Page 13 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:16 28. Nov 2009
by Modrovousice
Na Masters udělali užasnou show. Já tento názor že na živo neumí hrát tedy nesdílím

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:43 28. Nov 2009
by Esuliams
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:44 28. Nov 2009
by Garett
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:54 28. Nov 2009
by Sobik
Dělší bubeník:
3 Year Old Drummer Když jsem to viděl, jen jsem civěl s otevřenou pusou
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:25 28. Nov 2009
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:05 28. Nov 2009
by Sobik
A když mám náladu pouštím si toto:
Cradle of Filth - Tonight in Flames
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:44 28. Nov 2009
by Sobik
A jako by toho nebylo dost, posílám ještě párek lidových umělců

-
Záviš: Chcánky a
Sahula: Stíny na duši a ještě
Sovy v Mazutu 
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:50 29. Nov 2009
by Lord_Berserk
tydle blazny posloucham zas ja, kdyz se chci zabit a mam tu nejhorsi naladu na svete... po prvni pisnicce je vsecko pryc
http://www.youtube.com/watch?v=GBOzC_W_5EI
http://www.youtube.com/watch?v=ujcaq5K_cjk
a tady videoklip plnej liliputu
http://www.youtube.com/watch?v=QDehTfim014
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:57 30. Nov 2009
by Jkerry
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:01 30. Nov 2009
by Jkerry
Příznivce pornofolku pana Záviše

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:19 30. Nov 2009
by Xantipa
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:09 30. Nov 2009
by Pajule
celou dobu sem čekala kdy spadne do tá vody , škoda!

ale jinak tejpej takovej gumák

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:35 30. Nov 2009
by Sobik
Budete se divit, ale občas si poslecnu i Britney Spears. Ovšem v trochu
vylepšené verzi.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:17 01. Dec 2009
by Jkerry
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:14 03. Dec 2009
by -RoF-
Tuhle kapelu mám taky rád. Nezapomenu po bouřce na festivalu, všichni mokří, natěšení a začli hrát...všude kolem už jen blesky...hmm vzpomínky
Apocalyptica-Drive