Page 13 of 331

Re: Poděkování

Posted: 16:42 18. Feb 2008
by OneHeart
Teesha wrote:...
jo to bylo super, vychechtal sem si kafe na klávesnici :lol:

Re: Poděkování

Posted: 16:46 18. Feb 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:
Teesha wrote:...
jo to bylo super, vychechtal sem si kafe na klávesnici :lol:
To znám, jednou si na sraz veme ty hnědý klávesnice, to je taková příslušnost k davu. Nejhorší je když se to snažím udržet a teče mi to z nosu.

Re: Poděkování

Posted: 16:48 18. Feb 2008
by OneHeart
a přidávám poděkování Žoržovi, obyčejná výprava se změnila v neobyčejnou. Vyvážená síla NPC, to se u DM questů často nevidí.
A jeden odchycený skřetí sameček byl skvělej ..."Slá drou" :lol:

Re: Poděkování

Posted: 16:58 18. Feb 2008
by Teesha
OneHeart wrote:a přidávám poděkování Žoržovi, obyčejná výprava se změnila v neobyčejnou. Vyvážená síla NPC, to se u DM questů často nevidí.
A jeden odchycený skřetí sameček byl skvělej ..."Slá drou" :lol:
sakra..to sem zase o něco přišel...že já to začnu brát osobně..ty Q, když tam nejsem :)

Re: Poděkování

Posted: 18:21 18. Feb 2008
by Zyga
Jojo, taky diky Zorzovi, chudak skretik byl docela zklamanej kdyz uz myslel, ze narazil na nesla drou a vono... :twisted: jenom skoda ze sem musel nejspis tesne pred koncem pryc :(

Re: Poděkování

Posted: 18:23 18. Feb 2008
by Arto
Taktéž díky, hezké oživení stereotypní hry. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:04 18. Feb 2008
by Krata
jo moc se mi to líbilo, taky dík :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:10 18. Feb 2008
by RES
Diky zacinajicimu DM Matlafousek paradna zabava s detma moc pekny :wink:

Re: Poděkování

Posted: 20:01 18. Feb 2008
by Žorž
Děti: Jo, já děkuju za popud k té hře. To hraní na Gandalfa vypadalo opravdu idylicky. :D Nebojte se, nad Thalií se brzy sešeří...

Ad drowové: Omlouvám se, že to bylo občas dost chaotické, ale plánoval jsem původně jen malé zpestření. Nečekal jsem, že se to samovolně vyvine...a zároveň jsem se nechtěl moc vměšovat do záležitostí Podtemna, když v tom ještě nemám úplně jasno. Proto tak zarputile mlčící skřeťák. ;)

Re: Poděkování

Posted: 11:10 19. Feb 2008
by Kiri
Chtel bych taky podekovat Zorzovi za jeho aktivitu. I nenapadne zapojeni do hry doda tomu RP zazitku vic i spozitkem ze hry...;-) mam pocit, ze tu je dalsi JiB :D

Diky

Re: Poděkování

Posted: 18:31 19. Feb 2008
by Phantorris
Jo, diky DM Matlafouskovi! Posezení v Doubkově a popovídaní s Eleanor Potůčkouvou bylo moc fajn. A jídlo bylo taky výborný, hlavne ty bylinky :wink:
P.S. Zmoklá slepice me fakt rozesmála.

Re: Poděkování

Posted: 13:07 20. Feb 2008
by Fryn
Braenn wrote:Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
Proč mám pocit, že se to lehce týká i mé postavy :) .

P.S. Česnek dezinfikuje.

Re: Poděkování

Posted: 17:17 20. Feb 2008
by Teesha
Fryn wrote:
Braenn wrote:Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
Proč mám pocit, že se to lehce týká i mé postavy :) .

P.S. Česnek dezinfikuje.
určitě netýká :))) :roll:

Re: Poděkování

Posted: 18:53 20. Feb 2008
by Sveneld
take se pridam jako jeden z dekujicich DM Matlafouskovi-moc pekna hra, s Betuš sem se docela nasmal :)

Re: Poděkování

Posted: 02:56 21. Feb 2008
by huhulak
dekuji Icovi za pekny kvestik s obry, skoda jen ze se to nepodarilo diky padu servru dohrat.