Page 118 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:37 05. May 2014
by Aulus
-darkvision- wrote: Za sebe a své Zau'ndary mohu říci že jsme to provedli pouze jednou a to před XY týdny, kdy se řešilo že tam někdo pak umřel na past. Proto mě tyto věty celkem uráží.
(A to je přesně to za co dostanu BAN, Dm, zde ty Aule si uvedl nepřesnou (dle mého lživou) informaci. Hází to tak na nás špínu, jako kdybychom to tam pojížděli obden - při tom jsme tam byli jednou a pouze jednou ty kočovníky pojeli)
Opakovat se nebudou, pokud se přidají ohniště a imho od té doby se to ani neopakovalo.
Dobře Dárku, pak mi tedy vysvětli, proč jste byli tak razantně proti tomu, aby se tam to ohniště nechalo, ale v neaktivní podobě. Jediná šance, jak toho ohniště můžete využít, je vyzabíjení kočovníků. Pokud je nezabíjíte, pak to ohniště logicky ani nevyužíváte. Proč vám tedy tolik záleží, aby tam bylo zachováno?

Navíc asi špatně chápeš pojem "lež". Je docela možné, že jsem si odvodil z vaší argumentace chybné informace, pořád to ale rozhodně není lež. Lež je záměrná mystifikace. Vidíš snad v mých prohlášeních nějaký záměr na tvém očernění?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:40 05. May 2014
by Grin
obcas se stane, ze nekoho z kocovniku vykillej natahani jezevci nebo jsou kocovnici rozutikani po cele lokaci...takze mozna bych hledal i timto smerem...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:42 05. May 2014
by Aulus
Grin wrote:obcas se stane, ze nekoho z kocovniku vykillej natahani jezevci nebo jsou kocovnici rozutikani po cele lokaci...takze mozna bych hledal i timto smerem...
Dobrá, ale už se pracuje na odstranění tohoto problému. Co potom, až tam ty jezevce nahnat nepůjde?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:46 05. May 2014
by Necrooo
Aulus wrote:
-darkvision- wrote: Za sebe a své Zau'ndary mohu říci že jsme to provedli pouze jednou a to před XY týdny, kdy se řešilo že tam někdo pak umřel na past. Proto mě tyto věty celkem uráží.
(A to je přesně to za co dostanu BAN, Dm, zde ty Aule si uvedl nepřesnou (dle mého lživou) informaci. Hází to tak na nás špínu, jako kdybychom to tam pojížděli obden - při tom jsme tam byli jednou a pouze jednou ty kočovníky pojeli)
Opakovat se nebudou, pokud se přidají ohniště a imho od té doby se to ani neopakovalo.
Dobře Dárku, pak mi tedy vysvětli, proč jste byli tak razantně proti tomu, aby se tam to ohniště nechalo, ale v neaktivní podobě. Jediná šance, jak toho ohniště můžete využít, je vyzabíjení kočovníků. Pokud je nezabíjíte, pak to ohniště logicky ani nevyužíváte. Proč vám tedy tolik záleží, aby tam bylo zachováno?

Navíc asi špatně chápeš pojem "lež". Je docela možné, že jsem si odvodil z vaší argumentace chybné informace, pořád to ale rozhodně není lež. Lež je záměrná mystifikace. Vidíš snad v mých prohlášeních nějaký záměr na tvém očernění?
Moment moment moment.. já jsem loboval aby to ohniště tam zůstalo? Kde..
Podívej, mě je jedno jestli tam to ohniště bude nebude a v jaké podobě tam bude. Já jsem pouze řekl že pokud se nepřidají jiná ohniště a my tamtudy budeme procházet a budeme potřebovat se vyspat, tak hold to vybijem a vyspíme se, ALE POZOR (čti prosím) zároven já i bahnak jsme tu několikrát zmínili že na povrch při aktuálním nastavení (málo ohnist) nás tam nic netáhne. A že od té doby jsme tam ani nebyli. (Já vím že vedle je Ivory a me to třeba je proti srsti to tam vybíjet, ale když mě tým neposlouchá že tu je málo ohnist, tak jak si mám poradit - bud tam nechodit a nebo to vybít). A co já dělám? Na povrch nechodím. Naposledy na creepu jsem tam byl a to bylo ještě úplně nekde jinde, snad safari nebo kde, netuším, sám bych tam netrefil, jen jsem se vezl ve skupine.
Shrnuto podtrženo, je mi úplně jedno jestli tam bude nebo ne. Budu jen rád když aktivní ohniste přesunete jinam, to jsem psal například dnes i Frynovi tady někde na foru.

