Page 13 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:26 22. Jul 2011
by Krata
Theuregu chceš nabrat? Pojedem přes Prahu a jedno místečko by se asi našlo, dohodl bych se s řidičem jesli by jsi se vešel :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:27 22. Jul 2011
by Shaman88
Hej ale ta mapa je nutnost :) Abych se neztratil.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:29 22. Jul 2011
by Derken-
Budu mít navíc asi jeden dlouhej meč a saurunovskej palcát, jestli si na něj někdo pamatujete z minulýho roku, tak to vemu a kdyžtak někomu půjčím :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:36 22. Jul 2011
by Firefox_
Rozhodně vem :-)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:20 22. Jul 2011
by Radim
kucik wrote:Obecně si raději vemte zbraní víc. Nejspíš se stane, že někdo přijede bez a bude něc osomrovat :)
Můj případ :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:00 22. Jul 2011
by Shaman88
Hej jak je to daleko z vlakáče na místo?
Popř. dá se trošku zkrátit cesta nějakým autobusem?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:05 22. Jul 2011
by Bahnak
Hm, v práci je to teď všelijaké. Jediné co mám napevno slíbené je volno v pátek. Rád bych jel už ve středu nebo alespoň ve čtvrtek. Každopádně den předtím to budu vědět napevno tak se pak ozvu a případnej zájemce by už jen musel dorazit do Práglu kde bych ho nabral. Ale dřív než v úterý nebudu vědět nic...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:12 22. Jul 2011
by Sobik
Bahnaku, mám na tebe prosbu. Nestíhám vyrobit fousy, vyrobil bys mi nějaký? Esli jo, flašku máš jistou. ;)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:19 22. Jul 2011
by Bahnak
Znovu už na gauč s jehlou a koudelí nesednu, ale můžu ti PUJČIT ty svoje. Zdůrazňuji slovo PUJČIT, protože je hodlám v budoucnosti používat na LARPy.
Navíc letos nejdu za trpaslíka, ale za drowa.
Zejtra vyrážím do holešovic pro bílej sprej na hlavu a černidlo na kůži...
Na červený kontaktní čočky ale kašlu, jsou nehorázně drahý.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:20 22. Jul 2011
by Shaman88
Blázni!!!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:30 22. Jul 2011
by Rejty
Shaman88 wrote:Hej ale ta mapa je nutnost :) Abych se neztratil.
Mapa je v prvním příspěvku...
Shaman88 wrote:Hej jak je to daleko z vlakáče na místo?
Popř. dá se trošku zkrátit cesta nějakým autobusem?
Z vlaku tak pět km a ne, autobus opravdu do lesa nejezdí. Musí se pěškobusem.


Jinak vy, co tu somrujete půjčení zbraní... To jste tak neschopní, že si nemůžete udělat klasickou miralonku? stačí si sehnat miralon, kobercovku a nějakou tyč. Doba výroby je cca. půl hodiny a jde to vyrobit i na místě!


Pro ostatní: Na boj bych doporučoval pracovní rukavice, ať nemáte omlácený ruce.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 00:16 23. Jul 2011
by -darkvision-
Thuereg wrote:Hoj. hele hoďte sem někdo mapu a´t vim kde přesně to je a kudy se tam z vlaku doplazim... a ještě jedna věc. Budete mít kdyžtak někdo fleka ve stanu kdyby chcalo? Stan nemám, asi potáhnu plachtu esli ji najdu. Kdyztak mi napiste PM dik.
No my bud vememe stan a budeme v nem, nebo vememe stan a budeme spat v dodavce, takze asi fleka dyztak mit budeme.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 10:43 23. Jul 2011
by Shaman88
Rejty wrote:
Shaman88 wrote:Hej ale ta mapa je nutnost :) Abych se neztratil.
Mapa je v prvním příspěvku...
Shaman88 wrote:Hej jak je to daleko z vlakáče na místo?
Popř. dá se trošku zkrátit cesta nějakým autobusem?
Z vlaku tak pět km a ne, autobus opravdu do lesa nejezdí. Musí se pěškobusem.
Doufám že ta žlutá hlavní cesta na tý mapě nenní žádná 4proudovka....
Už jsem si našel spoj - z autobusáku do nové vsi, at to mám kratší :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 10:57 23. Jul 2011
by Rejty
Shaman88 wrote:Už jsem si našel spoj - z autobusáku do nové vsi, at to mám kratší :)
Podle mě je to stejný jako jít z Konstantinek pěšky. navíc z Konstantinek na tábořiště se jde jen z kopce, horší je to zpět.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:06 23. Jul 2011
by Bahnak
Bahnak wrote:Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Lidi, to nikdo doma nemá nic z tohodle?
OK, asi teda pinpongáč a píštalku zakoupím, nemá někdo alespoň ten míč?