Page 118 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:31 20. Jan 2012
by -darkvision-
S tím mě i napadá, zda by se nechtělo do Daf Jamovi hlubiny přidat třeba jeden lovčí trofejí? Dole je celkem jen jeden.
Na povrchu myslím že cca 3.

Co se týče těch alchymistů potulných či stolků.
Navrhuji na pevno jeden hodit do té Daf Jamovky. A pak jednoho potulnýho do hagolu a jednoho do cheelu ..
Jakožte aby každá rasa měla v zastoupení alchymistu. (Tak jak je tomu i na povrchu)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:32 20. Jan 2012
by Derken-
Lovčí v podtemnu je jeden a na povrchu jsou.. hm.. myslím že 4?

Edit: vlastně možná tři, nejsem si jist jestli je nějakej v poušti

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:47 20. Jan 2012
by menderon
Alchymisté potulní :

I. první ks do Cheel del Wlaths - náměstí - laboratoř alchymie
II. druhý kus Haggol - dolní haggol

lovci trofejí:
I. jeden ks do daff jamovy hlubiny - asi bych tu vlastnost dal pulčicému starostovi

Prodejce stítu +4 a +5 , kteří chybí dole
1. dopnit k prodejci zbrojí v Haggolu (trpaslici jsou asi nej kováři)

Děkujiza zvážení

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:59 06. Feb 2012
by XŠevyX
Jednoduše řečeno mi na Thalce chybí svitky(+4 okruhy kouzel). Vím, že jsou zakázány a odstraněny předměty s kouzly nad (4 okruh nebo kolik) ale myslím si že svitky mohly zůstat. Přeci jen jsou jen na jedno použití ( nejdou dobíjet jako hůlky a jiné předměty) a i to jedno použití někdy může být dost užitečné. Čaroděj tím ztrácí navíc svou schopnost učit se ze svitků a to je taky dost špatné. Byl bych moc rád (a myslím že né jenom já) kdyby se svitky znovu zavedly.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:41 06. Feb 2012
by Rejty
Svitky všech kruhů jsou v lootu. Do obchodů se zavádět nebudou, není třeba diskuzi na toto téma omílat stále dokola.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:21 17. Feb 2012
by -RoF-
Je to sice detail, ale dojel na to už aj NPC bard.

Zmizely mu housle. Ony právě mizí aj z trezorů.

Tak prosím zda by to šlo opravit. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:45 17. Feb 2012
by Bahnak
menderon wrote:Alchymisté potulní :

I. první ks do Cheel del Wlaths - náměstí - laboratoř alchymie
II. druhý kus Haggol - dolní haggol

lovci trofejí:
I. jeden ks do daff jamovy hlubiny - asi bych tu vlastnost dal pulčicému starostovi

Prodejce stítu +4 a +5 , kteří chybí dole
1. dopnit k prodejci zbrojí v Haggolu (trpaslici jsou asi nej kováři)

Děkujiza zvážení
Za všechny tyto body se s nadějí v srdci přimlouvám také.
Potulní alkáči chybí docela dost.
Lovci trofejí oproti povrchu chybí razantně - a v hlubině se to docela i nabízí, dobrý nápad!
Štíty jsou momentálně asi nejpalčivější, Rejty, prosím a moc se za ně znovu přimlouvám, kdyby nic tak tohle je opravdu nejpalčivější.
Díky.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:59 19. Feb 2012
by -darkvision-
-darkvision- wrote:Můj návrh by byl přidat 2potulný (nabídku píšu níže) a pak jeden stolek do Daf jamovy hlubiny (presny nazev lokace nevim)

1. potulný alchymista někde zde:
Che´el del Wlalths - náměstí
Che´el del Wlalths - přístav
Che´el del Wlalths - náměstí - laboratoř alchymie

2. potulný alchymista někde zde:
Hagol - Dolní Hagol
Charaxss - Staré město

Děkuji moc, ať je výsledek jakýkoliv.
Dobrý den, jen bych rád připoměl toto, aby se na to nezapomnělo. Děkuji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:33 20. Feb 2012
by Czech_Luthor
Dát do dungů pro epické lvly script, který by potvorám při spawnu spouštěl prohlédnutí neviditelnosti (nebo TS), ale na menším lvlu... V případě, že by do dungu 25+ šla postava na 10lvl, natěžila si meteor, smaragd atd. a vesele utekla.
To je podle mě dost nevyvážený.

Tedy udělat něco s tím, aby takové postavy neměly šanci bez boje něco takového získat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:41 22. Feb 2012
by Nalkanar
-RoF- wrote:Je to sice detail, ale dojel na to už aj NPC bard.

Zmizely mu housle. Ony právě mizí aj z trezorů.

Tak prosím zda by to šlo opravit. ;)
Strčte mu něco jinýho, furt mu někdo ty housle krade. :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:47 22. Feb 2012
by de Aers
A nebo ho dejte pryč. 8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:57 04. Mar 2012
by Nalkanar
Nahoře na kameni neprodává Smrťák katany. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:38 07. Apr 2012
by Aillen
-RoF- wrote:Je to sice detail, ale dojel na to už aj NPC bard.

Zmizely mu housle. Ony právě mizí aj z trezorů.

Tak prosím zda by to šlo opravit. ;)
Nemohl by potulný bard po kontaktování třeba něco na housle zahrát? Není to trochu škoda, stojí tam jen tak s připravenými houslemi a nikdy nic nezahraje, ani na požádání, ani třeba za nějaký obnos ..pár mincí třeba :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:04 02. May 2012
by Diemo
zdravim,mam problem s pevnosti Nordova kovadlina....na to, ze to je trpaslici pevnost, chybi mi tam mistecko aspon na kovarinu, nebo platnerinu :D a jestli to tu uz nekdo psal tak pardon.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:07 02. May 2012
by J.F.Payne
Jo, to mi tam k atmosféře taky chybělo!