Page 119 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:38 25. Aug 2010
by zachy
Díky RoFovi a Muthorovi za hádankovou hru a RoFovi za prevteleni na elementala a naslednou "sprchu" :D atd atd.... :)

Re: Poděkování

Posted: 00:04 26. Aug 2010
by venomeq
Moc dekuju Lashekovi za hru,za Q.
Byl vazne peknej a nakonec si mne potesil jak si mou nebojacnou postavu dohnal ke strachu...Vazne sem si myslel ze tam umru a skovaval se za vsim moznym...moc diky.

Re: Poděkování

Posted: 09:16 26. Aug 2010
by Molly23
Díky Elverin a Isilským za včerejší souboje. Sic nemáme arénu, Desmond stahovací nožík a tak, ale zvládli jsme to nějak, ikdyž nás to stálo kopu lektvarů potom (achcich ouvej). Další pěkný zápis do knihy :).

Re: Poděkování

Posted: 09:11 28. Aug 2010
by Tretas
Chci ještě dodatečně poděkovat velkému králi - Kratovi.
Tvoje questy byly ty nejlepší co sem zažil, vždy atmosféra která tam měla být, tak byla. Ve třech quildách spolu a vždy questy zajímavé, zábavné, ale přitom i jednoduché.
Nejvíc si budu s tvojím jménem pamatovat na vybití orčí pevnosti s brachama z Nordových kladiv. A ještě si něco budu pamatovat. Tvé pozdní příchody na questy, a občasné zapomenutí že nějaký quest je. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:49 29. Aug 2010
by Yohan
dekuji DM Baklymu za prijemnej Qstik :)

Re: Poděkování

Posted: 01:21 30. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuji Isilskym ;) I když mě asi neviděli, bavil jsem se hezky jejich RP, který bylo, nutno říct, opravdu hezké :)

Re: Poděkování

Posted: 01:24 30. Aug 2010
by Muthor6
Díky těm se kterýma jsem dneska(potažmo včera) hrál, bylo to supr:)

Re: Poděkování

Posted: 01:38 30. Aug 2010
by Scrappy
Díky koňohledáčům a pak ještě jednou zvlášť Bahnakovi ;)

Re: Poděkování

Posted: 08:24 30. Aug 2010
by Molly23
Scrappy wrote:Díky koňohledáčům a pak ještě jednou zvlášť Bahnakovi ;)
Taky mám Pegase co lítá. Díky Lashekovi za pomocnou ruku :).

Re: Poděkování

Posted: 08:37 30. Aug 2010
by Pajule
já děk za ty hry poslední dobou,je to fajn..sem tam takové emotivní :D

Re: Poděkování

Posted: 08:51 30. Aug 2010
by Braenn
Díky všem, kteří Ryua přijali (nebo komu se vnutil:) pod ochraná křídla a nejvíc, nejvíc, nejvíc mému Patovi (nebo Matovii?:) Vilmě, což tu jistě ještě mnohokrát zopakuji.

A díky těm, co se mnou hrají a respektují jeho hru na mužský rod :oops:

Re: Poděkování

Posted: 09:26 03. Sep 2010
by Miell
Tak.. ještě jednou velké díky všem, co měli s celým questem co do činění a to nejen za včerejšek.. hráčům i DM :) Moc jsem se bavila a jsem ráda, že jste na mě tu hodinku počkali a závěr se šel ještě před mojí dovčou :wink: :D :D

Re: Poděkování

Posted: 12:54 03. Sep 2010
by Desmond
Tak se take pridavam k dekovackam za cely quest a jeho dohru. Diky za usili a obetavost jez byla nutna k chodu celeho questu a to jak DM tak samozrejme hracum. Vim, ze je ted zvykem pouzivat slovo epicky na kazdym kroku a pri kazde prilezitosti, ale epicky je pouze jednim z mnoha prizvisek, kterym se vcerejsi zaver mohl pysnit. Nema cenu vyjmenovavat vsechny, ale v Hollywoodu by se tento pribeh jiste ujal (jen doufejme, ze by ho nereziroval Uwe Boll). Opravdu tleskam a dekuji vsem za vydrz, vcera jsme padali vsichni na hubu unavou a stejne se nam to podarilo nejak dohrat.

DM a hracum s kterymi hravam, dekuji .. dekuji, je to velka radost s vami hrat ;).

A pro neverici Tomase (nic ve zlem KaTo), ovlivnovat chod sveta opravdu lze, ale krucek po krucku.

Preji hezky den a vsem dobrou zabavu.

Re: Poděkování

Posted: 15:09 03. Sep 2010
by venomeq
Taky moc diky za vcerejsi Q ale i za ostatni hru:) Bylo to moc fajn jen vsecko jednou konci at uz v dobrem ci zlem:)
Tak zas snad priste .... :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:47 04. Sep 2010
by cer-c
Teď trochu z jiného soudku. Chtěl bych poděkovat KaTovi, že se za nás (Kalia a Maru) tloukl a vyhandloval nám nějakej ten kosek rudy...

Stejně tak bych chtěl moc poděkovat Bahňákovi, který se o nás po pádu ochotně postaral, když nám "crafterům" zmizelo pár věcí ze stolků. Dokonce se tuhle pozdě večer lognul jen kvůli navrácení surovin.

Zároveň chápu, že tohle jedna z těch otravnějších věcí na dělání DM. O to víc bych rád oboum (i dalším) poděkoval, že tak ochotně a trpělivě dělají "otravnou část" DM-kování.

Na závěr bych chtěl poděkovat Caironovi, který dnes řešil podobnou situaci. Díky jeho zápalu, utekli Mara i Kalio jednomu z jeho vodních mazlíčků, když přes moře přepravovali poklad :)