Page 13 of 67

Re: League of Legends

Posted: 09:50 09. Sep 2012
by Prasokralik
Nalku? Jarri? Jak to dnes vidíte?

Re: League of Legends

Posted: 17:15 09. Sep 2012
by Ragmon
Já si s váma taky někdy rád zahraju. Můžu dělat cokoliv. Mam AP, AD, carry, jungle, tank, support...

Re: League of Legends

Posted: 17:24 09. Sep 2012
by Ragmon
BTW: Používáte teamspeak nebo něco takového? Zvýší to efektivitu týmu asi o 70%.

Re: League of Legends

Posted: 17:39 09. Sep 2012
by Prasokralik
My jsme roleplayeři. Žádný ooc chat.

Re: League of Legends

Posted: 17:41 09. Sep 2012
by Ragmon
WTF? Tak to ve hře jako LoL musíte vypadat jako idioti a to nic proti. Ale LoL fakt není RP hra.

Re: League of Legends

Posted: 17:45 09. Sep 2012
by KaTo
Ragmon wrote:WTF? Tak to ve hře jako LoL musíte vypadat jako idioti a to nic proti. Ale LoL fakt není RP hra.
You have been trolled. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: League of Legends

Posted: 17:58 09. Sep 2012
by Ragmon
Lhát na internetu není těžké. I aint even mad.

Re: League of Legends

Posted: 18:00 09. Sep 2012
by Ragmon
Zahrál jsem 33-4-18 Caitlinu. Pro zájemce mám screenshot.

Re: League of Legends

Posted: 18:12 09. Sep 2012
by Prasokralik
Věřím. Jednou jsem dla proti hráčům 36 killů s Riven.

Re: League of Legends

Posted: 18:19 09. Sep 2012
by Ragmon
Co ten duel prasokraliku? Jdeme na něj?

Re: League of Legends

Posted: 18:28 09. Sep 2012
by Prasokralik
Hmm Irelia vs. Rivenka... tak uvidíme

18+

Re: League of Legends

Posted: 19:36 09. Sep 2012
by Ragmon
Byl jsem rozdupán Prasokralikem.

Re: League of Legends

Posted: 22:12 09. Sep 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:
Ragmon wrote:WTF? Tak to ve hře jako LoL musíte vypadat jako idioti a to nic proti. Ale LoL fakt není RP hra.
You have been trolled. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne... Tohle zrovna byla pravda

Re: League of Legends

Posted: 22:15 09. Sep 2012
by Nalkanar
Pravda... jsme to tak prožívali a buzerovali ostatní... a ještě aj vyhráli, ne? :D

Re: League of Legends

Posted: 11:15 10. Sep 2012
by Absinthorix
Přesně tak!