Málý spoiler o co ostatní přišli: http://img827.imageshack.us/img827/4094/klony.jpg
Díky
Toho sexy elfa známMuthor6 wrote:Přidávám se k děkování "jahodové" kouzelniciBylo to fakt parádní, ani jsem nevěděl, že je něco takového proveditelné, opravdu jsem čučel
![]()
Málý spoiler o co ostatní přišli: http://img827.imageshack.us/img827/4094/klony.jpg![]()
Díky
Vyborna vyprava, taky dikyvenomeq wrote:Diky hracum co dneska byyl na vyprave v Krynu.
Jmenovite: Williamovi,Gothovi,Sally,Moonlyen,Mutharilovi,Brunovi a tomu elfovi co ma slozite jmeno ktere si nemuzu zapamatovat:D
Taky dekuju Katovy ze se snazil a zacal ovladat DM konzoli taky za pomoc .. pri otevirani mrizi ..EXITUS999 wrote:Děkuji DM KaTo za otroky u orků (opravdu hezka interakce) a Arnymu a Elverin za skvělou hru..Přesně kvuli tomuhle mě NWN bavi