Page 13 of 18
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 22:18 06. Sep 2011
by Braenn
A něco z nejen dneška:) Mimochodem, dík za příjemný oddech.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 22:28 12. Sep 2011
by Braenn
Sýýýýýr!
Paladiní komplet s příslušenstvím. Alespoň, drowáci, víte co si máte vyvěsit na záchod jako fotku do kalendáře "Koho bych jednou chtěl chtěl chytit, než mě spálí inkvizice"

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 22:16 23. Sep 2011
by Prasokralik
Tradiční Ivorská slezina. Ale už to tam takhle dlouho nebylo.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:14 02. Oct 2011
by Derken-
Ochranka
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 10:25 25. Nov 2011
by Miell
Tak.. něco málo, co jsem stihla vyfotit.. poté, co mě klobouk upozornil, že bych to mohla udělat
Kněžku Lilith, jež byla do své práce jako drak snad bude mít nafocenou KaTo
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 10:28 25. Nov 2011
by Miell
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:17 27. Nov 2011
by Miell
Tak přidávám ještě kněžku Lilith
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 17:26 27. Nov 2011
by Nalkanar
A ještě tři z hromady od Mollysáka
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:56 03. Dec 2011
by artaxas
Nuzný život obchodníka
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:47 24. Dec 2011
by jachyra
Miláčik Fallion doniesol Kore darček - duergar skončil vyfintený, so zapletenou briadkou a vrkôčikmi s ružovými mašličkami a zvončekmi
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:20 03. Feb 2012
by Nalkanar
K posledním činům Desmonda a Werdiga
Desmondův poslední vzdor...
mezi ležící postavičky si dopředstavte ležící Farah ještě
A místo, kde padl Werdigo... konkrétně tam u té zničené věžičky - u zídky poblíž palmy
(přímo v boji se to prý nestihlo vyfotit) 
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:24 03. Feb 2012
by Nalkanar
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:34 03. Feb 2012
by J.F.Payne
Sice to už není "ze života postav", ale taky pár screenů z pohřbu:
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:37 03. Feb 2012
by J.F.Payne
A ještě dva inkviziční.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 07:05 03. Feb 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:
Pevnost1.jpg
A místo, kde padl Werdigo... konkrétně tam u té zničené věžičky - u zídky poblíž palmy
(přímo v boji se to prý nestihlo vyfotit) 
Ta lokace pobřeží je moc hezká
