Page 120 of 331

Re: Poděkování

Posted: 06:50 04. Sep 2010
by Necrooo
Diky Bziikovi za krasne taboreni. Uzil jsem si to.

Re: Poděkování

Posted: 16:08 04. Sep 2010
by de Aers
Díky Kucíčku čumáčku :P

Re: Poděkování

Posted: 16:50 04. Sep 2010
by Radim
Děkuji Bahňákovi,
dnešek zapíšu jako nej den v podtemnu a jsem velmi rád že tě tady máme.Velmi podařené :wink: :wink: :wink: .Díky patří taky Assaultovi který to se mnou dokončil.

Re: Poděkování

Posted: 19:38 05. Sep 2010
by Sobik
Dík Zachymu za fajn přepadení. Docela sem se zasmál. :D

Re: Poděkování

Posted: 20:31 05. Sep 2010
by Muthor6
Děkuji za pěkný quest se superní odměnou DM Caironovi :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:31 08. Sep 2010
by zachy
Díky za pokec Krata a za možnost zahrát si na miniDM :)

Re: Poděkování

Posted: 09:34 09. Sep 2010
by pilnik
Chtěl bych poděkovat DM OneIceOne za včerejší quest, byla to paráda, i když se nám druhá půlka nějak vymkla z rukou.
ještě jednou diky

Re: Poděkování

Posted: 09:54 09. Sep 2010
by Enceladus
pilnik wrote:Chtěl bych poděkovat DM OneIceOne za včerejší quest, byla to paráda, i když se nám druhá půlka nějak vymkla z rukou.
ještě jednou diky
Taky se přidávám :-)

Re: Poděkování

Posted: 10:41 09. Sep 2010
by Sveneld
taky se s diky pridavam, bavi me koumat zápletky

Re: Poděkování

Posted: 14:55 09. Sep 2010
by marii
Jhoo ..dhiik:)..bylo to fajn..nasmala jsem se..i kdyz nevim jestli u toho Q OneIceOne mistama nerostl :)))..

Re: Poděkování

Posted: 16:22 09. Sep 2010
by tao kan
Díky za dolňování realií, to musí dát spoustu práce! Je to paráda.

Re: Poděkování

Posted: 08:29 10. Sep 2010
by LDamian
Velké díky DM týmu, že se nadcházející změny snaží nějak zasadit do IC dění a vysvětlit, jak je mají hráči IC přijímat a jak hrát.

A speciální díky Žoržovi za jeho Pratchettovštinu. :)

Re: Poděkování

Posted: 14:04 12. Sep 2010
by Douragon
Děkuji OneIceOne za dva krásné questy se super zápletkou.

Re: Poděkování

Posted: 22:59 12. Sep 2010
by White wolf
Díky Caironovi za dnešní oživení loupeže u zlobrů.....ta hádanka byla fajn i když si asi měl na mysli jiný řešení než elementály*zazubí se*. Moc dík :wink: .

Re: Poděkování

Posted: 22:22 15. Sep 2010
by Radim
Díky hráči postavy Méoi Quildé
Dvakrát po sobě polapena a v obou případech pěkně zahrané.
Takový kdyby byli všichni...ještě jednou díky