Re: Realie vs sila buildu
Posted: 09:59 22. Apr 2009
Proč by ti troubové měli útočit na golema se štítama?
No právě, Terka nejen že moc pěkně střílí, ale ještě k tomu má v batůžku spoustu nepříjemných překvapení ... holka jedna šikovná.innfra wrote:Proč jí honit ? By po tobě mrskla láhvinku dispelu a bylo by hned hotovo ne ?![]()
![]()
No právě, že to jsou troubové ... to je podmínka pro tento způsob likvidace většího množství bojovníků.Rejty wrote:Proč by ti troubové měli útočit na golema se štítama?
Pravda a ještě, zda by měl ploutve a šnorchl nebo ne.Jeanes wrote:uniká vám to nejdůležítější! A to je to jestli by ten kouzelník seděl na ještěrce, nebo jestli by byl pěšky! Myslím si že tohle je ta zásadní věc!
...a jak by rekl rejty?Theogil I wrote:Pravda a ještě, zda by měl ploutve a šnorchl nebo ne.Jeanes wrote:uniká vám to nejdůležítější! A to je to jestli by ten kouzelník seděl na ještěrce, nebo jestli by byl pěšky! Myslím si že tohle je ta zásadní věc!
skor naopak nie ? Slabu volu maju koli tomu aby boli aspon v niecom dobri.nomis_b wrote:bojovníci sou PBbuild a kouzelník jen RP build
to je fakt:Neithan1 wrote: skor naopak nie ? Slabu volu maju koli tomu aby boli aspon v niecom dobri.
proc by melo? pripada mi to jako jedna z nespornejch vyhod Thalie, ze ne kazda prochazka skonci tak jak si ty predstavujes a s tim, ze je tady nastavena smrt tak, ze se ji i bojis, tak je to vice adrenalinove.Neithan1 wrote:vidim ze podtemno vs. povrch ta este stale nepustilo
Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimoKrata wrote:nic se nemění na tom že na nomisově příspěvku pravdy trochu