Page 13 of 16
Re: Pády servru
Posted: 14:32 03. Jul 2016
by Aquila
Aillen wrote:RainMan wrote:sobota 2.4.2016 ráno 6:40. Při pokusu o připojení do hry, vypíše akorát hlášku "Byl jsi zaveden". Po potvrzení (klik na OK) se vše vrátí do hlavního menu hry.
Potvrzuji, zkoušela jsem se přihlásit se Vlaštovkou i Olwen, v obou případech to skončilo stejnou hláškou "Byl jsi zaveden".
A zase..."Byl si zaveden"
Re: Pády servru
Posted: 14:37 17. Jul 2016
by Derken-
Pardon, moje chyba

Re: Pády servru
Posted: 18:22 14. Nov 2016
by NesQe
Hlásím poslední dva dny server nějak zlobí velký lág následovaný kickem ze hry... jsou nepravidelné a přicházejí i když na serveru nikdo není. Dnes mě to vykoplo už asi po pátý.
Re: Pády servru
Posted: 18:23 14. Nov 2016
by kokosak
Potvrzuju, nějak nám server škytá. Ovlivněno i forum, web neovlivněn.
Pokud by v důsledku škytnutí někdo umřel, ozvěte se mi ve hře a já vás skočim zvednout.
Re: Pády servru
Posted: 19:51 14. Nov 2016
by kokosak
Zkusim restart, jestli pomůže...
Re: Pády servru
Posted: 20:33 14. Nov 2016
by kokosak
Tak restart sice nepomohl, ale už to řeší kucik

Re: Pády servru
Posted: 22:22 14. Nov 2016
by kokosak
..padá to pravidelně v každých xx:20 a xx:50
Re: Pády servru
Posted: 17:49 15. Nov 2016
by kokosak
Tak už tušíme, kde je problém. Řeší se dvě cesty najednou - oprava (může zabrat čas) a dočasný přesun NT na jiný hosting (než bude oprava dokončena).
Re: Pády servru
Posted: 08:26 17. Nov 2016
by kokosak
kucik wrote:Dulezite!
Z duvodu HW problemu na serveru se do vyreseni presunuje herni server na ip: 89.233.180.146
Tzn. pri pripojovani na server thalie pouzijte misto thalie.pilsfree.cz 89.233.180.146
Na puvodni hosting se presunem hned po vyreseni problemu se serverem.
Re: Pády servru
Posted: 00:00 23. Nov 2016
by kokosak
kucik wrote:Volejte slava s tri dny se radujte!
Server zase bezi na puvodni adrese thalie.pilsfree.cz.
Mělo by být vyřešeno.
Re: Pády servru
Posted: 03:14 15. Jan 2017
by NesQe
Po rr ve 2 ráno server nejde. Načte se jen seznam postav, ale do světa to nepustí.
Re: Pády servru
Posted: 06:47 15. Jan 2017
by snek
pořád to nepustí do hry
Re: Pády servru
Posted: 08:59 15. Jan 2017
by JAH
Tak s trochou štěstí jste se vyspali...
Nahozeno!
Re: Pády servru
Posted: 19:15 28. Jan 2017
by kokosak
Akosi nám padá server. Dneska se už podruhý samovolně restartoval. Nemohlo bejt něco skaženýho v tom, co se nahrálo posledně?
Re: Pády servru
Posted: 19:32 28. Jan 2017
by kokosak
..aha, tak nic, vypadá to na lidskou chybku
