Page 13 of 33
Re: Váš portret
Posted: 05:53 16. Sep 2009
by mandos
tak já taky odhalim svůj obličej...
ps: já jsem ten uprostřed

pps: na všech ostatních fotkách sem v moc velkym davu tak proto tahle z plesu

Re: Váš portret
Posted: 22:09 20. Sep 2009
by Skipp
Re: Váš portret
Posted: 00:44 21. Sep 2009
by Neithan1
Skipp wrote:
takto sa kali na slovensku

Re: Váš portret
Posted: 23:34 08. Nov 2009
by Necrooo
Ze skal samotneho nekromanta.
Z Doubkova, před hrobkou.
..at si udelate obrazek

Re: Váš portret
Posted: 22:55 25. Nov 2009
by Agnoros
Tak první je ze současnosti a další dvě z modelingový ery pro kenvelo

Re: Váš portret
Posted: 23:12 25. Nov 2009
by Modrovousice
Pro zvědavce

Kdo z té fotky jsem já snad každému dojde.
Re: Váš portret
Posted: 19:18 11. Dec 2009
by Sobik
Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".

Re: Váš portret
Posted: 20:14 11. Dec 2009
by Sapal
Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".

Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"
Re: Váš portret
Posted: 20:20 11. Dec 2009
by Sobik
Sapal wrote:Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".

Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"
Huš! Že já jsem vůbec něco postoval.

Re: Váš portret
Posted: 20:49 12. Dec 2009
by innfra
Tak se taky postnu... Sice to je starý 3 roky, ale vůbec jsem se nezměnil.
Když si představíte rohy, tak jsem prej jak čert

Re: Váš portret
Posted: 20:50 12. Dec 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Sapal wrote:Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".

Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"
Huš! Že já jsem vůbec něco postoval.

Cheche jo za to cígaro bys zasloužil jednu facku

Re: Váš portret
Posted: 21:03 12. Dec 2009
by Sobik
Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro.

Re: Váš portret
Posted: 09:38 13. Dec 2009
by Minde
Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro.

tak já si tipnu který jsi, abych ti udělal radost...
*koukne na fotku* hmmm že ty budeš ten s tou cigaretou v hubě a pivem v ruce? :p

Re: Váš portret
Posted: 09:44 13. Dec 2009
by Sobik
Minde wrote:Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro.

tak já si tipnu který jsi, abych ti udělal radost...
*koukne na fotku* hmmm že ty budeš ten s tou cigaretou v hubě a pivem v ruce? :p

Jak si to uhod?

Re: Váš portret
Posted: 10:38 13. Dec 2009
by -RoF-
Ten s tričkem Iron Maiden
