Page 13 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:25 06. Apr 2010
by marii
-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší :twisted:

A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie :P, Mia má menší roztomilejší ňadýrka :roll:
smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:45 06. Apr 2010
by Lenulasek
Asi jí budu muset chytit a přesvědčit se sama :).

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:44 06. Apr 2010
by Sobik
marii wrote:
-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší :twisted:

A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie :P, Mia má menší roztomilejší ňadýrka :roll:
smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Vítej na Thalii. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:32 07. Apr 2010
by Rejty
marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav. :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:39 07. Apr 2010
by Luelle
díky bohům, že jsou pořád postavy, o jejíchž poprsí Aria nemůže říct VŮBEC nic :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:19 07. Apr 2010
by de Aers
Luelle wrote:díky bohům, že jsou pořád postavy, o jejíchž poprsí Aria nemůže říct VŮBEC nic :D
To jo, na Israelovi kozy žádná nemá :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:17 07. Apr 2010
by sandoftime
Rejty wrote:
marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav. :mrgreen:
a to je právě chyba! mě by třeba zajímalo, jestli má RoF taky takové jako Aria

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:21 07. Apr 2010
by Pajule
no písečku to bys zrovna ty vědět mohl ne?když si na tom srazu byl?*rejp rejp*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:34 07. Apr 2010
by Práček
Rejty wrote:
marii wrote:smankote..prestante rozebirat Miino poprsi:D
Buďte rádi, že se zůstává jen u postav. :mrgreen:
Budte radi, ze se zustává jen u zenskejch :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:48 07. Apr 2010
by -RoF-
sandoftime wrote:
a to je právě chyba! mě by třeba zajímalo, jestli má RoF taky takové jako Aria
Tssss to teda nemá, páč nejsem ženská a ani vypasená koule :wink:

A vratte se k tématu jooo......Aria za mlada? viz níže :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:10 07. Apr 2010
by Lenulasek
Aria a Raina dovádí s Leviatantem... Karatha v povzdálí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:34 08. Apr 2010
by Drobček
zdravit, tak nejako predstavovať, lepšia fotka narýchlo nenájsť

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:57 09. Apr 2010
by Xantipa
Modrovousice wrote:Jo a ještě jedno :D ... Zoe! :D
:D ja myslela ze o mrtvych jen dobre.. ale vlastne jeste mrtva neni, jen je tezce nemocna..

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:29 14. May 2010
by Esuliams
Es si zas hrála... :mrgreen:

Mohl by tohle být Tarag Kovadlina? (samozřejmě ta sekerka je na dřevo :) )
Old_dwarf.jpg
Pak možná tohle budoucí slavný felčar Glarik? (jen s kladivem jsem žádného Nordova kněze nenašla, tohle je nejlepší)
dwarven_cleric_in_plate_armor.jpg

Nord!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:07 16. May 2010
by Esuliams
Ascaroth :mrgreen: doufám, že ho zas dlouho neuvidím, v poslední době těch setkání bylo moc
wallpaper_allen_wei_ming_01_1600.jpg
Pájčina Ambra...možná :wink:
CG%20Artwork%20Wallpapers%20Collection%2014.jpg