Page 13 of 33

Re: Váš portret

Posted: 05:53 16. Sep 2009
by mandos
tak já taky odhalim svůj obličej...
ps: já jsem ten uprostřed :wink:
pps: na všech ostatních fotkách sem v moc velkym davu tak proto tahle z plesu :D

Re: Váš portret

Posted: 22:09 20. Sep 2009
by Skipp
Image

Re: Váš portret

Posted: 00:44 21. Sep 2009
by Neithan1
Skipp wrote:Image

takto sa kali na slovensku :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 23:34 08. Nov 2009
by Necrooo
Ze skal samotneho nekromanta.
Z Doubkova, před hrobkou.

..at si udelate obrazek 8)

Re: Váš portret

Posted: 22:55 25. Nov 2009
by Agnoros
Tak první je ze současnosti a další dvě z modelingový ery pro kenvelo :D

Re: Váš portret

Posted: 23:12 25. Nov 2009
by Modrovousice
Pro zvědavce :)
Kdo z té fotky jsem já snad každému dojde.

Re: Váš portret

Posted: 19:18 11. Dec 2009
by Sobik
Zahrajem si hru "Najděte si Sobika". :D

Re: Váš portret

Posted: 20:14 11. Dec 2009
by Sapal
Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika". :D
Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"

Re: Váš portret

Posted: 20:20 11. Dec 2009
by Sobik
Sapal wrote:
Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika". :D
Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"
Huš! Že já jsem vůbec něco postoval. :)

Re: Váš portret

Posted: 20:49 12. Dec 2009
by innfra
Tak se taky postnu... Sice to je starý 3 roky, ale vůbec jsem se nezměnil.
Infra.jpg
Když si představíte rohy, tak jsem prej jak čert :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 20:50 12. Dec 2009
by -RoF-
Sobik wrote:
Sapal wrote:
Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika". :D
Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"
Huš! Že já jsem vůbec něco postoval. :)
Cheche jo za to cígaro bys zasloužil jednu facku :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 21:03 12. Dec 2009
by Sobik
Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro. :D

Re: Váš portret

Posted: 09:38 13. Dec 2009
by Minde
Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro. :D

tak já si tipnu který jsi, abych ti udělal radost...

*koukne na fotku* hmmm že ty budeš ten s tou cigaretou v hubě a pivem v ruce? :p :D

Re: Váš portret

Posted: 09:44 13. Dec 2009
by Sobik
Minde wrote:
Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro. :D
tak já si tipnu který jsi, abych ti udělal radost...
*koukne na fotku* hmmm že ty budeš ten s tou cigaretou v hubě a pivem v ruce? :p :D
Jak si to uhod? :shock:

Re: Váš portret

Posted: 10:38 13. Dec 2009
by -RoF-
Ten s tričkem Iron Maiden :wink: