Page 13 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 07:53 11. Jun 2013
by Aulus
Krysak wrote:
1. Nenalíčená neznamená ošklivá.
2. Vysoká neznamená ošklivá.
3. Silná neznamená ošklivá.
Minimálně ve fimu má výbornou postavu, žádnou pomerančovou kůži, čumáček ucházející. Celkově je vzhledově nadprůměrná...... , četla jsi knihu na rozdíl ode mne, nebo kde je zakopanej veveřák?
Netroufám si říct, že je ošklivá (to je relativní a o ženách se to neříká

), ale asi máme trochu jiný vkus. Většinou se ta herečka ale líbí spíš holkám. Podobně jako třeba Meryl Streep.
A knihy jsme četli oba, Braenn i já, a tam opravdu jako ošklivá popsaná je. Přímo je tak označena vypravěčem a opakovaně.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 09:03 11. Jun 2013
by Absinthorix
Má krásné oči, jinak nic
Edit: tentokrát myslím skutečné oči

, aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 09:35 11. Jun 2013
by Krysak
Absinthorix wrote:Má krásné oči, jinak nic
Edit: tentokrát myslím skutečné oči

, aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles
Mohli by jsme prosím vidět tvé já a případně tvou drahou polovičku v plavkách, aby jsme viděli toho přísného soudce?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 09:59 11. Jun 2013
by Braenn
Fotku v plavkách chtěj po G.R.R. Martinovi, ne po komkoli tady. On je ten, kdo ji vytvořil a on je ten, kdo ji označil za ošklivou.
Herečka sama je v obličeji zajímavá, herečka přestrojená za Brienne už o dost méně, ale to bylo nakonec cílem maskérů i režie vzhledem ke knižní předloze.
A jestli se ti líbí, no - tak se ti líbí, není důvod ani způsob, jak se hádát, že jako se ti líbit nemá. Mně se třeba fyzicky nelíbí a nemáš způsob ani důvod mi vnutit, že se mi jako líbit má.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 10:22 11. Jun 2013
by Braenn
A když jsme u toho, koho byste označili z postav v seriálu za největší fešandu/fešáka? Bráno i s vystupováním, symaptiemi a tak, čistě podle seriálu, ne knihy.

Samozřejmě subjektivně, jak jinak...
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 10:48 11. Jun 2013
by Aulus
Z ženských postav-hereček mi přijdou nejpřitažlivější Natalie Dormer (Margaery Tyrell) a Emilia Clarke (Daenerys). Asi i v tomto pořadí. Ale jinak je tam celkově dost hezkých hereček.
Mužské postavy těžko posoudím, ale odhaduju, že za největší fešáky budou asi nejčastěji označováni herci Jaimeho, Robba a Jona.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:03 11. Jun 2013
by Absinthorix
Krysak wrote:Mohli by jsme prosím vidět tvé já a případně tvou drahou polovičku v plavkách, aby jsme viděli toho přísného soudce?

Imaginární postavu z knížky, kde je popisována záměrně jako ošklivka ti jaksi nedoručím, tak daleko technologie ještě není, že by obraz Brienne z Tarthu rovnou vycucla z Martinovy hlavy. Takže se budeš muset
spokojit s popisem autora, že Brienne je hromotluk, větší a silnější než většina běžných chlapů s poďobaným obličejem s tupým výrazem a jediné pěkné na ní jsou krásné modré oči.

(
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/ ... 532o60.jpg )
Tady máš přibližné umělecké ztvárnění autorovy představy.
Takže pokud o mě někdo napíše knížku, doručím i kreslený obrázek

slibuju
Edit: co se seriálu a herců týče, tak u mě královna vede na plné čáře a za ní pak ty mladší slečny v neurčitém pořadí.
Edit2: portrét tvrdého soudce, co si přečetl popis v knížce - tj. mne (fotku v plavkách až na druhém rande, jsem přece jen ze staré školy)
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:05 11. Jun 2013
by kucik
Ygritte. Mám psát i důvody, nebo je to zřejmé?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:12 11. Jun 2013
by Aulus
kucik wrote:Ygritte. Mám psát i důvody, nebo je to zřejmé?

Ty nevíš nic, kuciku!
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:44 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Ygritte, Missandei........Lady Melissandra a Cersei jsou pěkný ženský, ale ten charakter brrr
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:53 11. Jun 2013
by Aulus
Ještě jsem si vzpomněl, že se mi celkem dost líbila Doreah - služebná Dany, co ji učila "jak na Droga" a pak (v seriálu) skončila s Daxosem.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:53 11. Jun 2013
by kokosak
Absinthorix wrote:Má krásné oči, jinak nic
Edit: tentokrát myslím skutečné oči

, aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles
Imaginární postavu v knížce soudit těžko. Hérečka slouží za skvělou studii o umění líčení a holyvůdskýho maskování
S vlasama
S vlasama vožužlanejma nakrátko, zato v plný polní

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:00 11. Jun 2013
by kokosak
...když už sme u toho, ty herci sou tam přestárlý. Dany, Rob, snad i můj oblíbenej Žofrey (i když zrovna ten je asi nejblíž), mladý Starkové...
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:23 11. Jun 2013
by Braenn
Ygritte je kráska (charakter snižuje jen její výběr chlapů), tak ji mám zatím taky první.
Z chlapů Jamie (od druhé série výše), Jorah a fešák Gendry. Trochu mi připomíná jednoho kamaráda.
A jestli něco ne ani tyčí, tak Melisandra, Lancel Lannister a hlavně ten Daenyrisinin nový žoldácký kamarád, to je slizoun na ntou. V knize byl přitom vcelku sympaťák.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:32 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
aneb obsazení v tomto případě byl asi celkem fail