Page 13 of 66
Re: Volby
Posted: 19:08 15. Jan 2013
by Krysak
1. 70% je můj soukromý odhad. To číslo bude mnohem vyšší.
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Kdyby pan Svěrák řekl, že bude psát projevy knížovi a že je bude i číst, tak bych taky volil knížu, protože bych se těšil na každé slovo, takovou mám úctu k tomuto geniovi slova. Mimochodem, kdyby kandidodal sam, staci mi ho najít na kandiátce a nemám pochyb, že by mou volbou byl tenhle pán:). Ani bych ho nemusel videt v televizi a na plakátech.
Re: Volby
Posted: 19:11 15. Jan 2013
by Braenn
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:
Neříkals, že nemůžeš volit? Chápu, že to byla spíše řečnická figura, ale i tak si chci upřesnit dotaz, jestli ten první výrok byl opravdu "nemůžu" a né "nedostanu se".
Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záleží

)
Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Re: Volby
Posted: 19:12 15. Jan 2013
by J.F.Payne
Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!
A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg?

)
Re: Volby
Posted: 19:14 15. Jan 2013
by kokosak
Krysak wrote:
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.
Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.
Re: Volby
Posted: 19:17 15. Jan 2013
by drake127
kokosak wrote:Mr. Zeman pořád neví, jak přišel k šesti mega na volebním účtu. A že ho to prý ani nezajímá, neb není účetní. Roztomilé, že?

Za 6M bych to taky nevěděl.

Re: Volby
Posted: 19:19 15. Jan 2013
by Krysak
kokosak wrote:Krysak wrote:
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.
Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.
Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Re: Volby
Posted: 19:21 15. Jan 2013
by kokosak
Krysak wrote:
Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Nojo, očividně moc lidí má názor odlišný od tvého. A světe div se, mají na něj stejné právo, jako ty na ten svůj. Kouzlo demokracie

Re: Volby
Posted: 19:23 15. Jan 2013
by Žorž
Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Pročbyne? Bílý anebo i počmáraný volební lístky jsou regulerní součástí volebního systému jako vyjádření názoru, vě větším počtu by se to mělo i v politice reflektovat...
(co si pamatuju, tak ve volbách r. 1947 na Slovensku hlasovalo nějakých 10 % lidí bílým lístkem kvůli tomu, že komunisté nechali zlikvidovat Slovenskou demokratickou stranu....i když pravda, jediná pozdější politická reflexe byl únorovej převrat)
Re: Volby
Posted: 19:26 15. Jan 2013
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!
A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg?

)
Tak hele pane Mordechaji nebo Izáku... Římský klub by ještě prošel, ale s Bilderbergem sis u mě definitívně rozhodil sandál
Re: Volby
Posted: 20:37 15. Jan 2013
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záleží

)
původně jsem si chtěl vtipně rýpnout, ale zase by to nebylo vzaté vtipně díky za info
Re: Volby
Posted: 20:48 15. Jan 2013
by radekdnb
J.F.Payne wrote:radekdnb wrote:najednou?...jak najednou tvrdil jsem snad opak? máš důkaz?...
taky neumím zpívat, ale alespoň umim všechny slova a nekur*im je
To netuším, jestli jsi vlastenec nebo nejsi, je tvá věc. Je to trapný argument, protože jestli znáš hymnu nebo ne, jestli vyvěšuješ státní vlajku na každý státní svátek nebo ne, jestli fandíš Čechům v hokeji nebo ne, to je jedno. Nic z toho z tebe totiž vlastence neudělá. Vlastenectví je o hlubším přesvědčení, o opravdové lásce k zemi, kde žiješ a k jejím obyvatelům. Ale to by bylo na dýl.
Chci hlavně říct, že kdyby hymnu neuměl Jarda Jágr, tak je to každýmu uplně u prdele. A že se ta nahrávka s Kadlem používá jen k dehonestaci tý nejlacinější kategorie.
Stejně jako to, že má manželku Rakušanku - a co? Zeman zas svojí manželku mlátil, ta se s ním nechce nikde ukazovat, a taky se to nerozpitvává, protože do toho je každýmu hovno (ač to může dost napovědět o povaze tohokterého z kandidátů).
Kdyby měl za manželku Francouzku, Polku nebo Slovenku, taky mu to lidi vyčtou? Vzpamatujte se... Takovéhle laciné čecháčkovství je totiž jedině k smíchu.
já vim co je vlastenectví...a vim že to je o hlubším vyznání..takže tyhle kecičky myslim že byli zbytečné

Re: Volby
Posted: 20:55 15. Jan 2013
by J.F.Payne
Zbytečné je bazírovat na tom, že někdo nezná hymnu.
[trolling]Stejně by důstojnější a monumentálnější hymnou byl svatováclavský chorál. Má všechno, co nynější hymně chybí...[/trolling]
Upřímně řečeno, kdy se v téhle zemi hymna pouští? Při sportovních utkáních? Mnohem horší je, když se hraje hymna a všichni buransky sedí.
Re: Volby
Posted: 20:56 15. Jan 2013
by radekdnb
stím souhlasim..taky mě sere když někde jsem třeba na pívu, hraje hymna a stoupnu si já plus kamarádi a celá hospoda pak na nás čumí jak na dementy
Re: Volby
Posted: 20:58 15. Jan 2013
by kucik
Já bych rád, aby se hrála hymna na počest toho, že si šli Vašek s Milošem sednout za to, co naškodili.
Ale to jsou jen takové sny.
Re: Volby
Posted: 21:01 15. Jan 2013
by Shaman88
Ono se má stát když hraje hymna?
Já vždycky když jsem slyšel hymnu tak jsem jen přepnul na jiný kanál...