Page 13 of 13

Re: pad serveru

Posted: 18:03 18. Jun 2012
by zachy
Nalkanar wrote:Server down, meteor down, down down down... :roll: :wall:

EDIT: :shock: :shock: :shock: lognu a výroba jede normálka dál
EDIT2: takže jen kick?! pff
Nový anti-crafter systém

Re: pad serveru

Posted: 13:38 13. Jul 2012
by XŠevyX
Bum prásk... a je to dole :wall:

Re: pad serveru

Posted: 14:01 13. Jul 2012
by zachy
Jééé ono to nenahlásilo vypnutí :D

Re: pad serveru

Posted: 14:41 13. Jul 2012
by XŠevyX
zachy wrote:Jééé ono to nenahlásilo vypnutí :D
Noo, my jsme se dostali díky nečekanému restartu trošku do pastičky. Jsme tam jak myši na výzkumu :wall:

Re: pad serveru

Posted: 22:23 13. Jan 2013
by Bahnak
Velké bada-bum.

Re: pad serveru

Posted: 15:22 31. Jan 2013
by Barbar321
Dnes kolem 13:30 spadnul server zrovna když jsem mořil dřevo, čímž jsem přišel jak o mořidlo tak o dobrý kšeft (se špalkama raději už otravovat nebudu :cry: ). Vzhledem k tomu, že pro tuto mou postavu jsou peníze za mořidlo pořád ještě důležité, prosím o navrácení 4ks mořidla pro železný dub či vyplacení 28000 zl na jejich nákup.

acc: Barbar321
postava: Belia Holin

Re: pad serveru

Posted: 12:26 21. Mar 2013
by Barbar321
Hlásím další ztrátu vlivem pádu serveru. Dnes před 11 se restartnul a já přišel o právě zpracovávaný výrobek (mistrovská kožená zbroj se smaragdem).

Prosím o nahrazení:

1x leštený smaragd
1x mistrovskou kožku
1x lepidlo na mistr. kůži

nebo aspoň

1x broušený smaragd
cca 43 000 zl

acc. barbar321
postava: Amanda Meine

předem děkuji

Re: pad serveru

Posted: 00:39 22. Mar 2013
by D_E_K_A
23:28 Pád.

EDIT1: Stržen jeden bod Aulovi (očekává jeho drahou polovičku s rákoskou v ruce, jelikož si není jist správným skloňováním). :roll:

Re: pad serveru

Posted: 19:48 11. Aug 2013
by Bahnak
Hapalinkalo...