Page 119 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:14 02. May 2012
by Nalkanar
Mě nesedí to umístění... uprostřed Dorenu najednou lokace "Krynské hory"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:49 02. May 2012
by Aillen
Přimlouvám se za trpaslíky, ve všech městech dílny jsou, v Karathě, Doubkově, Alwarielu, Kelu, byly původně i v Tartenu a jsou i v Murgundu snad, proč ne v jediném trpasličím městě na Thalii, když přece trpaslíci jsou vyhlášení řemeslníci.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:58 02. May 2012
by Prasokralik
někdo tu kdysi psal něco o tom, že nordovka nemá být vůbec hráčům přístupná, takže pláčete na špatném hrobě, spíš se to tam zavře uplně než aby se něco přidávalo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:03 02. May 2012
by Aillen
Není to škoda? Je to přece krásně udělaná lokace, už jenom ten vstup! Prostě nádhera. I když tam vlastně skoro nic není, stojí za to se tam dojít s postavou podívat a takových míst je na Thalii víc. Jsou prostě "jenom" krásné na oko. Ale i za to díky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:24 02. May 2012
by Desmond
Khar Durn je ve hře také, pouze jsou zamčené dveře. Což znamená, že jsou ve hře dvě trpasličí města. Ale obě vyžadují úprav, protože jsou nedodělaná a skoro prázdná. Tímto se obracím na přibyvší hráče trpaslíků. Sešlo se vás teď docela dost, nechtěli byste oprášit staré síně a vymést pavučiny?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:28 03. May 2012
by Diemo
Urcite chteli.......tak nejak se o to i snazime, zatim nam pro hru v nordovce staci knajpa

ale jestli jsi to myslel tak, ze mame dodelat lokaci...to bude tezsi, ja s tim zkusenosti totiz nemam.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:40 03. May 2012
by Paulus
Diemo wrote:Urcite chteli.......tak nejak se o to i snazime, zatim nam pro hru v nordovce staci knajpa

ale jestli jsi to myslel tak, ze mame dodelat lokaci...to bude tezsi, ja s tim zkusenosti totiz nemam.
Čistě teoreticky bych i kamarádům trpaslíkům i pomohl. Stejně bych chtěl zkusit přes toolset dělat a tohle by mohl být první projekt ovšem zatím sem dělal jen trochu v Oblivionu a hlavně ve Skyrimu tak vůbec netušim jak by to dopadlo. Trpaslické město mě tu také chybí z důvodu nejbujarejších oslav

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:32 05. May 2012
by Prasokralik
Chybí mi vrhací zbraňě pro low levely zakoupitelné v rozumném množství.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:02 07. May 2012
by Bahnak
Trpaslíci dlouho potřebovali jakékoliv "domácí" zázemí, Nordovka jím je, nemyslím že by pro hru byly lokace Khar Durnu nějakým přínosem, spíše naopak.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:31 07. May 2012
by Krysak
Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:34 07. May 2012
by Shaman88
Krysak wrote:Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
Náhodou za 900 je obyčejnej balík - a na to si vyděláš pokud si koupíš střelivo na začátku hry.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:42 07. May 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Krysak wrote:Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
Náhodou za 900 je obyčejnej balík - a na to si vyděláš pokud si koupíš střelivo na začátku hry.
ale na co je, čysťe logycky, 10k slovi deset tisýc obyčejných šípú mg? stačí ti koupit tak 500 a pak už nějaké lepší
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:58 07. May 2012
by XŠevyX
Prasokralik wrote:ale na co je, čysťe logycky, 10k slovi deset tisýc obyčejných šípú mg? stačí ti koupit tak 500 a pak už nějaké lepší
Provokace Amber..?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:40 08. May 2012
by Prasokralik
Hospoda U Bezednýho Škopku, už by se taky mohla konečně zas otevřít.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:32 08. May 2012
by Diemo
Bahnak wrote:Trpaslíci dlouho potřebovali jakékoliv "domácí" zázemí, Nordovka jím je, nemyslím že by pro hru byly lokace Khar Durnu nějakým přínosem, spíše naopak.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.
To je past pro cizince

teda zatim jsem slysel, ze tam padaj trpaslici no
