Page 13 of 17
Re: SWTOR
Posted: 20:28 09. Oct 2012
by Prasokralik
Se trochu laicky zeptám. Na co mají tyhle body vliv? Když je budu klikat náhodně a kšlat na bláboly co se píšou ap ovídají v quest briefingu, o co přijdu? Má to vliv na staty, schopnosti, skilly mé postavy? Budu horší v pvp nebo se mi budou hůř mlátit mobové?
Re: SWTOR
Posted: 20:38 09. Oct 2012
by Molly23
například temné body tě pak mění vizuelně! Mojí Vilmawien už zežloutli očka.
Re: SWTOR
Posted: 20:41 09. Oct 2012
by Prasokralik
Na to jsem se neptal, já budu mlátit potvory klidně s růžovejma očima, když mi to dá +5 crit chance....
Re: SWTOR
Posted: 20:48 09. Oct 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Se trochu laicky zeptám. Na co mají tyhle body vliv? Když je budu klikat náhodně a kšlat na bláboly co se píšou ap ovídají v quest briefingu, o co přijdu? Má to vliv na staty, schopnosti, skilly mé postavy? Budu horší v pvp nebo se mi budou hůř mlátit mobové?
Minimálně ti dle postupu nahoru nebo dolů po se odemykají postupně itemy, které jinak nemůžeš. Jak moc jsou ty itemy drsné ti já freečkař nepotvrdím.
Re: SWTOR
Posted: 22:23 09. Oct 2012
by KaTo
*žvejká* Jde spíš o estetickou stránku věci. Protože itemy ve "stejném" stupni drsnosti seženeš i pro neutrální (rozuměj bez omezení) karmy.
Re: SWTOR
Posted: 23:58 09. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:*žvejká* Jde spíš o estetickou stránku věci. Protože itemy ve "stejném" stupni drsnosti seženeš i pro neutrální (rozuměj bez omezení) karmy.
Aha. A proč to teda tak řešíte?
Re: SWTOR
Posted: 00:08 10. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:...proč to teda tak řešíte?
Protože na velikosti a BARVĚ záleží

.
Re: SWTOR
Posted: 05:54 10. Oct 2012
by kokosak
KaTo wrote:*žvejká* Jde spíš o estetickou stránku věci. Protože itemy ve "stejném" stupni drsnosti seženeš i pro neutrální (rozuměj bez omezení) karmy.
Já bych si dovolil tě opravit: jde pouze o osobní preference, protože endgame itemy jsou na "karmě" nezávislý. Teda, můžeš odemknout legacy schopnosti, ale ty ti stejně fungujou jen s companionem, takže ve wz a fp/ops zcela naprd.
Ale stejně se najdou lidi, co si maxujou skóre, bez ohledu na to, že je to vlastně k ničemu, čistě proto, že je to člíslíčko, co stoupá

Re: SWTOR
Posted: 15:43 17. Oct 2012
by Molly23
Se mi stal menší trapas... nějak jsem si do hlavy zakodoval, že skratka "cc" znamená něco jako koncentrovat útok na daný cíl. (pro nechápavé je to přesný opak, neútočit!). Takže čtyřčlenná parta ve flashpointech ze mě měla docela bobky

a byl to dokonalý adrenalin! Jinak druhý stupen darkside mi z Vil udělal ošklivku

, ale zas můžu nosit jeden relic... ještě že to jde vypnout to zobrazování temné strany.
PS: Nevydržel jsem tooo!!!!

Re: SWTOR
Posted: 15:54 17. Oct 2012
by KaTo
Molly23 wrote:Se mi stal menší trapas... nějak jsem si do hlavy zakodoval, že skratka "cc" znamená něco jako koncentrovat útok na daný cíl. (pro nechápavé je to přesný opak, neútočit!). Takže čtyřčlenná parta ve flashpointech ze mě měla docela bobky

a byl to dokonalý adrenalin!...
Opravím tě. Pro nechápavé CC znamená "crowd control" = kontrola "davu

" => tj. obecně se jedná se o skilly, které uspávají/omračují a jinak z boje vyřazují moby.
A to že se na "uspané" moby, tj. pod vlivem "CC"

neútočí je věc druhá

. Divím se jen, že ti to nevysvětlili už ve hře: "WTF, Y NOOB! D´T HIT MY CC MOB!"

Re: SWTOR
Posted: 15:59 17. Oct 2012
by Molly23
Tak nějak to vypadalo, dokonce se chuděru Vilmu pokoušeli z grupy vykickovat... neúspěčně (jediná žena ve skupině!). Ptali se zda nevím co to je, já napsal že nevím, že to je moje první postava a oni mi nic nevysvětlili! Se pak divili, že jsem jim dvakrát způsobil celkem adrenalinový zážitek

... nakonec jsem se ale rozešli v dobrém, já věděl co je CC, měl jsem novou sniperku, hotový quest... a zvládli jsme to docela v pohodě

.
Re: SWTOR
Posted: 16:12 17. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Tak nějak to vypadalo, dokonce se chuděru Vilmu pokoušeli z grupy vykickovat... neúspěčně (jediná žena ve skupině!). Ptali se zda nevím co to je, já napsal že nevím, že to je moje první postava a oni mi nic nevysvětlili! Se pak divili, že jsem jim dvakrát způsobil celkem adrenalinový zážitek

... nakonec jsem se ale rozešli v dobrém, já věděl co je CC, měl jsem novou sniperku, hotový quest... a zvládli jsme to docela v pohodě

.
Vidím, že lekce trollingu nesou své ovoce... pár hráčů málem dostalo infarkt, ale Vilma má questík

Re: SWTOR
Posted: 17:04 17. Oct 2012
by Prasokralik
Noobe, jak tys mohl hrát wowko? uplně se za tebe stydím...
Re: SWTOR
Posted: 17:36 17. Oct 2012
by Nalkanar
A proto jsem hrával vždycky dmgery, kteří nemusí řešit kdejakou pičovinu!

Re: SWTOR
Posted: 17:48 17. Oct 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Noobe, jak tys mohl hrát wowko? uplně se za tebe stydím...
On je rozdíl když se z potvory stane ovečka a když se potvora začne zmítat v bouři blesků (velká část skillů sith sorcerera), navíc když v druhém případě je nad jednou potvorou blaster a nad další světelný meč (chápejme značky ala geometrické obrazce + lebka ve wow).
Holt SWTOR není tak debiluvzdorné jako WoW.