Page 13 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:29 11. Jun 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:Absinthorix wrote:Žádné nahotinky kromě jedné - to se musí napravit!

by jí umrz zadek na tom sněhu
To jsou kulisy z vaty... i ve fantasy nejspis existují modelingové agentury.
To kopí bude taky nějaká napodobenina.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:36 11. Jun 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:
by jí umrz zadek na tom sněhu
Caehan wrote:
To jsou kulisy z vaty... i ve fantasy nejspis existují modelingové agentury.
To kopí bude taky nějaká napodobenina.
Schopenhauer měl pravdu, nemyslíte? Život bez bolesti nemá smysl.(Krátká pauza) Pánové, chci dát vašim životům smysl.
A odkážu vás na direktivu 5 a 6
5. Každý komentář(spam) nechť je doplněn obrázkem
6. Komentáře bez obrázků šup do Spamu

tedy očekávám náležitou korekci vašich příspěvků
tlačítko Edit funguje jak má
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:47 11. Jun 2012
by G-ladiator
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:09 11. Jun 2012
by Absinthorix
...pak ovšem ztrácí smysl galerie jako taková

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:12 11. Jun 2012
by Amber
Jarri, co bys nechtěl, no...

k pátému pravidlu se dostanou jen odvážlivci.
Hele

tenhle obrázek je velmi povedený, řekla bych:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:29 11. Jun 2012
by Absinthorix
To teda je, nádhera!
Drsnější Alenka
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:44 12. Jun 2012
by Amber
Absinthorix wrote:Drsnější Alenka
Když už pohádku na dobrou noc, tak jedině Karkulku!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:35 12. Jun 2012
by J.F.Payne
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 06:07 12. Jun 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:...
Jsi nepoučitelný, proč to sem nedáš jako náhled jak chtěl Absint?
Haf haf haůůůů

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 09:59 12. Jun 2012
by -RoF-
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:05 12. Jun 2012
by Absinthorix
Jon nedává náhledy, protože si myslí, že to je známka punku, anebo neumí používat

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:08 12. Jun 2012
by -RoF-
Bojovnice Lilith
Hezké šaty
Haůůů, vřesoviště

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:12 12. Jun 2012
by Absinthorix
Taky jedna taková šikovná s krásnejma očima

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:22 12. Jun 2012
by -RoF-
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:38 12. Jun 2012
by Absinthorix