Page 119 of 329
Re: Vtípky
Posted: 11:31 26. Jun 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/yK1M69Eywlw
rozhovory Zevrana a Oghrena (dragon age, angličtina nutna)
já nemůžu

Re: Vtípky
Posted: 19:38 29. Jun 2011
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 20:47 29. Jun 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 21:32 29. Jun 2011
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 10:39 30. Jun 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 11:38 30. Jun 2011
by Sobik
Vysvědčení!
Re: Vtípky
Posted: 15:38 30. Jun 2011
by davidsoft
Byl jednou jeden svět. Nebyl to však ledajaký svět. Řadu dovedností se tam nestačilo jen naučit. Aby je člověk mohl používat, musel dostat určitá úřední razítka. Razítka dávali úředníci. Aby to však nebylo tak lehké, neseděli všichni na jednom úřadě, ale byli rozesetí po celém světě. Každý úředník mohl dávat jen omezený sortiment razítek.
Nebyla to však obyčejná razítka. Než člověk razítko obdržel, musel vyplnit formulář. Podle toho, co v něm vyplnil, se pak bouchnutím razítka stal silnějším, moudřejším či inteligentnějším, narostla mu křídla nebo začal rychleji běhat.
Nebyli by to však úředníci, kdyby razítka neměla svoje pravidla. Razítek existovalo mnoho druhů, ale nikdo nesměl mít víc než dva druhy. Razítka knišská a patladinská se dokonce nesměla kombinovat s jinými. Nikdo nesměl dostat víc než 40 razítek.
Některá razítka se nazývala prestižními - k jejich získání bylo třeba splnit zvláštní podmínky a mít už nějaká razítka jiného druhu. Kdo si nechal dát prestižní razítko, nemohl pak dostávat razítka původního druhu, dokud těch prestižních nenasbíral alespoň 10.
Jedenadvacáté razítko mělo na sobě červenou svatozář a nazývalo se razítkem epickým. Jeho držitelé měli být bráni s úctou jako hrdinové, i kdyby obíhání úředníků bylo to jediné, co v životě dokázali.
Razítka samozřejmě nebyla zadarmo, úředníci si za ně nechali zaplatit. Čím víc razítek už člověk měl, tím bylo to další dražší.
Re: Vtípky
Posted: 18:09 30. Jun 2011
by marii

)
Re: Vtípky
Posted: 12:09 01. Jul 2011
by Rejty
Jede po rozdělení Československa Slovák do Čech a jelikož si není jistej jak ho přijmou rozhodne se, že bude mluvit radši česky. přijde do baru a povídá:
"jednu whisky"
barman se zeptá:
"skotskou?"
slovák: "nie bez kocky"
Re: Vtípky
Posted: 16:30 01. Jul 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 19:30 02. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 20:03 02. Jul 2011
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 20:32 04. Jul 2011
by Desmond
C&H už jsou klasika

Re: Vtípky
Posted: 11:55 09. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:27 10. Jul 2011
by GeForce