Page 13 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 08:59 24. Nov 2011
by Derken-
No a co bude s tou nahrávkou, kde se drowové konečně probrali, když se zhasla ta odporná zářivka a rozhostila se tma :?:

PS: Ta zářivka byla fakt zlo, mě strašně bolela hlava a byl jsem přímo pod ní :wall:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 09:27 24. Nov 2011
by Molly23
Probůh! Také na těch fotkách vypadám jako vůl, hlavně na té druhé kde sem! :D A na té třetí to dokonce vypadá jako bych schovával pod trikem plechovku!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 10:28 24. Nov 2011
by Narsith
Kruci kdo se opovažil sem hodit moji fotku ? :var_13: Okamžitě začernit,na fotkach vypadam ještě huře než v realu áááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!! :wall:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:08 24. Nov 2011
by Radim
Ty seš ten šedivej pán? Není to tak strašný :mrgreen:

A Firefoxi styď se zase jen colu blééééé

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:20 24. Nov 2011
by Narsith
Radim wrote:Ty seš ten šedivej pán? Není to tak strašný :mrgreen:

A Firefoxi styď se zase jen colu blééééé
Hele hele,jakej pan ? 50 mi ještě nebylo jooo !!!!! :weap_36: :laugh_12:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:24 24. Nov 2011
by Radim
Tak normálně bych napasl dědek,ale nepřišlo mi to vhodné :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:37 24. Nov 2011
by Narsith
Radim wrote:Tak normálně bych napasl dědek,ale nepřišlo mi to vhodné :twisted:
A kterej si typak synačku ? Ja jen abych přiště věděl. :evil: *začne hrabat v šupliku hledajici svoji trofejni břitvu*

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:38 24. Nov 2011
by -darkvision-
Narsith wrote:
Radim wrote:Tak normálně bych napasl dědek,ale nepřišlo mi to vhodné :twisted:
A kterej si typak synačku ? Ja jen abych přiště věděl. :evil: *začne hrabat v šupliku hledajici svoji trofejni břitvu*
Jo tak tenhle jo? Ten tam prostě nebyl ... radimááák :confused:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:43 24. Nov 2011
by Narsith
-darkvision- wrote:
Narsith wrote:
Radim wrote:
A kterej si typak synačku ? Ja jen abych přiště věděl. :evil: *začne hrabat v šupliku hledajici svoji trofejni břitvu*
Jo tak tenhle jo? Ten tam prostě nebyl ... radimááák :confused:
Hmm nevadi,najdem přiště a potom.... :weap_94:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:45 24. Nov 2011
by Radim
Njn nevyšlo to,ale příště budu....snad :mrgreen:

edit: nějakej drowí srázek by jsme už mohli zase podniknout :twisted:
edit 1: doufám že jste dodrželi tradici Rejty a nešli jste do nějaký pizzerie jako ty lamky posledně :wall:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:49 24. Nov 2011
by Braenn
Aaa, zas jsem si tou fotkou připoměla ten úžasný cheesburger:( Dvě hodiny do oběda, no čas navštívit kantýnu.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:47 24. Nov 2011
by Rejty
Radim wrote:edit 1: doufám že jste dodrželi tradici Rejty a nešli jste do nějaký pizzerie jako ty lamky posledně :wall:
Hádej... :var_16:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:51 24. Nov 2011
by Pajule
žůva oni tam byli i páni bratři trpaslíčci :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:52 24. Nov 2011
by Rejty
Pajule wrote:žůva oni tam byli i páni bratři trpaslíčci :mrgreen:
Jen ty zase nikde... :var_13:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:26 24. Nov 2011
by Pajule
přijela sem sice dřív, ale vyčerpaná a chudá :D tak copa bych tam asejc dělala, třeba se ukážuna jarním no