Page 13 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 18:58 06. Apr 2009
by Tretas
skusit to mužu :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 19:14 06. Apr 2009
by Krata
a nebude spíš tohle vědět kucik, co na Thalii pracuje než hráči, co o tom nemusí ani vědět? :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 19:51 06. Apr 2009
by Tretas
co jako má vědet kucik?

Re: Pady serveru

Posted: 21:33 06. Apr 2009
by Krata
no jesli mu to pomůže nebo ne

Re: Pady serveru

Posted: 01:47 07. Apr 2009
by DenGrasse
při prvnim dnešnim pádu jsem meditoval v hostinci v karathě (jindy bez problémů), podruhý jenom stál.

Re: Pady serveru

Posted: 09:47 07. Apr 2009
by kucik
Zajímavý jsou akorát loginy a přechody do lokací.

Re: Pady serveru

Posted: 13:48 07. Apr 2009
by Tretas
no mrknete na toho GetFirstPC

Re: Pady serveru

Posted: 14:27 07. Apr 2009
by Neithan1
moje mrkanie totalne ignoruje, mrkol som nanho aspon 4 razy a on nic ! BAN

Re: Pady serveru

Posted: 15:54 07. Apr 2009
by Tretas
tak jinak, skuste mu napsat, nebo prokouknout jeho databazi, nebo co... třeba :-D (pro ty mene chapave :-D)

Re: Pady serveru

Posted: 13:07 09. Apr 2009
by Hacanus
Tak a opet je server dolu :x :x a nejak se mu nechce nabehnout....nemuze to nejaka dobra duse restartovat?

Re: Pady serveru

Posted: 13:17 09. Apr 2009
by innfra
igor wrote:
paja13 wrote:kdyz vidim nektery do minuty 4x relogovat porad dokola tak me nevim co si o tom myslet proc to delaji
Jestli narážíš na mě, tak mě padne v Alwarielu hra tak 5x než přejdu lokaci... někdy se stačí lognout a hned to padne. PS.: override mam celej smazanej.
Mě to čas od času lehne na bílí okno(visty), přeteče mi paměť v grafice jak doma(častěji GF 8800 GTS 512) i na NB (GF 9500M 1G ram padá mnohem méně, občas musím restart hry)

Posledně když to padlo cca něco po dvanáctý jsem procházel průchod pod illesilskou jeskyní(nikdy předtím jsem tam neměl problém, že by to padlo)

Re: Pady serveru

Posted: 13:20 09. Apr 2009
by kucik
Imho to je hlavně při load u nějaký lokace.

Re: Pady serveru

Posted: 13:34 09. Apr 2009
by innfra
12.32 Probil se znava tunelem a kikslo mi to u loadu další lokace

Re: Pady serveru

Posted: 13:53 09. Apr 2009
by kucik
Alansijské vrchoviny - jižní průchod?

Nebo to byla jiná lokace poslední vlez do lokace mám u tvý postavy tenhle, tak mě zajímá, jestli se ten log neuložil, bo co.

Re: Pady serveru

Posted: 13:54 09. Apr 2009
by innfra
Jo to by mělo být ono... ale problémy jsem tam nikdy dřív neměl, normálně tam chodim s balíky do isilu...