Page 13 of 28
Re: World of Planes
Posted: 09:08 22. Jul 2013
by slencak
Včera si popisek u vytváření hry ( hledáme vhodné hráče do skupiny:lvl, xp,letouny atp ) pěkně ****** do pusy

Byl jsem proti dvěma letounům,které řidili hráči s lvl 39. Zkusil jsem napsat na podporu, přišlo mi to jako pěkná volovina.
Re: World of Planes
Posted: 10:21 22. Jul 2013
by mandos
Nene názvy se nepletu a jestli je to v tom že pužívám zrovna myš a klávesnici zkusim to znova až se dostanu domů s joystickem. Jinak ve WoWP dělám běžně barelový výkruty, looping a hlavně Immelmanna je to těžší ale ty figury se tam daj zvládnout a používat celkem slušně.
Re: World of Planes
Posted: 10:28 22. Jul 2013
by Molly23
mandos wrote:Nene názvy se nepletu a jestli je to v tom že pužívám zrovna myš a klávesnici zkusim to znova až se dostanu domů s joystickem. Jinak ve WoWP dělám běžně barelový výkruty, looping a hlavně Immelmanna je to těžší ale ty figury se tam daj zvládnout a používat celkem slušně.
Tak to já zas nemohl dělat Immelmana a nic podobného ve WoWp, když jsem to hrál na Rofově kompu. Doma jsem zapojil joystick a fungovalo to. Warthunder jsem radši jinak než s Joystickem nezkoušel, takže nevím jak to funguje jinak, ale na páce je to naprostá paráda.
PS: Já letadlo pár minut řídil

, kamarád mi půjčil na chvilku berany Cessny 180.
Re: World of Planes
Posted: 11:29 22. Jul 2013
by de Aers
Molly23 wrote:
PS: Já letadlo pár minut řídil

, kamarád mi půjčil na chvilku berany Cessny 180.
A určitě jsi s nim dělal loping a Immelmana viď ?

Re: World of Planes
Posted: 11:39 22. Jul 2013
by Miell
de Aers wrote:Molly23 wrote:
PS: Já letadlo pár minut řídil

, kamarád mi půjčil na chvilku berany Cessny 180.
A určitě jsi s nim dělal loping a Immelmana viď ?

Nene.. trojitýho Rittbergera

Re: World of Planes
Posted: 11:50 22. Jul 2013
by Molly23
zkusil jsem si jak se dělá stav beztíže

Re: World of Planes
Posted: 12:15 25. Jul 2013
by Molly23
Diemo wrote:Múžeme dát letku...VracasCZ
Ve Warthunderu pokud dobře rozumím

Re: World of Planes
Posted: 13:39 25. Jul 2013
by Diemo
jo jo
Re: World of Planes
Posted: 08:30 02. Aug 2013
by Molly23
Tak takovejhle stroj bych chtěl do letadel

. B-17 s dodatečnou výzbrojí.
http://www.youtube.com/watch?v=6Im086TCu3I
Re: World of Planes
Posted: 08:47 02. Aug 2013
by radekdnb
když tak s Dárkem to hrajeme taky! přijde mi to lepší než tanky

..takový více záživnější

....já tam jsem jako ,,radekdnb,, a Dárk je tam jako ,,Darkvision,,

Re: World of Planes
Posted: 08:52 02. Aug 2013
by Molly23
radekdnb wrote:když tak s Dárkem to hrajeme taky! přijde mi to lepší než tanky

..takový více záživnější

....já tam jsem jako ,,radekdnb,, a Dárk je tam jako ,,Darkvision,,

Kdyžtak vždycky upřesněte jakou verzi hrajete. Zda tu od Wargamingu nebo Warthunder.
Re: World of Planes
Posted: 09:20 02. Aug 2013
by radekdnb
Molly23 wrote:radekdnb wrote:když tak s Dárkem to hrajeme taky! přijde mi to lepší než tanky

..takový více záživnější

....já tam jsem jako ,,radekdnb,, a Dárk je tam jako ,,Darkvision,,

Kdyžtak vždycky upřesněte jakou verzi hrajete. Zda tu od Wargamingu nebo Warthunder.
WarThunder mám jako spouštěč

tak to bude asi ono

Re: World of Planes
Posted: 10:45 06. Aug 2013
by Molly23
Tak už jsem zjistil jak funguje samosvorná nádrž. Docela promakaný systém. Nádrž má několik vrstev gumy a jedna z těch gum se při namočení zvětšuje a tím zacelí díru po kulce! Nebyl to někdo z vás, kdo mi nevěřil, že takové věci existují? Vím, že jsem s někým o tom přel, ale už nevím s kým.
Re: World of Planes
Posted: 21:44 12. Aug 2013
by Molly23
Re: World of Planes
Posted: 14:29 13. Aug 2013
by radekdnb
hele když jsou ty turnaje takhle v tankách....nešli by udělat i v letadlech?...abych řekl pravdu tak ty tanky jsem hrál a ze začátku to bylo goooood....ale jakmile jsem začal hrát letadla..tak mi to prostě přijde záživnější

šel by udělat nějakej turnájek?..
