Page 13 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 00:59 17. Mar 2012
by Molly23
Hehe koukám na komentáře na youtubu pod videi s letadly. Samé nadávaní

nedivím se.
Re: World of Tanks
Posted: 03:03 17. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem se rozhodl, že se účastním modelářské soutěže ve World of Warplanes

... tohle je můj výsledek... ted jsem to dodělal, ve dvě ráno hehehe

Re: World of Tanks
Posted: 14:58 18. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem četl rozhovor s jedním z vývojářů wargaming ohledně WoWp. Ano, ovládání bude intuitivní, takže na nějaké vývrtky, karburátory, vítr, turbolence můžeme zapomenout..

. Hádám, že bude pohled ze zadu se zaměřovačem... naprostá... pitomost!!! Nicméně snažej se o realistický model destrucke, no uvidíme, prej by to mělo zaujmout i hardcore hráče, nebo aspon by rádi... hmm no ... uvidíme. Zaujala mě ale informace, kde se mluvilo o propojení WoT, WoWp a WoB (World of Battleships). Kdy třeba tankový klan, si bude moci v conquestu zavolat počítačem řízený nálet leteckého clanu. Prý se ale uvažuje o propojení her ve speciálních eventech...

Re: World of Tanks
Posted: 21:44 18. Mar 2012
by Braenn
8 fragů!!!

S dvojkou!
Re: World of Tanks
Posted: 07:22 19. Mar 2012
by -RoF-
No missaku nevím, ale WoT, tak není veden jako realistický simulátor, tak to je těžko očekávat od těch letadel, ale uvidíme no

.
Jinak to propojení těch her zní zajimavě, ale to je asi daleká budoucnost
Braenn wrote:8 fragů!!!

S dvojkou!
Hehe šikula, já se včera díval na tvoje statistiky a viděl jsem že máš rekord 8 killů.
Mě včera dostalo, když jsme s missakem na Murovance zalezli do lesa se svýma Su-85B a dělali jsme ostřelovače. Nakonec náš tým vyhrál a já a missak jsme měli dohromady 10 killů

Re: World of Tanks
Posted: 09:54 19. Mar 2012
by Molly23
JJ my jsme hroznýýý mrchy!!!
Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil?

¨

Re: World of Tanks
Posted: 10:05 19. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:JJ my jsme hroznýýý mrchy!!!
Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil?

¨
Plamenomet možná?

já nevím.
Re: World of Tanks
Posted: 10:06 19. Mar 2012
by Molly23
Večer... snad si vzpomenu, vám to prozradím

.
Re: World of Tanks
Posted: 00:55 20. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem si na vás vzpomněl.. plamenomet to fakt není, ale byl jsi skoro blízko puxi
Posílám video kde je podobný, ale modernější stroj v akci. Trošku mi přijde úsměvný ale komentář pána co video uploadnul, když tento nápad prezentuje jako jeho... pokud je tvůrcem i toho stroje na obrázku výše, tak své rozhořčení beru zpět.
http://www.youtube.com/watch?v=nM3IDkIzp2w
Re: World of Tanks
Posted: 08:09 20. Mar 2012
by de Aers
Molly23 wrote:JJ my jsme hroznýýý mrchy!!!
Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil?

¨
Takže to není fén pro náročné ženušky ?

Re: World of Tanks
Posted: 09:23 20. Mar 2012
by Molly23
Procházel jsem si technické stromečky WoWp, hezky letadlo po letadle a nestačil jsem se divit... jak proboha rozřazovali letadla do jednotlivých kategorií a jaké to vybírali stroje... doufám že to teda není finální, protože absence Fw 190, P-38, P-39 (která je dokonce na videu!), Mig 3... to je úplně hrozný hřích, který doufám časem napraví. Taky budou muset hoodně rychle dodělat strom Britů, protože si nezaslouží být opomíjeni v tomhle, stejně jako Japonci.
A tady my už trošku vadí přítomnost prototypů, které nebyli nikdy zhotoveny

. Budu si hold připadat jako v cirkuse, když kolem mě budou lítat v šesté třídě, kde asi pro jistotu skončím u své oblíbené stíhačky, Bf-109Z (zrůdnost s obří výzbrojí, ale nikdy se to nepostavilo), Me-209, to je zase takovej oškliváček, kříženec La-7 a Bf-109, nebo F5U, to je taky napsrosto přížerná létající palačinka. Zase se mi ale nakonec líbí jak je udělaný strom rusů! Ten se jim povedl a snad tam ani nevidím žádné zvěrstvo... Krom toho, že La-7 je na šestce jako Bf-109G, což je trošku... ehm... časově jinde, ale co.
Re: World of Tanks
Posted: 19:16 20. Mar 2012
by Sapal
Braenn wrote:8 fragů!!!

S dvojkou!
Not bad, not bad.

Re: World of Tanks
Posted: 19:46 20. Mar 2012
by Fryn
Molly: Díval ses pořádně kdo je zodpovědný za World of Planes ? Pokud jo, tak bys z něj měl být mnohem nadšenější než z World of Warplanes od tvůrců tančíků

. Já osobně si docela dost slibuju právě od WoP.
Jinak World of Warplanes rozhodně ještě není dokončená hra, takže tam toho bude ze začátku spousta chybět a potrvá podle mě nemalou dobu, než se to napraví. Stejně tomu bylo i u WoT, když se uvolnil pro veřejnost.
Re: World of Tanks
Posted: 20:07 20. Mar 2012
by Braenn
Sapal wrote:Braenn wrote:8 fragů!!!

S dvojkou!
Not bad, not bad.

Dost dobrý!
Re: World of Tanks
Posted: 09:42 21. Mar 2012
by -RoF-
Hehe tak missak to moc prožívá ty letadla. Já pořád říkám, že to není úplná simulace a není to prostě dokončené. Tak bych to nehrotil

.
Jinak Sapal hezké s 8.tierem 8 sejmutých tanků. To já dal myslím nejvíc 6 tanků s ISU-152.
Ale nejvíc se mi daří paradoxně se SU-85B, tam mám taky dost 8 killů a také ocenění válečníků
Poslední dobou mě dostávají hráči, kteří mi jezdí před dělem. Nedávno jsem na kopci mířil na IS a ted fíí před dělem mi projede naše AMX12t, měl štěstí, že jsem nevystřelil.
A nebo na kopec jede VK a já se ho snažím sejmout, no nn něj najede zepředu JGpanther úplně zblízka a krásně ho tím "kryl".
