Page 13 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:55 16. May 2008
by LDamian
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 10:12 18. May 2008
by Kiri

Re: Vtípky

Posted: 11:25 20. May 2008
by Theogil I
Melvik scriptuje craft.

Re: Vtípky

Posted: 11:56 20. May 2008
by melvik
jeee *diva se okolo, kde je skrita kamera*

Re: Vtípky

Posted: 12:46 20. May 2008
by Neithan1
melvik wrote:jeee *diva se okolo, kde je skrita kamera*
skrYta melviku, skrYta

Re: Vtípky

Posted: 13:20 20. May 2008
by melvik
ja muzu psat "skrita", veverky nemaj stejny pravidla pravopisu

Re: Vtípky

Posted: 13:53 20. May 2008
by Neithan1
aha ja ze si si to poplietol so skriptami... skrit, skripty..

Re: Vtípky

Posted: 10:31 23. May 2008
by kucik
Bonusová otázka:

Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické(absorbuje teplo)?

Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován) nebo nějakou variantu. Jeden student ale napsal toto:

Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase. Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše. Pro představu, kolik duší přichází do pekla, se podívejme na jednotlivá náboženství v dnešním světě.
Věšina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve, přijde do pekla.
Od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více
než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla.
Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat, že počet duší
v pekle exponenciálně roste. Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší. To nám dává dvě možnosti:
1)Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí
duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne.
2)Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota a
tlak budou klesat, až peklo zmrzne. Která z možností je správná?

Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně
exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože".

Re: Vtípky

Posted: 12:11 23. May 2008
by DenGrasse
kucik wrote:...
staré ale dobré... někde jsem to četl s jiným koncem.. dotyčný měl větší smůlu než tenhle nebo nebyla po ruce ochotná tereza a došel logicky k jinému závěru. také se tam psalo, že byl jediný, kdo byl za odpověď hodnocen kladně. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 16:46 26. May 2008
by Krata
Skandální odhalení, Melvik má i jinou práci?!

http://www.super.cz/vtipky/11394-hned-v ... estim.html

Re: Vtípky

Posted: 17:02 26. May 2008
by Žorž
:D :D !!!Skandální odhalení!!! - maká pro jiné! Hehe, teď jsi mě opravdu dostal. :D :D

I když to nic není...to totiž ještě nevíte, čemu se Melvik zaprodává TADY: http://www.youtube.com/watch?v=SQAchaQb ... re=related

(abych si taky něco přidal)

Re: Vtípky

Posted: 17:18 26. May 2008
by Neithan1
Žorž wrote:...
to mi pripomina : http://www.youtube.com/watch?v=zOETlkc_nNY

Re: Vtípky

Posted: 11:48 30. May 2008
by Morendred
Prava identita Melvika.

Image

Re: Vtípky

Posted: 11:49 30. May 2008
by Krata
Sakra..

Re: Vtípky

Posted: 12:38 30. May 2008
by DenGrasse
Morendred wrote:...
jj, celej strýc Joža, jenom ta barva... ale třeba k tomu dojde