Page 13 of 17

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:03 02. Jul 2013
by -RoF-
A proč ne mág/zloděj? Budu mít hodně skillů díky inteligenci, takže dám všímavost, naslouchání, léčení, odemykání, odpastění a tak dále ;) a hlavně budu mít únik.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:42 02. Jul 2013
by Aulus
Krysak wrote:...
Tohle je extrémně přehnané a nezakládá se to na realitě. Jde vidět, že to píše hráč, který na povrchu už hodně dlouho nehrál. Pravdou je, že PM na povrchu ohroženo je, ale pouze v případě, že jedná velmi nerozumně - promenáduje se před zraky ostatních s bílou ručičkou, používá nekromancii v doprovodu postav, kterým nemůže věřit a podobně. Opravdu to nefunguje tak, že by ho první paladin nebo druid najisto vyčmuchal.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:03 02. Jul 2013
by -RoF-
Aulus wrote:
Krysak wrote:...
Tohle je extrémně přehnané a nezakládá se to na realitě. Jde vidět, že to píše hráč, který na povrchu už hodně dlouho nehrál. Pravdou je, že PM na povrchu ohroženo je, ale pouze v případě, že jedná velmi nerozumně - promenáduje se před zraky ostatních s bílou ručičkou, používá nekromancii v doprovodu postav, kterým nemůže věřit a podobně. Opravdu to nefunguje tak, že by ho první paladin nebo druid najisto vyčmuchal.
Přesně tak ;)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:18 02. Jul 2013
by soul1
ještě mě tak napada k PM vuči RP tak nějak si řikam že pokud by postava nosila rukavice tak by ruku v pohodě měla schovat ne? ale když to tak přeberu Textura rukavic se na moji postavě ani neukazuje což muže byt kamenem urazu spravně?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:32 02. Jul 2013
by -RoF-
soul1 wrote:ještě mě tak napada k PM vuči RP tak nějak si řikam že pokud by postava nosila rukavice tak by ruku v pohodě měla schovat ne? ale když to tak přeberu Textura rukavic se na moji postavě ani neukazuje což muže byt kamenem urazu spravně?
U některých rukavic jsou vidět prsty, když si na to stáhneš soubor, je to pod názvem Prsty v doporučených balíčcích. http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm Ale nefunguje to u všech rukavic.

Jinak ano, PM se tak hraje, mají dlouhé rukávy a rukavice a ještě si popřípadě ruku a rukavici vycpávají kůží nebo senem a tak ;). RP to už lehce okecáš.

Holt ti ale asi bude upřeno nějaké to veřejné koupání a tak. :roll: Ikdyž aj to by šlo, kdyby ses zaměřoval na školu Iluzí, tak v RP rovině, bys to přes iluze taky okecal. Ale najdeš tu hodně pakošů, kteří by měli blbé kecy. To budou mít stejně, když pojmou OOC podezření, že ano? *dívá se na jisté osoby*

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:39 02. Jul 2013
by Barbar321
-RoF- wrote:...
Stejně by mě zajímalo, jak v rukavicích bude IC používat specialitu PMka. Však proto taky tu kostěnou ruku má, aby mohl používat nemrtvý dotyk :lol:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:41 02. Jul 2013
by radekdnb
Barbar321 wrote:
-RoF- wrote:...
Stejně by mě zajímalo, jak v rukavicích bude IC používat specialitu PMka. Však proto taky tu kostěnou ruku má, aby mohl používat nemrtvý dotyk :lol:
řešíš tady úplný detaily.....to už se dá okecat/udělat jakkoliv...

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:53 02. Jul 2013
by soul1
k tomu souboru prstu (vim že už to sem nepatři ale když jsme to začli řešit) to mam hodit do Overdive nebo kam? (jinak děkuji za vysvětleni dost podstatnych věci pravě se zase trochu změnily me cile :D

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:14 02. Jul 2013
by kucik
-RoF- wrote:A proč ne mág/zloděj? Budu mít hodně skillů díky inteligenci, takže dám všímavost, naslouchání, léčení, odemykání, odpastění a tak dále ;) a hlavně budu mít únik.
Jako v každym kombu mág/něco budeš vždycky pozadu s kruhama kouzel. Ale kombinace hide+invis je super a tenserovi to taky dodá nový rozměr.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:20 02. Jul 2013
by -RoF-
soul1 wrote:k tomu souboru prstu (vim že už to sem nepatři ale když jsme to začli řešit) to mam hodit do Overdive nebo kam? (jinak děkuji za vysvětleni dost podstatnych věci pravě se zase trochu změnily me cile :D
Ano overdrive nebo tak nějak.
kucik wrote:
-RoF- wrote:A proč ne mág/zloděj? Budu mít hodně skillů díky inteligenci, takže dám všímavost, naslouchání, léčení, odemykání, odpastění a tak dále ;) a hlavně budu mít únik.
Jako v každym kombu mág/něco budeš vždycky pozadu s kruhama kouzel. Ale kombinace hide+invis je super a tenserovi to taky dodá nový rozměr.
Ano to sice jo, ale tak každý build je o tom mít pak solidní lvl....dle mě by stačilo klidně těch 29mág/11zloděj. Ale to je detail no, každý at si postaví dle sebe.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:59 02. Jul 2013
by kucik
-RoF- wrote:
soul1 wrote:k tomu souboru prstu (vim že už to sem nepatři ale když jsme to začli řešit) to mam hodit do Overdive nebo kam? (jinak děkuji za vysvětleni dost podstatnych věci pravě se zase trochu změnily me cile :D
Ano overdrive nebo tak nějak.
override

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 13:06 02. Jul 2013
by Shaman88
To už bych radši než mág zloděj tak mág SD....

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 14:06 02. Jul 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:To už bych radši než mág zloděj tak mág SD....
Což díky nastavení Thalie stejně nemůžeš dát dřív než na Epicu :lol: (hint: Kolik bodů za lvl smíš maximálně utratit?). Zloděj má výhodu v tom, že se může prokládat do buildu jak chce a první dva-tři lvl dát i na low lvl, čímž se mágovi ledacos usnadní.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:07 02. Jul 2013
by Krysak
Aulus wrote:
Krysak wrote:...
Tohle je extrémně přehnané a nezakládá se to na realitě. Jde vidět, že to píše hráč, který na povrchu už hodně dlouho nehrál. Pravdou je, že PM na povrchu ohroženo je, ale pouze v případě, že jedná velmi nerozumně - promenáduje se před zraky ostatních s bílou ručičkou, používá nekromancii v doprovodu postav, kterým nemůže věřit a podobně. Opravdu to nefunguje tak, že by ho první paladin nebo druid najisto vyčmuchal.

http://nwn.wikia.com/wiki/Pale_master

Tak je samozřejmé, že RP se dá okecat úplně vše.


Jinak za mne, když mág tak se zlodejem. 1 lvl zlodej, pak 16 lvl mág pak 3 zlodeje, na epiku dohnat mága pak dat zlodeje atd.

Velmi zajimavá kombinace pak vzniká fighter s mágem, na první pohled nic extra, ale disciplína je disciplína.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:09 02. Jul 2013
by Nalkanar
Standartní NWN popisky povolání nic neznamenají, či spíše - postava není nutně to, co říkají její lvly (samozřejmě v mezích schopností a jejich využití, aneb bojovník mávající obouručákem nikoho asi neukecá, že je mág, ale může si říkat žoldnéř, šermíř, parchant-s-obouručkou, rytíř, paladin, atd.).