Page 120 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:22 01. May 2013
by Prasokralik
trole, to je ta samá

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:30 01. May 2013
by xxxMajkyxxx
nejni....tahle má animovanou Lissandru :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:49 01. May 2013
by Prasokralik
To má na hudbu opravdu výrazný vliv, to máš recht, omlouvám se.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:55 01. May 2013
by xxxMajkyxxx
Nicméně je to stejná skladba, ale každá trochu jinak...

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:33 01. May 2013
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:55 02. May 2013
by D_E_K_A

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:58 02. May 2013
by Aulus
Je tam i Lady of Shalott. Taková pěkná romantika osamělých básníků.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:00 02. May 2013
by D_E_K_A
Aulus wrote:
Je tam i Lady of Shalott. Taková pěkná romantika osamělých básníků.
Dohledám. :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:01 02. May 2013
by Aulus
D_E_K_A wrote:
Aulus wrote:
Je tam i Lady of Shalott. Taková pěkná romantika osamělých básníků.
Dohledám. :)
Nene, ona v tom, co jsi poslal, vážně je. :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:03 02. May 2013
by Aulus

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:06 02. May 2013
by D_E_K_A
Aulus wrote:Nene, ona v tom, co jsi poslal, vážně je. :mrgreen:
Aha. Já to našel náhodně, v posledních dnech se pokouším dohledat jedny keltské písně, jenže si už z dávných dob (když jsem poprvé vyrazil na dřevárny) nepamatuji přesné názvy, mám to někde vypálené ještě na CD ve WAWkách, ale ani si nejsem jistý, jestli to jde ještě přehrát.
Ale tohle se mi dostalo opravdu pod kůži. :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:19 02. May 2013
by Aulus
Taky se mi líbí britsko-irská hudba. Jestli najdeš, co hledáš, tak určitě pošli odkaz. A kdyby ne sem, tak aspoň mi do PM. Díky. :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:11 02. May 2013
by Absinthorix
A já mám zase týden staré hudby
Music Of The Troubadours - Tant m'abelis

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:59 02. May 2013
by Molly23
K těm irským melodiím přikládám jednu modernější směsici všech možných vlivů z Kanady :). Uslyšíte u nich jak Irsko tak i Balkán. Jedná se o takovou trochu punkově střiženou kapelu :), ale umí zahrát i vážné věci jak dokládá tahle krásná nahrávka.

http://www.youtube.com/watch?v=AyP8XHzIjS8

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:21 02. May 2013
by xxxMajkyxxx
A když irská hudba, tak nesmí chybět irský punk
Dropkick Murphys