Jelikož říkáš, nebo si řekl abych byl přesný:

-------

... aha nestojíš ani o mou odpoved, nebot než ji stihnu napsat, dostanu ten slíbenej BAN..
Tomu říkám chování hlavního Dm na úrovni.

Nashledanou :!:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:58 05. May 2014
by Aulus
BAN ti dal kucik nezávisle na mém vyjádření a tvé rozepsané zprávě. O to vůbec nešlo.

Ke zbytku se nebudu vyjadřovat. Je sice možné, že jsem vaše argumenty pochopil špatně, ale tvá reakce je natolik urážlivá a nevhodná, že pro mě jakákoli další diskuze s tebou ztrácí smysl. Původně jsem chtěl s omluvou stáhnout svůj text o opakovaném vybíjení, ale nyní k tomu již nemám žádný důvod.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:10 05. May 2014
by Grin
Aulus wrote:
Grin wrote:obcas se stane, ze nekoho z kocovniku vykillej natahani jezevci nebo jsou kocovnici rozutikani po cele lokaci...takze mozna bych hledal i timto smerem...
Dobrá, ale už se pracuje na odstranění tohoto problému. Co potom, až tam ty jezevce nahnat nepůjde?
Ted trochu nerozumim otazce. Nevim ,co potom az tam ty jezevce nahnat nepujde?..

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:17 05. May 2014
by Aulus
Grin wrote: Ted trochu nerozumim otazce. Nevim ,co potom az tam ty jezevce nahnat nepujde?..
Pak už skutečně nepůjde využít ohniště jinak, než ty kočovníky zabít. Takže pak už je strýček Fero na místě?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:19 05. May 2014
by kucik
Spíš jde opravdu o to četnější rozesetí ohnišť.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:46 07. May 2014
by Mourisson1
Království - Jaarigská slať - skaliska.

Ta lokace mi dost vadí protože je tak postavená že se v ní nedá skoro pohybovat. laguje, zasekává se, jsou tam hloupě daný placeably který nejsou vidět, postava se o ně zasekává, a přitom je tam docela podstatná zkratka. Nešla by smazat/předělat/zjednodušit, cokoliv?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:48 15. May 2014
by Barbar321
Nepovažuju se teda za přílišného esteta, zbroj si u postav předělávám výjmečně, ale teď už chápu snahy některých o vypnutí vizualizace pláště.

Založíl jsem si duegara, koupím mu plášť a on místo pohodlného přehozu přes ramena běhá s neforemnou deskou na zádech. Zvlášť efektní je "zkroucení desky" v případě sednutí a opětovného zvednutí se plášť zkroutí pod postavu a zůstane tak, odstranit tento efekt (opětovně zprkenit plášť) lze jen sundáním a nasazením pláště.

Plánuje se někdy v budoucnu něco s "prkenými" plášti?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:37 15. May 2014
by kucik
Pokud někdo najde opravu těch animací, tak jí rád přidám.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:25 16. May 2014
by Lord_Berserk
kucik wrote:Pokud někdo najde opravu těch animací, tak jí rád přidám.
Uplne na ST este kdyz nebyl zadnej wipe tak animace fungovala vpohode. Patch byl 1.69 a CEP asi 2.2 to presne netusim, ale urcite mi to se starym Berserkem slapalo :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:00 17. May 2014
by johnny98-G
Dvě akce naplánovaný na úplně stejný čas .
Po přečtení mě přešla chuť vůbec v neděli lognout.

Edit: Omlouvam se za svuj vylev. Vysvetleno v PM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:54 17. May 2014
by kokosak
Chce to klid a nohy v teple :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:54 18. May 2014
by Radim
Chybí mi starý tým, tyhle chytráci co se neumí ani omluvit za chybu sou marný.