Page 118 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:13 20. Jun 2011
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 19:34 22. Jun 2011
by Desmond

Re: Vtípky

Posted: 10:13 23. Jun 2011
by de Aers
Kohout se prochází po tržišti.
Vtom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
“No jasně! Sauny, solárka, kolotoče, píčoviny a na
dvoře není koho šukat!”

Re: Vtípky

Posted: 12:10 23. Jun 2011
by XŠevyX
de Aers wrote:Kohout se prochází po tržišti.
Vtom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
“No jasně! Sauny, solárka, kolotoče, píčoviny a na
dvoře není koho šukat!”

:mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:03 23. Jun 2011
by Práček
Ona: "Miláčku, udělej mi dětátko"
On: "paci paci pacičky!"

Re: Vtípky

Posted: 23:24 23. Jun 2011
by Bahnak
http://www.youtube.com/watch?v=V-H-m5HzLNY
Tom Hanks je hustej týpek...

Re: Vtípky

Posted: 15:27 24. Jun 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 15:34 24. Jun 2011
by XŠevyX

Náhodou borec ...že to tak sestavil :D :D

Re: Vtípky

Posted: 23:51 24. Jun 2011
by de Aers
150 kilová dáma u gynekologa si horko-těžko vyleze na vyšetřovací stůl, rozkročí nohy tak jak se má….
Gynekolog sedí na svém místě, dívá se do rozkroku, přemýšlí, mne si bradu, kroutí hlavou…. a potom promluví:
“Milá paní, prosím vás, mohla by jste si usrat, abych měl aspoň nějaký orientační bod?”

Re: Vtípky

Posted: 07:12 25. Jun 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:04 25. Jun 2011
by Thuereg
Věci bez kterejch se prostě člověk nemuže vobejít :D

http://www.youtube.com/watch?v=AxKE6P0L ... _education

Re: Vtípky

Posted: 23:46 25. Jun 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/uVVe21GubDc malá noční hudba :D :D

Re: Vtípky

Posted: 01:36 26. Jun 2011
by Braenn
Když byla dnes řeč o Kelu a jeho obyvatelích, mám tu něco motivačního speciálně pro nalka...:))

http://www.lowbird.com/data/images/2011 ... -thief.jpg

a malý bonus pro zbytek:

Image

Re: Vtípky

Posted: 03:19 26. Jun 2011
by Bahnak
Švestka: Neschopnost myšlenku udržet vs. neschopnost myšlenku opustit
http://www.youtube.com/watch?v=219dYct4 ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 11:24 26. Jun 2011
by Prasokralik
už nikdy

nevěřím

healerům

http://youtu.be/36lSzUMBJnc