Page 13 of 19
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 09:22 03. May 2012
by zachy
paja13 wrote:cusik mohlo by se tohle zverejnit v upravach vareni lekvosu?
DM: tým rozhodl cemetyr vyndat z modulu kvůli jeho schopnostem a neplánuje jeho navrácení.
A sakra!!! Taková krásná bylinka!

Nechce to DM tým ještě zvážit? Pěkně prosím

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 09:58 03. May 2012
by Rejty
Tak ještě jednou... Nevím vůbec nic o tom, že by se něco dělalo se surovinama a některé se odstraňovaly z modulu.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 11:21 03. May 2012
by DenGrasse
Nedala se při Caironových úpravách pryč lokace, ve které byla?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:03 03. May 2012
by Miell
DenGrasse wrote:Nedala se při Caironových úpravách pryč lokace, ve které byla?
Je to u nás na fóru.. lokace je, kytka ne.. probrali jsme to a já odepsala pajovi

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:36 03. May 2012
by DenGrasse
Podle přehledu má být v lokaci Alansijské - území kyklopů - tábor. Tuto lokaci jsem ve hře nenašel.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:39 03. May 2012
by Miell
Tak možná vypadá lokace stejně a byla měněná a změnilo se i jméno.. to už já nevím.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:08 03. May 2012
by zachy
DenGrasse wrote:Podle přehledu má být v lokaci Alansijské - území kyklopů - tábor. Tuto lokaci jsem ve hře nenašel.
Tyto lokace byly předělány na území kamenných obrů, jenže tam ta bylinka už není.
Psal jsem to už Kucikovi, ale jestli je tedy rozhodnuto, že se nebude bylinka vracet, tak není co řešit.
I když bych ji uvítal všemi deseti

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:43 03. May 2012
by Rejty
Co se z té byliny vařilo?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 16:21 03. May 2012
by zachy
Rejty wrote:Co se z té byliny vařilo?
Poslal jsem ti PM
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 18:12 03. May 2012
by paja13
Rejty wrote:Co se z té byliny vařilo?
nechtel jsem psat vsude o tom co se z ceho vari nebo varilo - mas to v poste
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:45 18. May 2012
by zachy
Proč jsou jedy limitovány s tak směšným TO?

Téměř se nedají pak využít.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 20:20 03. Jun 2012
by Koninho87
Zub bodáka nelze nadrtit.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:29 03. Jun 2012
by zachy
Koninho87 wrote:Zub bodáka nelze nadrtit.
Jsou 2 druhy
některé drtit jdou
některé nejdou
Bylo by vhodné to sjednotit
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 07:04 04. Jun 2012
by Bahnak
Ono je ve skutečnosti X druhů bodaka, ze všech padají zuby a pouze z jediného padá zoubek craftový.
Na povrchu i v podtemnu je v tuto chvíli dostupných X kusů craftových bodaků - osobně jsem je podrobil perzistenci a kontroloval zda v ní drží.
Takže dostupné jsou, jen je třeba hledat a zkoušet.
Pokud by hodný scripter "zuby" sjednotil, rozhodně by to pomohlo. Nicméně toto bylo hlášeno již před X lety a vzhledem k tomu že se s tím nehlo dodnes...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 10:58 23. Jul 2012
by Grin
Miking wrote:Zdravičko,
Objevil sem chybu u lektvaru OST. Nefunguje pro muj Mercurial dlouhý meč (rtuťový dlouhý meč).
Kdyby se našla dobrá duše co by to opravila byl bych moc rád. To by byly pecky až by npcečka koukaly. Kouzlo od barda krásně funguje.
Ono tohle je bych řek problém všech cepovejch zbraní, protože na mercurial obouručák to taky nešlo...