Page 13 of 13
Re: pad serveru
Posted: 18:03 18. Jun 2012
by zachy
Nalkanar wrote:Server down, meteor down, down down down...
EDIT:

lognu a výroba jede normálka dál
EDIT2: takže jen kick?! pff
Nový anti-crafter systém
Re: pad serveru
Posted: 13:38 13. Jul 2012
by XŠevyX
Bum prásk... a je to dole

Re: pad serveru
Posted: 14:01 13. Jul 2012
by zachy
Jééé ono to nenahlásilo vypnutí

Re: pad serveru
Posted: 14:41 13. Jul 2012
by XŠevyX
zachy wrote:Jééé ono to nenahlásilo vypnutí

Noo, my jsme se dostali díky nečekanému restartu trošku do pastičky. Jsme tam jak myši na výzkumu

Re: pad serveru
Posted: 22:23 13. Jan 2013
by Bahnak
Velké bada-bum.
Re: pad serveru
Posted: 15:22 31. Jan 2013
by Barbar321
Dnes kolem 13:30 spadnul server zrovna když jsem mořil dřevo, čímž jsem přišel jak o mořidlo tak o dobrý kšeft (se špalkama raději už otravovat nebudu

). Vzhledem k tomu, že pro tuto mou postavu jsou peníze za mořidlo pořád ještě důležité, prosím o navrácení 4ks mořidla pro železný dub či vyplacení 28000 zl na jejich nákup.
acc: Barbar321
postava: Belia Holin
Re: pad serveru
Posted: 12:26 21. Mar 2013
by Barbar321
Hlásím další ztrátu vlivem pádu serveru. Dnes před 11 se restartnul a já přišel o právě zpracovávaný výrobek (mistrovská kožená zbroj se smaragdem).
Prosím o nahrazení:
1x leštený smaragd
1x mistrovskou kožku
1x lepidlo na mistr. kůži
nebo aspoň
1x broušený smaragd
cca 43 000 zl
acc. barbar321
postava: Amanda Meine
předem děkuji
Re: pad serveru
Posted: 00:39 22. Mar 2013
by D_E_K_A
23:28 Pád.
EDIT1: Stržen jeden bod Aulovi (očekává jeho drahou polovičku s rákoskou v ruce, jelikož si není jist správným skloňováním).

Re: pad serveru
Posted: 19:48 11. Aug 2013
by Bahnak
Hapalinkalo...