Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:50 26. Sep 2011
Nemá... má to být jen nápad jak zavést rozsáhlejší knihy do hry. Prostě aby měla kniha URL odkaz na nějaký dokument onlineklobouk wrote:Jestli to má být funkční odkaz, tak mi moc nefunguje.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 361#p92361rosnicka wrote:třeba to že si nemůžu přečíst určité věci, když mi pak někdo něco řekne ve hře a já koukám jako blb a jako větší si připadám když tvrdím že to nemůžu najít.Ono by stačilo kdyby když se přihlásím na forum bylo v nabídkách i to kam nemám přístup což myslím není takový problém.Jak mám vědět že existuje nějaká sekce když jí nevidím?
16.1.2011 - Rejty wrote:Fórum tržnice a IC informace je rozděleno podle frakcí Povrch x Podtemno. Žádejte si u mě o přístup, pokud náležíte k dané frakci a tato fóra nevidíte.
prave diky nemu vim ze je neco co nemuzu cist pac mi hazel odkaz, ale uz jsem si napsala pmkuNalkanar wrote:Od toho jsou lidi, kterých se optáš v momentě, kdy zjistíš, že se něco konáš a ty o tom nevíš. Třeba Prasokrálíka
me ne.. oznameni ze nemuze najit prislusnou strankuzachy wrote:předmět knížka s popiskem
http://www.thalie.pilsfree.cz/knihovna/kniha001.pdf? To by šlo né?
dostala jsem odkaz na rejtyho a ja dekuji za zpristupneni aspon se dozvim novinky ktere mi jinak musi rikat jini .kucik wrote:Žádná PMka mi nepřišla
Mě také připadá rušivý, ale podle mě to k tomu místu patří. Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev (zvlášť když se tam někdo opije), takže postava nemůže čekat, že tam bude mít klid na povídání si. Spíš bych poprosil kucika, aby za vchod přidal spoušť s popiskem atmosféry, abych měl jasno, zda je moje představa správná nebo se mýlím.klobouk wrote:Vadilo by někomu, kdybych kucíkovi tímto navrhl, aby změnil rozhovor hostinského U Racka na soukromý?
Mě osobně přijde velmi rušivý a nevidím valného přínosu v tom, že ho slyší okolí.
Jak jsi k tomu dospěl? U Racka je 1) vyhazovač, 2) luxusní pokoje, 3) soukromý salonek, 4) stojí v centru Karathy. Podle těchto IC indicií bych to za nízou cenovou kategorii nepovažovaldavidsoft wrote:...Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev ...
Ještě vyvolávač na náměstí říká, že to je nejvyhlášenější podnik široko daleko. Kdyby jsi viděla hospodu v přístavuKaTo wrote:Jak jsi k tomu dospěl? U Racka je 1) vyhazovač, 2) luxusní pokoje, 3) soukromý salonek, 4) stojí v centru Karathy. Podle těchto IC indicií bych to za nízou cenovou kategorii nepovažovaldavidsoft wrote:...Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev ....