Page 120 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:47 10. Jul 2011
by Lord_Berserk
Todle sem nasel pri hledani The Wall . . .
Nejlevnejsi bici souprava planety
http://www.youtube.com/watch?v=UOQ1WYEQpJE
Re: Vtípky
Posted: 18:19 11. Jul 2011
by Absinthorix
Od našeho znojemského barda:
Záviš - Pan Johannes
Re: Vtípky
Posted: 19:35 11. Jul 2011
by J.F.Payne
Joo, Johannovy hříchy mládí

))
Re: Vtípky
Posted: 09:25 12. Jul 2011
by GeForce
Docela týpek, ale je vidět že na bici už někde hral... tohle se v mem případě s kytarou asi vymyslet neda

(leda nějakej klacek s provázkama)
Re: Vtípky
Posted: 14:05 12. Jul 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 15:55 12. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:07 13. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 18:03 13. Jul 2011
by innfra
Prasokralik wrote:http://www.youtube.com/watch?v=rpl0YJCXYsA
Ještě že tam hrajou korpici, jinak by to bylo o ničem

Re: Vtípky
Posted: 08:11 14. Jul 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 15:37 14. Jul 2011
by Bahnak
Tu tlustou bábu chci domů, každý den bych ji něco uříz a pak to nechal zmizet, aby se mohla přesvědčit že kouzelníci jsou ZLO.
Ale nebudu OOT a připomenu zlatou klasiku:
http://www.youtube.com/watch?v=djFcjDya ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 15:42 14. Jul 2011
by de Aers
To je paladinka

Re: Vtípky
Posted: 17:58 14. Jul 2011
by Prasokralik
Když už jsme u toho, tka pravda o bohu
http://youtu.be/I1pMWWIRiEU
Re: Vtípky
Posted: 02:13 17. Jul 2011
by Maya
Re: Vtípky
Posted: 13:06 17. Jul 2011
by Desmond
Vždyť jsi ještě nedala ani jeden DM kill ty ostudo. *strhne ti DM frčky* Zpátky je dostaneš až přitáhneš nějaký skalpy do DM roomu.

Re: Vtípky
Posted: 15:08 17. Jul 2011
by Prasokralik