Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 23:34 25. May 2010
Po dlhej dobe zdravim.
Bol som v hre za novu postavu a k tomuto topicu by som sa celkom rad vyjadril. Neviem ci je chyba u mna, co asi tazko, ale zrejme sa upravovali aj nejak low lvl oblasti. Kedysi bolo za jazvecov, co je najnizsie s cim sa da bojovat, asi okolo 40xp a za velkeho ovela viac. Cize prve levele, ktore su narovinu nuda, neboli tak neunosne. Teraz tam nabehnem a za jazveca na 1.lvl 9xp, na druhom 6.xp ... za velkeho, ktory ma pri boj bud zabije alebo prizabije 25-30xp. Za zombie v hrobke u Ivory 1xp, za krysy 1xp. Ako ked na prvom lvl mam za nieco co mi da ranu za 5HP 1xp tak to je naozaj dost.
Kludne nech sa upravi sila monstier ale nech aspon stoji za to sa s nimi bit.
AD party: Moj nazor je taky, ze upravovat svet aby bol stavany na to aby sa tvorili silo mocou party mi nedojde uplne dobre. Je fakt, ze nepoznam momentalny stav vsetkych dungov ale podla toho co tu citam ci uz od teamu alebo od hracov asi je vacsina thalie robena pre party. Osobne som mal vzdy problem partu najst. Bud nikto na mojom lvle, alebo som jednoducho nikoho nestretol, alebo to vylucovalo RP, alebo jednoducho to bolo rano alebo neskoro vecer kedy tam nikto nieje. Tym chcem len povedat, ze su okolnosti, ktore tvorbu party vylucuju a ked sa bez party nepohnem, tak to vylucuje aj hru samotnu.
Dobry napad bol, ako sme sa aj s Jachyrou bavili teraz v hre, ten epicky ostrov, co asi nejako zaniklo. Miesto, ktore by bolo stvorene na partu a kludne keby prevoznik vzal na lod len partu-jednotlivca sa mu nevyplati. Logicke, realne a ucinne. Ked uz chceme tie party. A prisli by si na svoje vsetci. Samotar ma zvysok thalie a kto chce ozaj epicke veci a poklad tak musi do party, ale uz planovane.
AD zrazanie: To sa ozaj davalo vacsine tvorov zrazanie? To evokuje k maxovaniu discipliny, co je uplne to same ako maxovanie cohokolvek ineho a kazi to roznorodost hry.
Tot vse. Mozno pisem z cesty z nedostatku info, ale z toho co tu citam a na zaklade vyjadrenia tvorcov tejto novej podoby dungov je to uz cisto zavisle na tvorbe party. Budem rad vsak ak ma bud skumanie upravenej thalie alebo nejaky protiargument vyvedie z omylu
Bol som v hre za novu postavu a k tomuto topicu by som sa celkom rad vyjadril. Neviem ci je chyba u mna, co asi tazko, ale zrejme sa upravovali aj nejak low lvl oblasti. Kedysi bolo za jazvecov, co je najnizsie s cim sa da bojovat, asi okolo 40xp a za velkeho ovela viac. Cize prve levele, ktore su narovinu nuda, neboli tak neunosne. Teraz tam nabehnem a za jazveca na 1.lvl 9xp, na druhom 6.xp ... za velkeho, ktory ma pri boj bud zabije alebo prizabije 25-30xp. Za zombie v hrobke u Ivory 1xp, za krysy 1xp. Ako ked na prvom lvl mam za nieco co mi da ranu za 5HP 1xp tak to je naozaj dost.
Kludne nech sa upravi sila monstier ale nech aspon stoji za to sa s nimi bit.
AD party: Moj nazor je taky, ze upravovat svet aby bol stavany na to aby sa tvorili silo mocou party mi nedojde uplne dobre. Je fakt, ze nepoznam momentalny stav vsetkych dungov ale podla toho co tu citam ci uz od teamu alebo od hracov asi je vacsina thalie robena pre party. Osobne som mal vzdy problem partu najst. Bud nikto na mojom lvle, alebo som jednoducho nikoho nestretol, alebo to vylucovalo RP, alebo jednoducho to bolo rano alebo neskoro vecer kedy tam nikto nieje. Tym chcem len povedat, ze su okolnosti, ktore tvorbu party vylucuju a ked sa bez party nepohnem, tak to vylucuje aj hru samotnu.
Dobry napad bol, ako sme sa aj s Jachyrou bavili teraz v hre, ten epicky ostrov, co asi nejako zaniklo. Miesto, ktore by bolo stvorene na partu a kludne keby prevoznik vzal na lod len partu-jednotlivca sa mu nevyplati. Logicke, realne a ucinne. Ked uz chceme tie party. A prisli by si na svoje vsetci. Samotar ma zvysok thalie a kto chce ozaj epicke veci a poklad tak musi do party, ale uz planovane.
AD zrazanie: To sa ozaj davalo vacsine tvorov zrazanie? To evokuje k maxovaniu discipliny, co je uplne to same ako maxovanie cohokolvek ineho a kazi to roznorodost hry.
Tot vse. Mozno pisem z cesty z nedostatku info, ale z toho co tu citam a na zaklade vyjadrenia tvorcov tejto novej podoby dungov je to uz cisto zavisle na tvorbe party. Budem rad vsak ak ma bud skumanie upravenej thalie alebo nejaky protiargument vyvedie z omylu