Page 13 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:31 24. Aug 2011
by mandos
Tak nakonec taky ne...mam menší um problém co mi znemožňuje opustit byt

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:37 24. Aug 2011
by Miell
mandos wrote:Tak nakonec taky ne...mam menší um problém co mi znemožňuje opustit byt

Já mám obdobné důvody dva
Sorry.. jsem si nemohla pomoct

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:54 25. Aug 2011
by Braenn
Středa, potažmo úterý? (Zcela sobecky a na rovinu říkám, že ve středu ráno nemusím vstávat, zato ve čtvrtek už jo:))
A protože počasí hlásí polojasno až přeháňky, mohli by thalijští poznat laskavou náruč hospůdky U Kroužků
http://ukrouzku.cz/ i s jejich skvělou a levnou domácí pálenkou....
A tak brzo to píšu, protože je tam třeba rezervačka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:24 25. Aug 2011
by kokosak
U kroužkůů je fajné, středa je standard. Takže jáááá budu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:56 25. Aug 2011
by mandos
Já bych taky celkem přišel ale ve čtvrtek musim do školy tak bych se přikláněl k úterý večer.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:40 25. Aug 2011
by Braenn
Hehe:) Vidíš to Kokos... že by to byla taková oslava, nebo zapíjení konce prázdnin, úterní. Jednou, výjimečně... jednou ročně... Přece nechceš, abych první školní den naklusala vypadajíc jako upír?
A Samuel vzkazuje, že by taky šel a objeví se i Drake. Takže to vidím na velmi kvalitní večer.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:46 25. Aug 2011
by Molly23
úterý i středu můžu, nemám práci... hehe, takže s šermířkou počítat můžete. Tedy pokud mě neumlátí v neděli fanoušci půlitrama na konzertě.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:27 26. Aug 2011
by -darkvision-
V úterý na kolu?

TO by šlo.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:29 26. Aug 2011
by Firefox_
Budu tam

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:15 26. Aug 2011
by G-ladiator
Nemůžu, bohužel

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:03 26. Aug 2011
by Bahnak
Pracující lid vznáší protest!
O víkendu jsem teď fuč, přes týden odpolední v práci takže nemožno...
Následující víkend sobota ráno čundr směr amerika, srdečně zváni všichni co mají krev: Thalie pozitivní
(V pátek na čundr bohužel nemůžu, budu trčet až do noci v jobu)
Vracenda ala střízlivění za pochodu v neděli, tak ať jsme cirka v poledne doma na oběd a maminka nad vámi může svěsit ruce a naříkat kde že jste se tak váleli v blátě.
(Maminky obvykle netuší, že když jim nakukáte že Thalie je POČÍTAČOVÁ hra, tak že vás po několika odehraných nocích najednou místo domá hledá všemožně po republice... ale to už je úděl maminek no...)
Vandr tedy vidím slibně, jediné co by ho mohlo překazit je enormní nepřízeň počasí a nebo mi teď o víkendu přijdu v bitvě o nějakou důležitější končetinu...
Abych nalákal, tady půjdeme, tak kdo nezná:
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:37 26. Aug 2011
by Braenn
Ameriku znám a mám ráda, a tak proč ne. Jak říkáš, pokud se něco nepotento, vidím to pozitivně. Akorát technický dotaz - Amerika je malá a zaplavená turisty, kde chceš spát? Dole u té největší vody? Budem mít nějaké lano, nebo si budem házet na štěstí a obratnost? A vyrážet cca v kolik, sraz hlavák nebo smícháč?
S tím trčením do noci v práci, pokud budeme do rána prozměnu my trčet v hospodě, nechceš přece jen dorazit?:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:28 27. Aug 2011
by Braenn
Zamluveni Kroužci dole, v 17:00, připomínám že pro jednou v
úterý
Připomenu že dole je nekuřácký salónek, kouřit se chodí nahoru nebo ven, ale zase je tam klid a dá se tam později zpívat a bavit nahlas a vůbec:)
Adresa je tady, dáte se hned pod kostelem přímo ulicí dolů, kolmo ke kolejím a hned druhý barák dokonce s minizahrádkou, to je ono. A tam po schodech dolů.:
http://www.firmy-lide.cz/mapa-praha-3-z ... 419-p.html
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:40 28. Aug 2011
by kucik
Bahnak wrote:
Následující víkend sobota ráno čundr směr amerika, srdečně zváni všichni co mají krev
Ja mam s temahle nasledujici/pristi trochu problem, takze myslel jsi vikend 27-28 srpna, nebo 3-4 zari?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:49 28. Aug 2011
by -darkvision-
kucik wrote:Bahnak wrote:
Následující víkend sobota ráno čundr směr amerika, srdečně zváni všichni co mají krev
Ja mam s temahle nasledujici/pristi trochu problem, takze myslel jsi vikend 27-28 srpna, nebo 3-4 zari?
Bahnak wrote:
O víkendu jsem teď fuč, přes týden odpolední v práci takže nemožno...
Následující víkend sobota ráno čundr směr amerika, srdečně zváni všichni co mají krev: Thalie pozitivní
Tím je myšleno víkend 3. - 4. září