iluzí. Velice vydařený a hezký nápad...

Děkuji *smeká klobouk se spokojeným úsměvem*