Page 13 of 21
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:25 31. Oct 2011
by wsweetjane
Braenn wrote:wsweetjane wrote:...Braenn...chápu že ti to není po chuti když tak vehementně rozevíráš půlky na určitých místech- ale zastávám selský rozum, promiň jiná nebudu. Asi nejsem tak vyspělá, chapající, skvělá a RP vyzrálá jako ty...Buď prosím schovívavá a já ti za to někde postavím oltář když dovolíš...

Můžu být shovívavá jak chci, i bez oltáře, ale to co předvádíš není selský rozum. Selský rozum je takový ten zdravý, při kterém ti i bez učení a vzdělání docvakne, co měl ten druhý na mysli a jak se zachovat.
Věř mi, toto není ten případ.
A jestli tě zajímá, proč se vůbec namáhám ti odpovědět, tedy, je to proto, že od DM dostávám za každý patřičně podporující příspěvek litr expů, za horlivou obhajovu pět tisíc a za obavláště vydařené vtípky ani nebudu povídat, týden by ses žárlivostí nevyspala.

Možná si na příští grilovačce nechám zvednout sazbu.
*závist*

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:30 31. Oct 2011
by Koninho87
de Aers wrote:Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila

Až mi brambory lezly málem nosem při večeři

ale pane učiteli vy jste študovanej človek.ty brambory nemaj nožičky =)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:31 31. Oct 2011
by wsweetjane
Koninho87 wrote:de Aers wrote:Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila

Až mi brambory lezly málem nosem při večeři

ale pane učiteli vy jste študovanej človek.ty brambory nemaj nožičky =)
Hm...možná nijáký speciální recept ne přípravu;-)))???
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:34 31. Oct 2011
by de Aers
Koninho87 wrote:de Aers wrote:Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila

Až mi brambory lezly málem nosem při večeři

ale pane učiteli vy jste študovanej človek.ty brambory nemaj nožičky =)
A proto tě nebudu zatěžovat jednoduchým vysvětlením, abys neměl trauma z nadměrného přísunu informací

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:37 31. Oct 2011
by J.F.Payne
de Aers wrote:Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila

Až mi brambory lezly málem nosem při večeři

Nechtěj vědět, kudy lezly mně, vzhledem k tomu, že jsem předsedou Tajného a Mocného Řádu Slizkých a Kluzkých Análních Alpinistů. Narozdíl od Braenn to ale nedělám pro expy, já, vážené publikum, lezu lidem do řitě z přesvědčení a přirozenosti! Je obecně známým faktem, že jsem se narodil s nosem již tehdy zabarveným do hněda. Zvyk je železnou košilí a kdo mě zná, ví, jak nyní zapáchá.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:42 31. Oct 2011
by Pajule
ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:45 31. Oct 2011
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie

To jo....v poslednich dnech se opravdu urodilo

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:46 31. Oct 2011
by Pajule
unavená naštvatá na iritující pmdp usednu k monitoru a začnu číst, po pár příspěvcích nevím zda brečet či se smát ojoj!
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 20:55 31. Oct 2011
by kokosak
Já se teda směju. Kolik to bylo dohromady, Braenn, těch expů? 10k? 15k? Anebo ti stačí ten pomník?
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 21:12 31. Oct 2011
by Tretas
Pajule wrote:ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie

Náhodou konečně zas po dlouhé době flame jak má být. A navíc nebyl po první stránce zablokovaný DM.
Aspoň je co číst.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 21:41 31. Oct 2011
by Maya
*nakukuje jestli už doflejmovali, aby taky jednu neschytala* Já se náhodou i bavila

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 21:44 31. Oct 2011
by -RoF-
Jooo sranda byla ale beztak furt nevím, který DM předává ty telly? Hmm ikdyž mám nějaký ten tip

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 21:53 31. Oct 2011
by Lord_Berserk
zachy wrote:DenGrasse wrote:DenGrasse wrote:
Bere KaTovu permknutou postavu, prohlíží jí a....
Tvůj Azhael je v naprostém bezpečí.
Azhael má od všech DM protekci, každý DM má svoji cenu, která se dá zaplatit

Azhael nezemře

Jojo kazdej ma neco ... ten muj zas ceka ve sfere zla na konec sveta, protoze mi dal Rejty "imku na wipe" a "orci dlouhovekost". Potom ho na Thalii nikdo nebude znat, takze se prej zas v klidu budu moct vratit

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:22 31. Oct 2011
by Nalkanar
Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:28 31. Oct 2011
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
1) No, naší skupinku vyslýchala Inkvizice. Bylo to dost tvrdý, většina z nás však byla propuštěna. Jeden přišel o život.
2) Odebrány nám byly zbraně, pak byly vráceny.
5) Asi bys to měl najít na fóru a postnout sem odkaz, bez toho těžko vysledovat relevantní kontext.