Page 13 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:27 14. May 2013
by Fryn
Awadar wrote:T-70 je supr, ale zrovna jsem dostal skoro nejhoršího soupeře - to Kucikovo šikmoočko, je jedno z mála co mě dokáže rozpárat i na předek a sám toho dost ustojí.
Toho Chi-Ha jsem se taky trochu víc obával, i když, respekt tu mám z každého stroje. Se přiznám, že jsem byl napnutý zatím u každého zápasu co jsem tu v turnaji zažil.
Theogil I wrote:Vracas vs. Noirdin ; 1:2 ; postup Noirdin ..... hezká hra
A sakra, další zápas s Theogilem, tak to bude zajímavé

. Na kdy by se ti to hodilo ? Zítra to asi časově nevyjde, ale pozítří (v rozmezí 18-19 hod), by to mělo být v pohodě.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:53 14. May 2013
by Theogil I
Fryn wrote:Awadar wrote:T-70 je supr, ale zrovna jsem dostal skoro nejhoršího soupeře - to Kucikovo šikmoočko, je jedno z mála co mě dokáže rozpárat i na předek a sám toho dost ustojí.
Toho Chi-Ha jsem se taky trochu víc obával, i když, respekt tu mám z každého stroje. Se přiznám, že jsem byl napnutý zatím u každého zápasu co jsem tu v turnaji zažil.
Theogil I wrote:Vracas vs. Noirdin ; 1:2 ; postup Noirdin ..... hezká hra
A sakra, další zápas s Theogilem, tak to bude zajímavé

. Na kdy by se ti to hodilo ? Zítra to asi časově nevyjde, ale pozítří (v rozmezí 18-19 hod), by to mělo být v pohodě.
Do konce týdne to nezvládu (možná v pátek večer), od středy do pátku jsem na výjezdním zasedání ve Špindlerově mlýně. na sobotu a neděli zatím nic neplánuji, takže i tam je prostor pro domluvu.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:31 15. May 2013
by Fryn
Já budu mít čas na tančíky asi tak nejpozději do pátečního dopoledne, o víkendu se k nim nejspíš nedostanu, takže další nejbližší možný termín bude příští týden v pondělí.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:06 15. May 2013
by -darkvision-
Klobouku jak jsi na tom s časem? Akorat musim kouknout co si stáhnout na to jeste

a je tu nekde podrobny popis jak to nastavit abych hral s tim danym hracem?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:30 16. May 2013
by kucik
Awadar vs kucik (0:2). Zlutak se docela ukazal.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:29 19. May 2013
by -darkvision-
Já psal kloboukovi a eště se mi vůbec neozval, je nějaký nezvěstný

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:24 20. May 2013
by Theogil I
Fryn wrote:Já budu mít čas na tančíky asi tak nejpozději do pátečního dopoledne, o víkendu se k nim nejspíš nedostanu, takže další nejbližší možný termín bude příští týden v pondělí.
Ahoj Fryne, zatím to vidím takto:
Po - Pá: 19:00 - 21:00, navrhni prosím termín, kdy by ti to vyhovovalo.
V případě změny určitě napíši.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:41 20. May 2013
by Fryn
Theogil I wrote:Fryn wrote:Já budu mít čas na tančíky asi tak nejpozději do pátečního dopoledne, o víkendu se k nim nejspíš nedostanu, takže další nejbližší možný termín bude příští týden v pondělí.
Ahoj Fryne, zatím to vidím takto:
Po - Pá: 19:00 - 21:00, navrhni prosím termín, kdy by ti to vyhovovalo.
V případě změny určitě napíši.
Dneska tak kolem osmé bych měl být na tančících k zastižení (pohybuju se na prvním servru). Jinak by to mohlo vyjít v podobnou dobu zítra, když se dneska nechytnem.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:14 20. May 2013
by Theogil I
Fryn : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Super souboj a vítězství s velkým štěstím.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:31 20. May 2013
by -darkvision-
Lidičky problém, vůbec netuším kam to nahrát. Rozbalil jsem ten modul a mám dve složky maps/spaces.
Otevřel jsem WOT, dle návodu to mám dát do složky "Version" - mám tam X různých verzí a v každé je jen textak "readme".
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:32 20. May 2013
by klobouk
obě složky dej do res_mods\0.8.5.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:00 20. May 2013
by -darkvision-
Ok, tohle všechno mám - pokouším se ted zakládat mapu .. ale mám tam Lakeville jen jako obyc mapu, ne jako střetnutí, tak nevím ted.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:03 20. May 2013
by kucik
Neni dneska nejaky update? Vubec se nechytam na server.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:05 20. May 2013
by -darkvision-
kucik wrote:Neni dneska nejaky update? Vubec se nechytam na server.
Me to akorat nechtelo zkontrolovat aktualizace, nechal jsem to a po čase se mi ukázalo"hrát" a jede to.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:07 20. May 2013
by klobouk
Pošli mi pozvánku znova. Musel jsem relognout.