Page 13 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:53 12. Nov 2008
by Žorž
Hehé...povinné daně (třeba z toho majetku se mi líbí :D) by byly fakt dost Hardy Hard Core RP. :mrgreen: Konečně bychom trumfli Equilibrii! *

Teoreticky by se však daly platit příspěvky při členství v různých prestižních organizacích (a z toho vyplývající statut), výměnou hlavně za IC společenské výhody...ale v současném stavu jsme rádi, když se přihlašuje ke Gildám aspoň někdo, jen s vidinou větších možností a pozorností...natož aby si své členství platili. :lol:

*O dodržování odvádění tax by se samozřejmě postaral nově navržený systém TAXOS. Kdo nebude na radnici s daňovým přiznáním k poslednímu březnu, bude TAXOSEM uzřen a zadržen do příchodu PLACOSE. Postup PLACOSE


P.S. Safra, poslední dobou příšerně kecám, resp. kecy ťukám na klávesnici...to je tím stresem. Doufám, že máte pochopení.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 07:41 13. Nov 2008
by Jeanes
LOL! Bežte do toho! Hard Core RP zažívám doma ze začátku každého měsíce, když platím rodičům dań za přežití, daň za internet, daň za telefon.... a ještě musím povinně provozovat složité řemesla a crafty :/
Nechápu proč by se tomu paní Mlaskalová měla vyhnout!!!
No a jesi to neprojde, tak VÁS OFICIÁLNĚ ŽÁDÁM aby jste Mlaskalový napařili nějakou drsnou daň! Ono je fuk zaco... :D

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:08 13. Nov 2008
by monstera
kaz wrote:Mozna by uplne stacila dan za hlavu, a dan z majetku :)
A nerzdá se vám, že je dostačující daň, placená při uložení peněz do banky ? Nejste vy náhodou socdemáci ? :(

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:15 13. Nov 2008
by Krata
Jasně, začnem odvádět daně, každej měsíc bude sčítáni lidu (kolik máte peněz, jaké máte brnění, kolik máte zbraní, kolik umíte kouzel)
Taky by se mohlo vybírat mítné za přechody po Karathském království a při cestě lodí, při spánku v hospodě si budete připlácet za bezpečí a na Severu a v Alwarielu bude vybírána dan za čerstvý vzduch.
Taky by se mohli odvádět desátky ze získaného lootu samotnému krály.

Myslim že ted má většina postav hluboko do kapsy a ještě s odváděním daní začnou některé postavy možná i žebrat :lol:
Mé postavy asi budou jedni z nich..

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:43 13. Nov 2008
by DenGrasse
monstera wrote:
kaz wrote:Mozna by uplne stacila dan za hlavu, a dan z majetku :)
A nerzdá se vám, že je dostačující daň, placená při uložení peněz do banky ? Nejste vy náhodou socdemáci ? :(
to neni daň, to je bankovní poplatek... :D
Krata wrote:... a v Alwarielu bude vybírána dan za čerstvý vzduch.
ekologická daň, to mě nenapadlo... slyšíš žorži? :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:54 13. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Taky by se mohlo vybírat mítné za přechody
mytne uz se vybira ted :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:28 13. Nov 2008
by kaz
Ja myslim ze z vybercich dani by hrdinove meli mnohem vetsi vetry nez z podtemnaku, nebo z tech zlobivejch pulorku.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:45 13. Nov 2008
by DenGrasse
jj, bylo by to maso! (násilnosti známé jako první karathský masakr se strhly poté, když výběrčí daní... :mrgreen: )

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:15 13. Nov 2008
by Aznar
kaz wrote:Ja myslim ze z vybercich dani by hrdinove meli mnohem vetsi vetry nez z podtemnaku, nebo z tech zlobivejch pulorku.
kdyby Grul umel psat, tak uz si te zapsal na seznam :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:22 14. Nov 2008
by nomis_b
Anderson I wrote: Taky bych uvítal obnovu vyřešených questů, ale chápu, že nelze nekontrolovaně přilévat peníze. Ostatně, už dnes se najdou milionáři - pro mě jako 10 lvl naprosto nepochopitelné - zatím.
No tak abych to uvedl na pravou miru:
a) Q se negeneruji vzdy, vsichni maji urcitou sanci, ze proste balik nemaji (ani po restartu)
b) kdyz je splneny Q, casem se vygeneruje novy
c) samozrejme kdyz pred vama nekdo mesto navstivil a vse vybral, tak se ty Q obnovi z adocela dlouhy cas, neni to 10min RealTime, ale podstatne dele..


No a ohledne cen. Na prvnich lvlech se obcas dostat pres bandity apod.. no vlastne muzete tak max. jezdit lodi, vezmete jen tak pulku baliku ale vyplati se to. Bylinky sem dostal na 1lvlu nejakou houbu co byla hend za rohem a mel sem razem 700gp, coz je pro 1lvl zisk celkem ukrutny.
Aby NPC mela ny vykup vice bylinek.. no to by i slo zaridit.. s tim bych nevidel zadnej problem, ale to bude takovy pojizdny korenarstvi.. Co na to Rejty?

Re: Připomínka ke questům

Posted: 14:31 19. Nov 2008
by Krata
já bych řekl že to je oka

Jen co kdyby se jednou za čas na hrozně malé procento dostal Q na ulovení nečeho silnýho za hroznej balík