Page 13 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:18 06. Sep 2011
by Braenn
A něco z nejen dneška:) Mimochodem, dík za příjemný oddech.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:28 12. Sep 2011
by Braenn
Sýýýýýr!
Paladiní komplet s příslušenstvím. Alespoň, drowáci, víte co si máte vyvěsit na záchod jako fotku do kalendáře "Koho bych jednou chtěl chtěl chytit, než mě spálí inkvizice" :P

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:16 23. Sep 2011
by Prasokralik
Tradiční Ivorská slezina. Ale už to tam takhle dlouho nebylo.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:14 02. Oct 2011
by Derken-
Ochranka

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:25 25. Nov 2011
by Miell
Tak.. něco málo, co jsem stihla vyfotit.. poté, co mě klobouk upozornil, že bych to mohla udělat :biggrin:
Kněžku Lilith, jež byla do své práce jako drak snad bude mít nafocenou KaTo :wink:
Svatba_sir Radarik.JPG
Svatba_pohled zepředu.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:28 25. Nov 2011
by Miell
Svatba_gratulace.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:17 27. Nov 2011
by Miell
Tak přidávám ještě kněžku Lilith :wink:
Svatba_kněžka 3.JPG
Svatba_kněžka 2.JPG
Svatba_kněžka 1.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:26 27. Nov 2011
by Nalkanar
A ještě tři z hromady od Mollysáka :mrgreen:
NWN001.jpg
NWN002.jpg
NWN003.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:56 03. Dec 2011
by artaxas
Nuzný život obchodníka

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:47 24. Dec 2011
by jachyra
Miláčik Fallion doniesol Kore darček - duergar skončil vyfintený, so zapletenou briadkou a vrkôčikmi s ružovými mašličkami a zvončekmi

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:20 03. Feb 2012
by Nalkanar
K posledním činům Desmonda a Werdiga
Desmond (1).jpg
Desmondův poslední vzdor... mezi ležící postavičky si dopředstavte ležící Farah ještě
Pevnost1.jpg
A místo, kde padl Werdigo... konkrétně tam u té zničené věžičky - u zídky poblíž palmy (přímo v boji se to prý nestihlo vyfotit) ;)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:24 03. Feb 2012
by Nalkanar
A něco málo z pohřbu
Pohreb (2).jpg
Pohreb (1).jpg
Pohreb (5).jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:34 03. Feb 2012
by J.F.Payne
Sice to už není "ze života postav", ale taky pár screenů z pohřbu:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:37 03. Feb 2012
by J.F.Payne
A ještě dva inkviziční.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 07:05 03. Feb 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:
Pevnost1.jpg
A místo, kde padl Werdigo... konkrétně tam u té zničené věžičky - u zídky poblíž palmy (přímo v boji se to prý nestihlo vyfotit) ;)
Ta lokace pobřeží je moc hezká :)