Page 13 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 00:59 17. Mar 2012
by Molly23
Hehe koukám na komentáře na youtubu pod videi s letadly. Samé nadávaní :D nedivím se.

Re: World of Tanks

Posted: 03:03 17. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem se rozhodl, že se účastním modelářské soutěže ve World of Warplanes :D... tohle je můj výsledek... ted jsem to dodělal, ve dvě ráno hehehe Image

Re: World of Tanks

Posted: 14:58 18. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem četl rozhovor s jedním z vývojářů wargaming ohledně WoWp. Ano, ovládání bude intuitivní, takže na nějaké vývrtky, karburátory, vítr, turbolence můžeme zapomenout.. :(. Hádám, že bude pohled ze zadu se zaměřovačem... naprostá... pitomost!!! Nicméně snažej se o realistický model destrucke, no uvidíme, prej by to mělo zaujmout i hardcore hráče, nebo aspon by rádi... hmm no ... uvidíme. Zaujala mě ale informace, kde se mluvilo o propojení WoT, WoWp a WoB (World of Battleships). Kdy třeba tankový klan, si bude moci v conquestu zavolat počítačem řízený nálet leteckého clanu. Prý se ale uvažuje o propojení her ve speciálních eventech...

:twisted: :twisted: :twisted:

Image

Re: World of Tanks

Posted: 21:44 18. Mar 2012
by Braenn
8 fragů!!! :geek2: S dvojkou!

Re: World of Tanks

Posted: 07:22 19. Mar 2012
by -RoF-
No missaku nevím, ale WoT, tak není veden jako realistický simulátor, tak to je těžko očekávat od těch letadel, ale uvidíme no :).

Jinak to propojení těch her zní zajimavě, ale to je asi daleká budoucnost :D
Braenn wrote:8 fragů!!! :geek2: S dvojkou!
Hehe šikula, já se včera díval na tvoje statistiky a viděl jsem že máš rekord 8 killů.

Mě včera dostalo, když jsme s missakem na Murovance zalezli do lesa se svýma Su-85B a dělali jsme ostřelovače. Nakonec náš tým vyhrál a já a missak jsme měli dohromady 10 killů :D

Re: World of Tanks

Posted: 09:54 19. Mar 2012
by Molly23
JJ my jsme hroznýýý mrchy!!! :twisted:

Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil? :)¨

Image

Re: World of Tanks

Posted: 10:05 19. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:JJ my jsme hroznýýý mrchy!!! :twisted:

Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil? :)¨
Plamenomet možná? :D já nevím.

Re: World of Tanks

Posted: 10:06 19. Mar 2012
by Molly23
Večer... snad si vzpomenu, vám to prozradím :).

Re: World of Tanks

Posted: 00:55 20. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem si na vás vzpomněl.. plamenomet to fakt není, ale byl jsi skoro blízko puxi :)

Posílám video kde je podobný, ale modernější stroj v akci. Trošku mi přijde úsměvný ale komentář pána co video uploadnul, když tento nápad prezentuje jako jeho... pokud je tvůrcem i toho stroje na obrázku výše, tak své rozhořčení beru zpět.

http://www.youtube.com/watch?v=nM3IDkIzp2w

Re: World of Tanks

Posted: 08:09 20. Mar 2012
by de Aers
Molly23 wrote:JJ my jsme hroznýýý mrchy!!! :twisted:

Jinak tyjo... docela šikovný stroj, kdo uhádne k čemu sloužil? :)¨
Takže to není fén pro náročné ženušky ? :)

Re: World of Tanks

Posted: 09:23 20. Mar 2012
by Molly23
Procházel jsem si technické stromečky WoWp, hezky letadlo po letadle a nestačil jsem se divit... jak proboha rozřazovali letadla do jednotlivých kategorií a jaké to vybírali stroje... doufám že to teda není finální, protože absence Fw 190, P-38, P-39 (která je dokonce na videu!), Mig 3... to je úplně hrozný hřích, který doufám časem napraví. Taky budou muset hoodně rychle dodělat strom Britů, protože si nezaslouží být opomíjeni v tomhle, stejně jako Japonci.

A tady my už trošku vadí přítomnost prototypů, které nebyli nikdy zhotoveny :). Budu si hold připadat jako v cirkuse, když kolem mě budou lítat v šesté třídě, kde asi pro jistotu skončím u své oblíbené stíhačky, Bf-109Z (zrůdnost s obří výzbrojí, ale nikdy se to nepostavilo), Me-209, to je zase takovej oškliváček, kříženec La-7 a Bf-109, nebo F5U, to je taky napsrosto přížerná létající palačinka. Zase se mi ale nakonec líbí jak je udělaný strom rusů! Ten se jim povedl a snad tam ani nevidím žádné zvěrstvo... Krom toho, že La-7 je na šestce jako Bf-109G, což je trošku... ehm... časově jinde, ale co.

Re: World of Tanks

Posted: 19:16 20. Mar 2012
by Sapal
Braenn wrote:8 fragů!!! :geek2: S dvojkou!
Not bad, not bad. :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:46 20. Mar 2012
by Fryn
Molly: Díval ses pořádně kdo je zodpovědný za World of Planes ? Pokud jo, tak bys z něj měl být mnohem nadšenější než z World of Warplanes od tvůrců tančíků :) . Já osobně si docela dost slibuju právě od WoP.

Jinak World of Warplanes rozhodně ještě není dokončená hra, takže tam toho bude ze začátku spousta chybět a potrvá podle mě nemalou dobu, než se to napraví. Stejně tomu bylo i u WoT, když se uvolnil pro veřejnost.

Re: World of Tanks

Posted: 20:07 20. Mar 2012
by Braenn
Sapal wrote:
Braenn wrote:8 fragů!!! :geek2: S dvojkou!
Not bad, not bad. :D
Dost dobrý!

Re: World of Tanks

Posted: 09:42 21. Mar 2012
by -RoF-
Hehe tak missak to moc prožívá ty letadla. Já pořád říkám, že to není úplná simulace a není to prostě dokončené. Tak bych to nehrotil ;).

Jinak Sapal hezké s 8.tierem 8 sejmutých tanků. To já dal myslím nejvíc 6 tanků s ISU-152.
Ale nejvíc se mi daří paradoxně se SU-85B, tam mám taky dost 8 killů a také ocenění válečníků :)

Poslední dobou mě dostávají hráči, kteří mi jezdí před dělem. Nedávno jsem na kopci mířil na IS a ted fíí před dělem mi projede naše AMX12t, měl štěstí, že jsem nevystřelil.
A nebo na kopec jede VK a já se ho snažím sejmout, no nn něj najede zepředu JGpanther úplně zblízka a krásně ho tím "kryl". :D