Page 118 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:03 20. Aug 2010
by Muthor6
Přidávám se k děkování "jahodové" kouzelnici :mrgreen: Bylo to fakt parádní, ani jsem nevěděl, že je něco takového proveditelné, opravdu jsem čučel :shock:
Málý spoiler o co ostatní přišli: http://img827.imageshack.us/img827/4094/klony.jpg :twisted:
Díky :)

Re: Poděkování

Posted: 02:06 21. Aug 2010
by venomeq
Pridavam se k dekovacce za tu arenu.) bylo to vazne pekne zpestreni a docela sem s i bavil jak ty klony opravdu vystihly originaly charakterove:D
Takove dve Sally no to teda nevim:D

Re: Poděkování

Posted: 12:51 21. Aug 2010
by EXITUS999
Muthor6 wrote:Přidávám se k děkování "jahodové" kouzelnici :mrgreen: Bylo to fakt parádní, ani jsem nevěděl, že je něco takového proveditelné, opravdu jsem čučel :shock:
Málý spoiler o co ostatní přišli: http://img827.imageshack.us/img827/4094/klony.jpg :twisted:
Díky :)
Toho sexy elfa znám ;) :-) :-D


Propo: Přihlašte se DM, kdo to byl, chci vědět, koho mám mít rád :-D ;)

Re: Poděkování

Posted: 10:00 22. Aug 2010
by Cairon
Máš milovat blyžního svého a né si vybírat :mrgreen:

Udivuje mne , že RoF ještě nepráskl že jsem to byl já ... takhle se musím já starý ješita přihlásit aby mne měla tvoje postavička ráda :wink:

Re: Poděkování

Posted: 18:56 22. Aug 2010
by sendys
jedinek kdo to vedel ze to ses ty byl asi ja a Venomeq:-D

Re: Poděkování

Posted: 19:57 22. Aug 2010
by venomeq
Diky hracum co dneska byyl na vyprave v Krynu.
Jmenovite: Williamovi,Gothovi,Sally,Moonlyen,Mutharilovi,Brunovi a tomu elfovi co ma slozite jmeno ktere si nemuzu zapamatovat:D

Re: Poděkování

Posted: 20:57 22. Aug 2010
by Muthor6
Jojo bylo to super.
Udělal jsem několik screenů, tak je pak naházím do galerie :wink:
PS: ten elf se jmenuje Ailathan :lol:

Re: Poděkování

Posted: 01:57 23. Aug 2010
by EXITUS999
venomeq wrote:Diky hracum co dneska byyl na vyprave v Krynu.
Jmenovite: Williamovi,Gothovi,Sally,Moonlyen,Mutharilovi,Brunovi a tomu elfovi co ma slozite jmeno ktere si nemuzu zapamatovat:D
Vyborna vyprava, taky diky ;)

propo, to jmeno neni zas tak slozity ;)

Re: Poděkování

Posted: 18:16 23. Aug 2010
by LDamian
Díky za tučňáky!

Re: Poděkování

Posted: 21:10 23. Aug 2010
by Radim
Díky Bahňáčkovi,Nexfermovi,Mathionovi a mé drahé polovičce za dnešní hru.Bylo to příjemné,zábavné...přesně tohle mi dole chybělo a sem za to moc rád...škoda že to bylo krátké :cry:

Re: Poděkování

Posted: 21:17 23. Aug 2010
by Bahnak
no, já děkuji hráčům že po mě neřvou že jsem pomalý, že se občas ukliknu případně jiné veselosti které se mi stávají...
Kritiku či nápady prosím do PM, rád slyším názor ať je jakýkoliv...
mimojine za ten pád servru doufám že nemůžu... nedělal jsem zrovna nic tak šíleného... ale čort ví... nic, jdu do hry vracet buhvico...

Re: Poděkování

Posted: 01:18 25. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuji DM KaTo za otroky u orků (opravdu hezka interakce) a Arnymu a Elverin za skvělou hru.. ;) Přesně kvuli tomuhle mě NWN bavi ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:28 25. Aug 2010
by sendys
EXITUS999 wrote:Děkuji DM KaTo za otroky u orků (opravdu hezka interakce) a Arnymu a Elverin za skvělou hru.. ;) Přesně kvuli tomuhle mě NWN bavi ;)
Taky dekuju Katovy ze se snazil a zacal ovladat DM konzoli taky za pomoc .. pri otevirani mrizi .. :) byla prca :-D doufam ze ses bavil pri udeni obvladat to :-D

Re: Poděkování

Posted: 08:21 25. Aug 2010
by de Aers
//fake :)

Re: Poděkování

Posted: 09:06 25. Aug 2010
by Molly23
Děkuji tomu pánu DM, který si včera se mnou a s Ryuem hrál (Myslím toho vola (zvíře samozdřejmě :) )). Ikdyž mě docela zaskočilo záhadné zmizení mého koníčka. No naštěstí se to vyřešilo.