Page 13 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:50 26. Sep 2011
by zachy
předmět knížka s popiskem
http://www.thalie.pilsfree.cz/knihovna/kniha001.pdf? To by šlo né? :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:57 26. Sep 2011
by klobouk
Jestli to má být funkční odkaz, tak mi moc nefunguje.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:06 26. Sep 2011
by zachy
klobouk wrote:Jestli to má být funkční odkaz, tak mi moc nefunguje.
Nemá... má to být jen nápad jak zavést rozsáhlejší knihy do hry. Prostě aby měla kniha URL odkaz na nějaký dokument online :)
EDIT: Bude to mít jedno velikááánské plus!!! V IC novinkách se může oznámit, že Karathští písaři vymysleli kreslení obrázků do knih :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:57 03. Oct 2011
by rosnicka
třeba to že si nemůžu přečíst určité věci, když mi pak někdo něco řekne ve hře a já koukám jako blb a jako větší si připadám když tvrdím že to nemůžu najít.Ono by stačilo kdyby když se přihlásím na forum bylo v nabídkách i to kam nemám přístup což myslím není takový problém.Jak mám vědět že existuje nějaká sekce když jí nevidím?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:01 03. Oct 2011
by Nalkanar
rosnicka wrote:třeba to že si nemůžu přečíst určité věci, když mi pak někdo něco řekne ve hře a já koukám jako blb a jako větší si připadám když tvrdím že to nemůžu najít.Ono by stačilo kdyby když se přihlásím na forum bylo v nabídkách i to kam nemám přístup což myslím není takový problém.Jak mám vědět že existuje nějaká sekce když jí nevidím?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 361#p92361
16.1.2011 - Rejty wrote:Fórum tržnice a IC informace je rozděleno podle frakcí Povrch x Podtemno. Žádejte si u mě o přístup, pokud náležíte k dané frakci a tato fóra nevidíte.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:07 03. Oct 2011
by rosnicka
dik, ale pro nekoho noveho kdo se snazi precist vsechno je to moc informaci a lehce se prehledne :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:09 03. Oct 2011
by Nalkanar
Od toho jsou lidi, kterých se optáš v momentě, kdy zjistíš, že se něco konáš a ty o tom nevíš. Třeba Prasokrálíka ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:17 03. Oct 2011
by rosnicka
Nalkanar wrote:Od toho jsou lidi, kterých se optáš v momentě, kdy zjistíš, že se něco konáš a ty o tom nevíš. Třeba Prasokrálíka ;)
prave diky nemu vim ze je neco co nemuzu cist pac mi hazel odkaz, ale uz jsem si napsala pmku :D :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:40 03. Oct 2011
by kucik
Žádná PMka mi nepřišla :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:50 03. Oct 2011
by rosnicka
zachy wrote:předmět knížka s popiskem
http://www.thalie.pilsfree.cz/knihovna/kniha001.pdf? To by šlo né? :D
me ne.. oznameni ze nemuze najit prislusnou stranku :mrgreen: a to mi net bezi

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:51 03. Oct 2011
by rosnicka
kucik wrote:Žádná PMka mi nepřišla :)
dostala jsem odkaz na rejtyho a ja dekuji za zpristupneni aspon se dozvim novinky ktere mi jinak musi rikat jini .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:03 08. Oct 2011
by klobouk
Vadilo by někomu, kdybych kucíkovi tímto navrhl, aby změnil rozhovor hostinského U Racka na soukromý?

Mě osobně přijde velmi rušivý a nevidím valného přínosu v tom, že ho slyší okolí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:40 09. Oct 2011
by davidsoft
klobouk wrote:Vadilo by někomu, kdybych kucíkovi tímto navrhl, aby změnil rozhovor hostinského U Racka na soukromý?

Mě osobně přijde velmi rušivý a nevidím valného přínosu v tom, že ho slyší okolí.
Mě také připadá rušivý, ale podle mě to k tomu místu patří. Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev (zvlášť když se tam někdo opije), takže postava nemůže čekat, že tam bude mít klid na povídání si. Spíš bych poprosil kucika, aby za vchod přidal spoušť s popiskem atmosféry, abych měl jasno, zda je moje představa správná nebo se mýlím.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:21 09. Oct 2011
by KaTo
davidsoft wrote:...Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev ...
Jak jsi k tomu dospěl? U Racka je 1) vyhazovač, 2) luxusní pokoje, 3) soukromý salonek, 4) stojí v centru Karathy. Podle těchto IC indicií bych to za nízou cenovou kategorii nepovažoval 8) .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:30 09. Oct 2011
by Molly23
KaTo wrote:
davidsoft wrote:...Nevím, jak to má být podle reálií, ale já si hostinec U Modrého racka představuji jako hospodu nízké cenové kategorie, kde je hluk a řev ...
Jak jsi k tomu dospěl? U Racka je 1) vyhazovač, 2) luxusní pokoje, 3) soukromý salonek, 4) stojí v centru Karathy. Podle těchto IC indicií bych to za nízou cenovou kategorii nepovažoval 8) .
Ještě vyvolávač na náměstí říká, že to je nejvyhlášenější podnik široko daleko. Kdyby jsi viděla hospodu v přístavu ;), to by jsi koukala jak vypadá pajzl.