Page 119 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:31 26. Jun 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/yK1M69Eywlw

rozhovory Zevrana a Oghrena (dragon age, angličtina nutna)

já nemůžu :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:38 29. Jun 2011
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 20:47 29. Jun 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 21:32 29. Jun 2011
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 10:39 30. Jun 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 11:38 30. Jun 2011
by Sobik
Vysvědčení!

Re: Vtípky

Posted: 15:38 30. Jun 2011
by davidsoft
Byl jednou jeden svět. Nebyl to však ledajaký svět. Řadu dovedností se tam nestačilo jen naučit. Aby je člověk mohl používat, musel dostat určitá úřední razítka. Razítka dávali úředníci. Aby to však nebylo tak lehké, neseděli všichni na jednom úřadě, ale byli rozesetí po celém světě. Každý úředník mohl dávat jen omezený sortiment razítek.

Nebyla to však obyčejná razítka. Než člověk razítko obdržel, musel vyplnit formulář. Podle toho, co v něm vyplnil, se pak bouchnutím razítka stal silnějším, moudřejším či inteligentnějším, narostla mu křídla nebo začal rychleji běhat.

Nebyli by to však úředníci, kdyby razítka neměla svoje pravidla. Razítek existovalo mnoho druhů, ale nikdo nesměl mít víc než dva druhy. Razítka knišská a patladinská se dokonce nesměla kombinovat s jinými. Nikdo nesměl dostat víc než 40 razítek.

Některá razítka se nazývala prestižními - k jejich získání bylo třeba splnit zvláštní podmínky a mít už nějaká razítka jiného druhu. Kdo si nechal dát prestižní razítko, nemohl pak dostávat razítka původního druhu, dokud těch prestižních nenasbíral alespoň 10.

Jedenadvacáté razítko mělo na sobě červenou svatozář a nazývalo se razítkem epickým. Jeho držitelé měli být bráni s úctou jako hrdinové, i kdyby obíhání úředníků bylo to jediné, co v životě dokázali.

Razítka samozřejmě nebyla zadarmo, úředníci si za ně nechali zaplatit. Čím víc razítek už člověk měl, tím bylo to další dražší.

Re: Vtípky

Posted: 18:09 30. Jun 2011
by marii
:))

Re: Vtípky

Posted: 12:09 01. Jul 2011
by Rejty
Jede po rozdělení Československa Slovák do Čech a jelikož si není jistej jak ho přijmou rozhodne se, že bude mluvit radši česky. přijde do baru a povídá:
"jednu whisky"

barman se zeptá:
"skotskou?"

slovák: "nie bez kocky"

Re: Vtípky

Posted: 16:30 01. Jul 2011
by Thuereg
Tenhle je dobrej :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:30 02. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 20:03 02. Jul 2011
by XŠevyX
Thuereg wrote:Tenhle je dobrej :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 20:32 04. Jul 2011
by Desmond
C&H už jsou klasika :)

Image

Re: Vtípky

Posted: 11:55 09. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:27 10. Jul 2011
by GeForce
Narsith wrote: Ehm...pracoval jsi někdy na poli?...nemyslim jezdit traktorem,myslim poctivě rukama a motykou,tahat kameny,hazet vidlema seno na vuz a podobně,od slunka do slunka a po přichodu domu se ještě postarat o kupu harantu ? :)
co k tomu dodat... :biggrin: :biggrin: :biggrin: