Page 13 of 21

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 07:53 11. Jun 2013
by Aulus
Krysak wrote: 1. Nenalíčená neznamená ošklivá.
2. Vysoká neznamená ošklivá.
3. Silná neznamená ošklivá.

Minimálně ve fimu má výbornou postavu, žádnou pomerančovou kůži, čumáček ucházející. Celkově je vzhledově nadprůměrná...... , četla jsi knihu na rozdíl ode mne, nebo kde je zakopanej veveřák?
Netroufám si říct, že je ošklivá (to je relativní a o ženách se to neříká :) ), ale asi máme trochu jiný vkus. Většinou se ta herečka ale líbí spíš holkám. Podobně jako třeba Meryl Streep.

A knihy jsme četli oba, Braenn i já, a tam opravdu jako ošklivá popsaná je. Přímo je tak označena vypravěčem a opakovaně.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 09:03 11. Jun 2013
by Absinthorix
Má krásné oči, jinak nic

Edit: tentokrát myslím skutečné oči :lol: , aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 09:35 11. Jun 2013
by Krysak
Absinthorix wrote:Má krásné oči, jinak nic

Edit: tentokrát myslím skutečné oči :lol: , aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles

Mohli by jsme prosím vidět tvé já a případně tvou drahou polovičku v plavkách, aby jsme viděli toho přísného soudce? :)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 09:59 11. Jun 2013
by Braenn
Fotku v plavkách chtěj po G.R.R. Martinovi, ne po komkoli tady. On je ten, kdo ji vytvořil a on je ten, kdo ji označil za ošklivou.

Herečka sama je v obličeji zajímavá, herečka přestrojená za Brienne už o dost méně, ale to bylo nakonec cílem maskérů i režie vzhledem ke knižní předloze.

A jestli se ti líbí, no - tak se ti líbí, není důvod ani způsob, jak se hádát, že jako se ti líbit nemá. Mně se třeba fyzicky nelíbí a nemáš způsob ani důvod mi vnutit, že se mi jako líbit má. 8)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 10:22 11. Jun 2013
by Braenn
A když jsme u toho, koho byste označili z postav v seriálu za největší fešandu/fešáka? Bráno i s vystupováním, symaptiemi a tak, čistě podle seriálu, ne knihy. :D Samozřejmě subjektivně, jak jinak...

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 10:48 11. Jun 2013
by Aulus
Z ženských postav-hereček mi přijdou nejpřitažlivější Natalie Dormer (Margaery Tyrell) a Emilia Clarke (Daenerys). Asi i v tomto pořadí. Ale jinak je tam celkově dost hezkých hereček.

Mužské postavy těžko posoudím, ale odhaduju, že za největší fešáky budou asi nejčastěji označováni herci Jaimeho, Robba a Jona.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:03 11. Jun 2013
by Absinthorix
Krysak wrote:Mohli by jsme prosím vidět tvé já a případně tvou drahou polovičku v plavkách, aby jsme viděli toho přísného soudce? :)
Imaginární postavu z knížky, kde je popisována záměrně jako ošklivka ti jaksi nedoručím, tak daleko technologie ještě není, že by obraz Brienne z Tarthu rovnou vycucla z Martinovy hlavy. Takže se budeš muset spokojit s popisem autora, že Brienne je hromotluk, větší a silnější než většina běžných chlapů s poďobaným obličejem s tupým výrazem a jediné pěkné na ní jsou krásné modré oči.

Image ( http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/ ... 532o60.jpg )

Tady máš přibližné umělecké ztvárnění autorovy představy.


Takže pokud o mě někdo napíše knížku, doručím i kreslený obrázek :lol: slibuju


Edit: co se seriálu a herců týče, tak u mě královna vede na plné čáře a za ní pak ty mladší slečny v neurčitém pořadí.

Edit2: portrét tvrdého soudce, co si přečetl popis v knížce - tj. mne (fotku v plavkách až na druhém rande, jsem přece jen ze staré školy)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:05 11. Jun 2013
by kucik
Ygritte. Mám psát i důvody, nebo je to zřejmé? :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:12 11. Jun 2013
by Aulus
kucik wrote:Ygritte. Mám psát i důvody, nebo je to zřejmé? :mrgreen:
Ty nevíš nic, kuciku!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:44 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Ygritte, Missandei........Lady Melissandra a Cersei jsou pěkný ženský, ale ten charakter brrr

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:53 11. Jun 2013
by Aulus
Ještě jsem si vzpomněl, že se mi celkem dost líbila Doreah - služebná Dany, co ji učila "jak na Droga" a pak (v seriálu) skončila s Daxosem.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:53 11. Jun 2013
by kokosak
Absinthorix wrote:Má krásné oči, jinak nic

Edit: tentokrát myslím skutečné oči :lol: , aby nedošlo k mýlce. Její postava stojí za houbeles
Imaginární postavu v knížce soudit těžko. Hérečka slouží za skvělou studii o umění líčení a holyvůdskýho maskování :D

S vlasama
Image

S vlasama vožužlanejma nakrátko, zato v plný polní
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:00 11. Jun 2013
by kokosak
...když už sme u toho, ty herci sou tam přestárlý. Dany, Rob, snad i můj oblíbenej Žofrey (i když zrovna ten je asi nejblíž), mladý Starkové...

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:23 11. Jun 2013
by Braenn
Ygritte je kráska (charakter snižuje jen její výběr chlapů), tak ji mám zatím taky první.
Z chlapů Jamie (od druhé série výše), Jorah a fešák Gendry. Trochu mi připomíná jednoho kamaráda. :)

A jestli něco ne ani tyčí, tak Melisandra, Lancel Lannister a hlavně ten Daenyrisinin nový žoldácký kamarád, to je slizoun na ntou. V knize byl přitom vcelku sympaťák.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:32 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Image

aneb obsazení v tomto případě byl asi celkem fail