Page 13 of 13

Re: GS

Posted: 10:08 14. Jul 2010
by White wolf
Hehe*chechtá se* mno já ti nevím,ale co třeba praštit holí do sudu.....tak to dělám já,když chci GS zrušit.....promiň,ale mě přijde,že ty se na foru vyjadřuješ jen aby ses zviditelnil a vpodstatě ti je nějaká hratelnost absolutně putna. Jen prosba k WB......rozmyslete si zasahování do NWN dobře, protože už jsem jinde zažila,že díky neustálým úpravám kouzla začali selhávat a to všechny...prostě bylo nutno zakouzlit 2 kouzla nepotřebné,které se neseslali a poté kouzlo co jste skutečně chtěli zakouzlit a bohužel se to nikdy nedalo odhadnout kdy selžou a tudíž jste přišli občas o životně důležité kouzla což by tady mohlo být mnohem horší díky časovému omezení meditace.

Re: GS

Posted: 10:12 14. Jul 2010
by -darkvision-
Co ti na to rici? Normalne v lese byvaj sudy vid? V kazde lokaci nejaky rostlinky a tak vid?
Tu vetu o zviditelneni a hratelnosti, to mi prosim Te nejak vice osvetli, to me celkem zajima. Celkem dost. A pokad to vysvetlit do detailu mi nedokazes, tak se tu tim neohanej. Dik. :P

Re: GS

Posted: 10:39 14. Jul 2010
by Derken-
A aby jste se nehádali že GS je přesílený! Včera jedna bardka sundala dva mágy najednou a ano.. oba měli GS a nejednou zacastěné... Takže jdete to.

Edit: až budete upravovat ty kouzla z GS tak koukněte i na dominate person. Včera ho to z toho GSka taky nevyhodilo.. Až ty Issaky co šli poté.

Edit2: a neberte to jako nějaké vytahování či co. Jen reaguji na ty kteří psali že to nejde.

Re: GS

Posted: 10:45 14. Jul 2010
by -darkvision-
Ja to rikam furt, aby ty "dominate" veci z toho Gs pridali do pravidel, ze se to nesmi.

Re: GS

Posted: 10:47 14. Jul 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:Ja to rikam furt, aby ty "dominate" veci z toho Gs pridali do pravidel, ze se to nesmi.
Cheche

Vlčico nech ho. Víš jak on se umí odkouzlit z GS? Prst smrti lup na low lvla. Divné, že ale pak zase nakouzlí GS.

Prostě zákaz útočení z GS, hehe někteří by byli velké chudinky no :D

Dominate zakažte, prst smrti mi nechte..... *vesele si popiskuje*


Tohle je prostě už Komedieeeeeee :roll:

Re: GS

Posted: 10:52 14. Jul 2010
by Derken-
-RoF- wrote:
-darkvision- wrote:Ja to rikam furt, aby ty "dominate" veci z toho Gs pridali do pravidel, ze se to nesmi.
Cheche

Vlčico nech ho. Víš jak on se umí odkouzlit z GS? Prst smrti lup na low lvla. Divné, že ale pak zase nakouzlí GS.

Prostě zákaz útočení z GS, hehe někteří by byli velké chudinky no :D

Dominate zakažte, prst smrti mi nechte..... *vesele si popiskuje*
Já nevim co to sem taháš.. Tys dal Alyf devast a můj spolubojovník za to zas vzal život tvé spolubojovnici... Nikdo na vás útočit nechtěl. Vybrali ste si to sami. Ale já už to tak beru prostě. Pokus o komunikaci s 80% povrchnama (pardon jestli někoho urážím) znamená že dotyčná osoba začne ihned utíkat nebo na tebe zaútočí fajn. Ale vybíráte si to sami že.
Pardon za OT.

Re: GS

Posted: 11:04 14. Jul 2010
by -RoF-
Derken- wrote:
-RoF- wrote:
-darkvision- wrote:Ja to rikam furt, aby ty "dominate" veci z toho Gs pridali do pravidel, ze se to nesmi.
Cheche

Vlčico nech ho. Víš jak on se umí odkouzlit z GS? Prst smrti lup na low lvla. Divné, že ale pak zase nakouzlí GS.

Prostě zákaz útočení z GS, hehe někteří by byli velké chudinky no :D

Dominate zakažte, prst smrti mi nechte..... *vesele si popiskuje*
Já nevim co to sem taháš.. Tys dal Alyf devast a můj spolubojovník za to zas vzal život tvé spolubojovnici... Nikdo na vás útočit nechtěl. Vybrali ste si to sami. Ale já už to tak beru prostě. Pokus o komunikaci s 80% povrchnama (pardon jestli někoho urážím) znamená že dotyčná osoba začne ihned utíkat nebo na tebe zaútočí fajn. Ale vybíráte si to sami že.
Pardon za OT.
To se mám bavit s drowkou, která se netají tím ež ej drowka a spestřovat nám má to romantické povídání, těla nabodlá na kůl a tak dále? Vtipálku :D :D :D

Jinak tady šlo hlavně o to jak si pan Darkvision trošku protiřečí.

Proč zakázat ovládnutí a nezakázat cokoliv jiné? Hmm? hmmm? :wink:

Re: GS

Posted: 11:20 14. Jul 2010
by Silvaner01
V podstatě když to shrneme, tak největší lumpárny se tu dělají v GS,
který je všude jinde nastavený jinak a funguje to bez problémů. :twisted:

Re: GS

Posted: 12:26 14. Jul 2010
by Derken-
-RoF- wrote: To se mám bavit s drowkou, která se netají tím ež ej drowka a spestřovat nám má to romantické povídání, těla nabodlá na kůl a tak dále? Vtipálku :D :D :D

Pointa? Zaútočil si. Zabil si mne. Izrar zaútočil. Zabil(taky tam mohl metnout banshee, myslim že by padla i Arie, kdyby náhodou hodila 1,2). A co jako. Gs ste mohli co? Prohlédnout ste ho mohli. Nevim kde je problém. Nezaútočil bys. Naše strana by taky nezaútočila. A i kdyby to GS bylo na round/lvl tak to dopadne stejně.

Mě je jedno kdo si z toho co metá ( a ano, už jsem taky jednou byl napaden z GS, ale ustál jsem to. Někdo si holt někdy špatně hodí. Stane se. Ale za mne mohu říct, že takové věci nedělám, pokud k tomu dotýčný neprovokuje).

Mě jde o to aby ho to z toho GS VYHAZOVALO což u dominate kouzel nedělá.

Re: GS

Posted: 15:49 15. Jul 2010
by černý vlk
já si nikdy nevšiml, že to z GS nevyhodí, vždy jsem recastil znovu GS (popř jsem poběhl kousek a z otočky castil druhé ovládnutí)