Page 13 of 17
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:03 23. Sep 2012
by Salyr
ze si delal praci mel jsem to driv nez si to napsal
a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 12:52 24. Sep 2012
by Lord_Berserk
Salyr wrote:ze si delal praci mel jsem to driv nez si to napsal
a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
Cus nevim esi to vodeme chodi PM...kazdopadne tady to naco ses ptal najdes
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 56&start=0
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 17:12 02. Jan 2013
by Albondiel
Zdravím, chtěl bych se zeptat na několik věcí ohledně hry za mága. Pokud je tu někdo takový, nejlépe někdo, kdo už nějakou dobu hraje, napiš mi prosím PM.
Nejde mi ani tak o buildy a PGčkování jak o pár RP věcí k magii, takže bych spíše prosil nějakého hráče zaměřeného silně na RP. Předem děkuju.
EDIT: Tak už se mi dva dobrovolníci ozvali, takže další lidi už mi psát nemusí. Děkuju.

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 17:03 28. Apr 2013
by G-ladiator
Zvažuju hru za duergara, jsou nějací aktivní nebo bych musel jet solo / s drowy?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 17:05 28. Apr 2013
by Derken-
Znám jen jednoho "aktivního" duergara. Jet solo v podtemnu bych nedoporučoval a nemyslím si, že by byl problém se nějak začlenit.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 17:08 28. Apr 2013
by G-ladiator
Tak to zkusím a uvidíme.
EDIT: Jinak jestli se chce někdo přidat, tak dejte vědět

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 19:35 28. Apr 2013
by G-ladiator
Nebo myslíš, že bude drow lepší na vyzkoušení hry v Podtemnu než duergar?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 19:40 28. Apr 2013
by Krysak
Osobně si yslím, že obojí je hatelné, nic nění lepší nebo horší. Je však pravdou, že dole je daleko vice drowů než duergarů a nenavidet drowy, znamena nemit si s kym moc promluvit. Založ si, co tě bude lakat a uvidíš. Mimochodem počítej s tím, že když vlezes dolů nesmís mam dojem 2 měsíce nahoru.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 19:46 28. Apr 2013
by G-ladiator
Krysak wrote:Osobně si yslím, že obojí je hatelné, nic nění lepší nebo horší. Je však pravdou, že dole je daleko vice drowů než duergarů a nenavidet drowy, znamena nemit si s kym moc promluvit. Založ si, co tě bude lakat a uvidíš. Mimochodem počítej s tím, že když vlezes dolů nesmís mam dojem 2 měsíce nahoru.
Ty 2 měsíce nebudou problém, řekl bych

Asi začnu drowem a pak se rozhodnu, jestli zkusit i duergara. Je lepší se předem dohodnout s hráči na nějakém včleněním se do rodiny (ne nutně jako člen rodiny) nebo není problém to nějak zařídit až při hře?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 20:18 28. Apr 2013
by Krysak
Když to nepojmeš jako jedna holčina, co si dala jméno Valasheress - císařovna, nejvyšší titul (nebo jak se to píše) a přišla ke mně a pravila, odted mi sloužíš, zakládám novou rodinu a budu tady vládnout.
Tak si myslím, že se dá dohodnout skoro na všem;)
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 20:37 28. Apr 2013
by Bahnak
Já bych se toho duergara nebál - pokud chceš vyloženě hrát duergara, nevidím důvod proč zakládat drowa.
Pokud nechceš hrát tedy vyloženě duergara co nenávidí drowy - to pak budeš mít asi problém

V momentálním stavu "spousta DM/málo hráčů" navíc můžeš i počítat s tím že budeš zvědavě sledován a kdoví, třeba a odměňován za dobrou hru.

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 07:04 29. Apr 2013
by Radim
Klidně duergara,ti co tu jsou hrají normálně s drowy jen nedávají najevo co si o nich myslí.Každopádně v partě drowů tvoje slovo bude znamenat to,co ostatním leze z dolní poloviny těla.Myslím,že to tady nějak nehrotíme a nejedem si po krku jen proto,že seš černej a ještě potomek trpošů

.Duergar je dobrej žoldák,jedna z možností jak se v klidu začlenit.
Podtemnu zdar
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 07:27 29. Apr 2013
by Grin
zdar, urcite se neboj zahrat duedgara bo to je daleko lepsi rasa nez ty cerny ouzkořiťky

ja se tam se svym obcas ukazu, ale bohuzel ted je casu pomalu.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 12:26 29. Apr 2013
by radekdnb
hele klidně ho zahraj, na většim lvl (15+) už budeš docela v pohodě, všelijaký imky atd...takže ho klidně zahraj...

..
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:29 29. Apr 2013
by G-ladiator
No, stylem, jak hraju se nad 15+ nejspíš nedostanu

Založím duergara a až budu mít čas, tak se lognu na nějakou delší dobu. Logovat budu spíš sporadicky, dělám všelijaké seminárky, a ve zkouškovém uvidím, jak na tom budu.