Page 120 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:12 08. Jul 2014
by Barbar321
Na druhou stranu nějaký pokles na ST zařízený nějak byl, pokud si dobře vzpomínám. Jel jsem 14 lvl socky, pak prestižku (10lvl), kdy cena vystoupala do závratných výšin a při přestupu opět na socku ten rozdíl za trenéra byl značný.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:07 10. Jul 2014
by Barbar321
kucik wrote:Ceny trofejí z potvor (a později i z bossů) se budou nově počítat přímo z CR potvory.
Podle novinek by mělo toto být zavedeno.
Zkusil jsem namátkou dva bosse (mazlíka (podle mě drsně předraženého bosse) a hákovce) a ceny jsou naprosto stejné, jako byly předtím. Pak jsem zkusil ještě jednoho, u kterého bych očekával poněkud vyšší cenu a je ve stejně mizerné relaci, jako byla.
Dotkla se změna jen povrchu a nebo je tam někde chybka a zatím to nefunguje? Či je to obráceně a podle ceny trofeje se upravila obtížnost potvory?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:23 10. Jul 2014
by Goran
Barbar321 wrote:kucik wrote:Ceny trofejí z potvor (a později i z bossů) se budou nově počítat přímo z CR potvory.
Podle novinek by mělo toto být zavedeno.
Zkusil jsem namátkou dva bosse (mazlíka (podle mě drsně předraženého bosse) a hákovce) a ceny jsou naprosto stejné, jako byly předtím. Pak jsem zkusil ještě jednoho, u kterého bych očekával poněkud vyšší cenu a je ve stejně mizerné relaci, jako byla.
Dotkla se změna jen povrchu a nebo je tam někde chybka a zatím to nefunguje? Či je to obráceně a podle ceny trofeje se upravila obtížnost potvory?
Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:40 10. Jul 2014
by Barbar321
Goran wrote:
Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů

.
Ale jo, to je jen přesná citace starého příspěvku. To, oč tu běží je v soupise novinek
tj. * Pocitani cen kuzi podle CT potvory
Předpokládám, že "kůže" je ekvivalent pro trofej a zde není specifikované, že se jedná o bosse či normál (a když už jsme u toho, u normálních jsem nějaký rozdíl neodhalil zatím také).
Pokud je to jinak, rád se nechám poučit. Osobně, prioritu této záležitosti tak vysoko nevidím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:50 10. Jul 2014
by KaTo
Barbar321 wrote:Goran wrote:
Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů

.
Ale jo, to je jen přesná citace starého příspěvku. To, oč tu běží je v soupise novinek
tj. * Pocitani cen kuzi podle CT potvory
Předpokládám, že "kůže" je ekvivalent pro trofej a zde není specifikované, že se jedná o bosse či normál (a když už jsme u toho, u normálních jsem nějaký rozdíl neodhalil zatím také).
Pokud je to jinak, rád se nechám poučit. Osobně, prioritu této záležitosti tak vysoko nevidím.
Nepředpokládej a pouze čti. Kůže, kterou stahuješ stahovákem NEROVNÁ se trofej, kterou lootuješ z mrtvoly.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:38 10. Jul 2014
by kucik
1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
2. Proč to ksakru řešíš tady, kde to za chvíli zapadne? Fakt mě udivuje ta schopnost vybrat to nejnevhodnější téma.
3. Nevim, jestli už tam tahle úprava nebyla v předchozím updatu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:56 10. Jul 2014
by Barbar321
ad 1) Dík za vysvětlení. Ověřím si ve hře, jestli to přineslo nějakou změnu.
ad 2) Protože na toto vlákno byla původní připomínka směřována, chyba to očividně není a prioritně bych to viděl jako "snad někdy by bylo vhodné". Pokud zvolíš jiné a nebo budeš chtít kvůli tomu zavést nové, nebudu mít námitek
ad 3) Nevím, ale je to psáno u posledních novinek z tohoto pondělí.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:06 11. Jul 2014
by Barbar321
kucik wrote:1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
Zkusil jsem 5 různých trofejí běžných potvor v cenovém rozmezí cca 60-650zl a ani u jedné jsem nezaznamenal sebemenší změnu ve výkupní ceně. Jsou shodné s obdobím cca 3 měsíce zpět, kdy jsem začal ceny zaznamenávat.
Je to náhoda? Mám zkusit ještě nějaké jiné či jinak v záležitosti pomoct?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:24 11. Jul 2014
by kucik
Barbar321 wrote:kucik wrote:1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
Zkusil jsem 5 různých trofejí běžných potvor v cenovém rozmezí cca 60-650zl a ani u jedné jsem nezaznamenal sebemenší změnu ve výkupní ceně. Jsou shodné s obdobím cca 3 měsíce zpět, kdy jsem začal ceny zaznamenávat.
Je to náhoda? Mám zkusit ještě nějaké jiné či jinak v záležitosti pomoct?
Zkusim tam přihodit debug a uvidim, co se nastavuje.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:35 12. Jul 2014
by Infra
Uspořádání světa.
Veškeré cesty jsou zdlouhavé. Zvláště povrch. Chci jít z Karathy na výpravu a putuji tak 20 minut než dojdu k dungu. Dole to trvá 10 minut. Bylo by fajn něco jako carridge mezi městy za nějaký poplatek a třeba s šancí na přepad...
Dále mě trklo do nosu, proč musí hráč přejít vosy, zmije a dorazit ke koboldům pod jeho lvl?
Proč tyhle low lvl npc nejsou přístupnější?
Tím by se vylepšila situace expení low lvlů na povrchu. Dole se dá dojít ke koboldům bez větších potíží po odstranění šlahounů v podstatě existují 3 patra koboldů. To se pak expí úplně rozdílně.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:16 13. Jul 2014
by kokosak
Aby zazněl i jiný názor ( neříkám, že ten tvuj je špatný) mě osobně vzdálenosti vyhovují. Člověk má pocit, že skutečně někam jde, že to není za rohem, jako instalodě.
Řešení vzdálenosti postavou:
- kůň
- přesun postavy do hubu Ivory / Tarten / Petronika a podnikání výprav odtamtud
- trpělivost
P.S. Zavedením instapřesunu by se vynulovala možnost být na cestě přepaden PC a velká část lokací by ztratila vůbec smysl, neb by je už nikdy nikdo nenavštívil
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:38 13. Jul 2014
by Nalkanar
A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:48 13. Jul 2014
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti

+1
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:07 13. Jul 2014
by karolina
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti

+1
oni se mají zrušit, ale nějak ted není wb které by to udělalo.. protože já nevím jak to nastavit

Ale slibuju, že to zkusím zjistit..
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:20 13. Jul 2014
by Infra
Takže běhačka deset kilometrů přes celou karathu do banky bude nová výzva?
Běh od markéty do akadamie trvá cca 15 minut běhu. Nosit balík RP chůzí na NT nelze. Na ST jsem se často nacházel v HC RP pochodové chůzi z bodu A do bodu B. Na NT si chůzi nedovedu představit.
Myslím si, že by lokace měli své využití i kdyby tam byl carridge. Protože když se nastaví vhodná cena, bude i přesun balíku výhodnější pěšmo.
Navíc co jsem si všiml, na povrchu chybí zase standartní lahvičky obnovy, které jsou dole na denním pořádku.
V Ivory chybí kněz Jákob. Takže se musí s každou prkotinou běžet zas až za kněžkou do karathy. (15minut)