Page 118 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:03 20. Aug 2010
by Muthor6
Přidávám se k děkování
"jahodové
" kouzelnici

Bylo to fakt parádní, ani jsem nevěděl, že je něco takového proveditelné, opravdu jsem čučel
Málý spoiler o co ostatní přišli:
http://img827.imageshack.us/img827/4094/klony.jpg
Díky

Re: Poděkování
Posted: 02:06 21. Aug 2010
by venomeq
Pridavam se k dekovacce za tu arenu.) bylo to vazne pekne zpestreni a docela sem s i bavil jak ty klony opravdu vystihly originaly charakterove:D
Takove dve Sally no to teda nevim:D
Re: Poděkování
Posted: 12:51 21. Aug 2010
by EXITUS999
Re: Poděkování
Posted: 10:00 22. Aug 2010
by Cairon
Máš milovat blyžního svého a né si vybírat
Udivuje mne , že RoF ještě nepráskl že jsem to byl já ... takhle se musím já starý ješita přihlásit aby mne měla tvoje postavička ráda

Re: Poděkování
Posted: 18:56 22. Aug 2010
by sendys
jedinek kdo to vedel ze to ses ty byl asi ja a Venomeq:-D
Re: Poděkování
Posted: 19:57 22. Aug 2010
by venomeq
Diky hracum co dneska byyl na vyprave v Krynu.
Jmenovite: Williamovi,Gothovi,Sally,Moonlyen,Mutharilovi,Brunovi a tomu elfovi co ma slozite jmeno ktere si nemuzu zapamatovat:D
Re: Poděkování
Posted: 20:57 22. Aug 2010
by Muthor6
Jojo bylo to super.
Udělal jsem několik screenů, tak je pak naházím do galerie
PS: ten elf se jmenuje Ailathan

Re: Poděkování
Posted: 01:57 23. Aug 2010
by EXITUS999
venomeq wrote:Diky hracum co dneska byyl na vyprave v Krynu.
Jmenovite: Williamovi,Gothovi,Sally,Moonlyen,Mutharilovi,Brunovi a tomu elfovi co ma slozite jmeno ktere si nemuzu zapamatovat:D
Vyborna vyprava, taky diky
propo, to jmeno neni zas tak slozity

Re: Poděkování
Posted: 18:16 23. Aug 2010
by LDamian
Díky za tučňáky!
Re: Poděkování
Posted: 21:10 23. Aug 2010
by Radim
Díky Bahňáčkovi,Nexfermovi,Mathionovi a mé drahé polovičce za dnešní hru.Bylo to příjemné,zábavné...přesně tohle mi dole chybělo a sem za to moc rád...škoda že to bylo krátké

Re: Poděkování
Posted: 21:17 23. Aug 2010
by Bahnak
no, já děkuji hráčům že po mě neřvou že jsem pomalý, že se občas ukliknu případně jiné veselosti které se mi stávají...
Kritiku či nápady prosím do PM, rád slyším názor ať je jakýkoliv...
mimojine za ten pád servru doufám že nemůžu... nedělal jsem zrovna nic tak šíleného... ale čort ví... nic, jdu do hry vracet buhvico...
Re: Poděkování
Posted: 01:18 25. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuji DM KaTo za otroky u orků (opravdu hezka interakce) a Arnymu a Elverin za skvělou hru..

Přesně kvuli tomuhle mě NWN bavi

Re: Poděkování
Posted: 01:28 25. Aug 2010
by sendys
EXITUS999 wrote:Děkuji DM KaTo za otroky u orků (opravdu hezka interakce) a Arnymu a Elverin za skvělou hru..

Přesně kvuli tomuhle mě NWN bavi

Taky dekuju Katovy ze se snazil a zacal ovladat DM konzoli taky za pomoc .. pri otevirani mrizi ..

byla prca

doufam ze ses bavil pri udeni obvladat to

Re: Poděkování
Posted: 08:21 25. Aug 2010
by de Aers
//fake

Re: Poděkování
Posted: 09:06 25. Aug 2010
by Molly23
Děkuji tomu pánu DM, který si včera se mnou a s Ryuem hrál (Myslím toho vola (zvíře samozdřejmě

)). Ikdyž mě docela zaskočilo záhadné zmizení mého koníčka. No naštěstí se to vyřešilo.