Page 13 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:25 06. Apr 2010
by marii
-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší
A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie

, Mia má menší roztomilejší ňadýrka

smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:45 06. Apr 2010
by Lenulasek
Asi jí budu muset chytit a přesvědčit se sama

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:44 06. Apr 2010
by Sobik
marii wrote:-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší
A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie

, Mia má menší roztomilejší ňadýrka

smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Vítej na Thalii.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:32 07. Apr 2010
by Rejty
marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:39 07. Apr 2010
by Luelle
díky bohům, že jsou pořád postavy, o jejíchž poprsí Aria nemůže říct VŮBEC nic

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:19 07. Apr 2010
by de Aers
Luelle wrote:díky bohům, že jsou pořád postavy, o jejíchž poprsí Aria nemůže říct VŮBEC nic

To jo, na Israelovi kozy žádná nemá

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:17 07. Apr 2010
by sandoftime
Rejty wrote:marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav.

a to je právě chyba! mě by třeba zajímalo, jestli má RoF taky takové jako Aria
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:21 07. Apr 2010
by Pajule
no písečku to bys zrovna ty vědět mohl ne?když si na tom srazu byl?*rejp rejp*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:34 07. Apr 2010
by Práček
Rejty wrote:marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav.

Budte radi, ze se zustává jen u zenskejch

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:48 07. Apr 2010
by -RoF-
sandoftime wrote:
a to je právě chyba! mě by třeba zajímalo, jestli má RoF taky takové jako Aria
Tssss to teda nemá, páč nejsem ženská a ani vypasená koule
A vratte se k tématu jooo......Aria za mlada? viz níže

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:10 07. Apr 2010
by Lenulasek
Aria a Raina dovádí s Leviatantem... Karatha v povzdálí
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:34 08. Apr 2010
by Drobček
zdravit, tak nejako predstavovať, lepšia fotka narýchlo nenájsť
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:57 09. Apr 2010
by Xantipa
Modrovousice wrote:Jo a ještě jedno

... Zoe!


ja myslela ze o mrtvych jen dobre.. ale vlastne jeste mrtva neni, jen je tezce nemocna..
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:29 14. May 2010
by Esuliams
Es si zas hrála...
Mohl by tohle být Tarag Kovadlina? (samozřejmě ta sekerka je na dřevo

)
Pak možná tohle budoucí slavný felčar Glarik? (jen s kladivem jsem žádného Nordova kněze nenašla, tohle je nejlepší)
Nord!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:07 16. May 2010
by Esuliams
Ascaroth

doufám, že ho zas dlouho neuvidím, v poslední době těch setkání bylo moc
Pájčina Ambra...možná