Page 13 of 14

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:59 22. Apr 2009
by Rejty
Proč by ti troubové měli útočit na golema se štítama?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:59 22. Apr 2009
by Theogil I
innfra wrote:Proč jí honit ? By po tobě mrskla láhvinku dispelu a bylo by hned hotovo ne ? :twisted: :twisted: :twisted:
No právě, Terka nejen že moc pěkně střílí, ale ještě k tomu má v batůžku spoustu nepříjemných překvapení ... holka jedna šikovná.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:00 22. Apr 2009
by Theogil I
Rejty wrote:Proč by ti troubové měli útočit na golema se štítama?
No právě, že to jsou troubové ... to je podmínka pro tento způsob likvidace většího množství bojovníků. :lol:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:01 22. Apr 2009
by Jeanes
uniká vám to nejdůležítější! A to je to jestli by ten kouzelník seděl na ještěrce, nebo jestli by byl pěšky! Myslím si že tohle je ta zásadní věc!

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:18 22. Apr 2009
by Theogil I
Jeanes wrote:uniká vám to nejdůležítější! A to je to jestli by ten kouzelník seděl na ještěrce, nebo jestli by byl pěšky! Myslím si že tohle je ta zásadní věc!
Pravda a ještě, zda by měl ploutve a šnorchl nebo ne.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:23 22. Apr 2009
by Jeanes
Theogil I wrote:
Jeanes wrote:uniká vám to nejdůležítější! A to je to jestli by ten kouzelník seděl na ještěrce, nebo jestli by byl pěšky! Myslím si že tohle je ta zásadní věc!
Pravda a ještě, zda by měl ploutve a šnorchl nebo ne.
...a jak by rekl rejty?


Co kdyby bojovníci měli taky snorchly a ploutve?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:33 22. Apr 2009
by nomis_b
ale vy zapomínáte na zásadní věc :!:

bojovníci sou PBbuild a kouzelník jen RP build

tedy kouzelník má RP všechno v necromancii aby byl správnej smrťák s kosou
a válečníci nic nemají na vůli, protože jim to nezbylo z namaxované síly :wink:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:45 22. Apr 2009
by Neithan1
nomis_b wrote:bojovníci sou PBbuild a kouzelník jen RP build
skor naopak nie ? Slabu volu maju koli tomu aby boli aspon v niecom dobri.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:52 22. Apr 2009
by nomis_b
Neithan1 wrote: skor naopak nie ? Slabu volu maju koli tomu aby boli aspon v niecom dobri.
to je fakt:

podtemnan: vzdy PB build
povrchnan: vzdy pouze nevinej, neschopnej RP build

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:52 22. Apr 2009
by Neithan1
vidim ze podtemno vs. povrch ta este stale nepustilo

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:53 22. Apr 2009
by nomis_b
Neithan1 wrote:vidim ze podtemno vs. povrch ta este stale nepustilo
proc by melo? pripada mi to jako jedna z nespornejch vyhod Thalie, ze ne kazda prochazka skonci tak jak si ty predstavujes a s tim, ze je tady nastavena smrt tak, ze se ji i bojis, tak je to vice adrenalinove.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:54 22. Apr 2009
by Neithan1
co ja viem tak som pisal o carodej vs. bojovnik nie o frakciach, podtemne ani prechadzkach.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:04 22. Apr 2009
by Krata
nic se nemění na tom že na nomisově příspěvku pravdy trochu :)

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:06 22. Apr 2009
by Neithan1
chod si kazit flamy niekam inam pls :!:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:17 22. Apr 2009
by kucik
Krata wrote:nic se nemění na tom že na nomisově příspěvku pravdy trochu :)
Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo :mrgreen: (sorry)