Page 118 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:13 20. Jun 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 19:34 22. Jun 2011
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 10:13 23. Jun 2011
by de Aers
Kohout se prochází po tržišti.
Vtom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
“No jasně! Sauny, solárka, kolotoče, píčoviny a na
dvoře není koho šukat!”
Re: Vtípky
Posted: 12:10 23. Jun 2011
by XŠevyX
de Aers wrote:Kohout se prochází po tržišti.
Vtom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
“No jasně! Sauny, solárka, kolotoče, píčoviny a na
dvoře není koho šukat!”

Re: Vtípky
Posted: 19:03 23. Jun 2011
by Práček
Ona: "Miláčku, udělej mi dětátko"
On: "paci paci pacičky!"
Re: Vtípky
Posted: 23:24 23. Jun 2011
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 15:27 24. Jun 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 15:34 24. Jun 2011
by XŠevyX
Náhodou borec ...že to tak sestavil

Re: Vtípky
Posted: 23:51 24. Jun 2011
by de Aers
150 kilová dáma u gynekologa si horko-těžko vyleze na vyšetřovací stůl, rozkročí nohy tak jak se má….
Gynekolog sedí na svém místě, dívá se do rozkroku, přemýšlí, mne si bradu, kroutí hlavou…. a potom promluví:
“Milá paní, prosím vás, mohla by jste si usrat, abych měl aspoň nějaký orientační bod?”
Re: Vtípky
Posted: 07:12 25. Jun 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:04 25. Jun 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 23:46 25. Jun 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 01:36 26. Jun 2011
by Braenn
Když byla dnes řeč o Kelu a jeho obyvatelích, mám tu něco motivačního speciálně pro nalka...

)
http://www.lowbird.com/data/images/2011 ... -thief.jpg
a malý bonus pro zbytek:

Re: Vtípky
Posted: 03:19 26. Jun 2011
by Bahnak
Švestka: Neschopnost myšlenku udržet vs. neschopnost myšlenku opustit
http://www.youtube.com/watch?v=219dYct4 ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 11:24 26. Jun 2011
by Prasokralik