Page 120 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:03 08. May 2012
by Theogil I
Diemo wrote:
Bahnak wrote:Trpaslíci dlouho potřebovali jakékoliv "domácí" zázemí, Nordovka jím je, nemyslím že by pro hru byly lokace Khar Durnu nějakým přínosem, spíše naopak.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.

To je past pro cizince :twisted: teda zatim jsem slysel, ze tam padaj trpaslici no :biggrin:
Tak perdel si dělat z ubožáků, vši do tvýho fousu provokatére. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:54 13. May 2012
by slencak
Cairon

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:12 14. May 2012
by J.F.Payne
Craftový jednoruční kopíčka.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:56 14. May 2012
by Pajule
slencak wrote:Cairon
*podepisuje se*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:29 15. May 2012
by Molly23
Tresty za cílené spamování témat, třeba i v pokecu. Trolling je sranda, ale jen do určité míry, ve SPAMu si dělejte co chcete.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:39 20. May 2012
by zachy
Nedostatek eviláků :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:27 20. May 2012
by Diemo
Batuzky do inventare :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:36 12. Jun 2012
by D_E_K_A
Tak mě napadlo, kdyby bylo možné upravit kouzlo "Trvalý plamen", resp. barvu světla u něj dle přesvědčení? To by šlo asi snáze, než dle víry v boha (nevím jak u bezvěrce :D ).
Každopádně by to byl pěkný doplněk hry. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:41 12. Jun 2012
by G-ladiator
A co jí udělat zvolitelnou?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:50 12. Jun 2012
by D_E_K_A
G-ladiator wrote:A co jí udělat zvolitelnou?
To by bylo zas o něco náročnější určitě. Ale já to myslel ve vztahu budto k přesvědčení nebo víry v boha (dle Panteonu bohů - preferované barvy). U přesvědčení by šla udělat hezky stupnice. :)
Ale tak kdyby aspoň šla volitelná..., taky by to nebylo na škodu. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:52 12. Jun 2012
by G-ladiator
Imo je lepší volitelná, než vynucená přesvědčením. Hrát "zlouna", tak to kouzlo nikdy nepoužiju :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:57 12. Jun 2012
by D_E_K_A
G-ladiator wrote:Imo je lepší volitelná, než vynucená přesvědčením. Hrát "zlouna", tak to kouzlo nikdy nepoužiju :D
Tak jasně, ale vždyť ono se kolikrát najde něco s různou barvou osvětlení, nutně by to neznamenalo, resp. nemělo by dle toho jít poznat, že je dotyčný zlý nebo hodný. :D
Chtěl jsem to jako doplněk RPé a pak by už záleželo na jedincích jak by s tím naložili.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:56 22. Jun 2012
by Nalkanar
Úprava hráčských knih nebo trezorů tak, aby bylo možné knihy přechovávat v trezorech a tím pádem sepisovat IG knihy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:05 22. Jun 2012
by Caehan
Nalkanar wrote:Úprava hráčských knih nebo trezorů tak, aby bylo možné knihy přechovávat v trezorech a tím pádem sepisovat IG knihy.
Fungující systém knih, to formátování je za trest - být to jako popis postavy a jít to psát po odstavcích, tak by to šlo spíš... funkce uzamykaní a odemykání knihy je dokonce snad k ničemu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:48 23. Jun 2012
by Koninho87
Možná mě to nebudete věřit ,ale chybí mě tu Zaundaři.