Page 121 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:38 23. Jun 2012
by klobouk
Koninho87 wrote:Možná mě to nebudete věřit ,ale chybí mě tu Zaundaři.
Věříme. Mě taky.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:01 23. Jun 2012
by Krysak
Koninho87 wrote:Možná mě to nebudete věřit ,ale chybí mě tu Zaundaři.
Abych ti pravdu řekl cca 1/2 z nich mi tu nechybí a nikdy chybět nebude. Máme selektivní pamět, pomatujem si jen to lepší. Ja jsem se zaundakama nic lepšího nezažil...... maximalne dislike a kill:). Čest vyjímce jako byla "Alififina" a nejací další.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:40 25. Jun 2012
by -RoF-
Proč prosím vlastně není na Thalii povoleno mít helmu či kapuci upravenou na vzhled tygra, vlka, draka a tak dále?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:42 25. Jun 2012
by J.F.Payne
Asi aby tu nelítali lidi co to budou brát jako trvalou halvu pro svý podivný polozvířecí rasy :))

(Ale na různý karnevaly a tak je to fajn - já tím na EQ v DM konzoli často tvořil třeba zvláštní NPC, dala se tam udělat skvělá mořská panna, a tak... )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:51 25. Jun 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Asi aby tu nelítali lidi co to budou brát jako trvalou halvu pro svý podivný polozvířecí rasy :))

(Ale na různý karnevaly a tak je to fajn - já tím na EQ v DM konzoli často tvořil třeba zvláštní NPC, dala se tam udělat skvělá mořská panna, a tak... )
No a? Proč ne? Jsme ve fantasy přece. ;)

Jde spíš o to, že by to mohla být pěkná helma třeba pro hbitou zlodějku, která bude mít tygra, drsný RDD si hodí draka a tak dále.

Na karnevaly takové masky přístupné jsou, Morusův stánek nějaké vlastní.

Ale mě spíš jde o důvod, proč nebyly uvolněny dřív plošně, z jakého důvodu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:57 25. Jun 2012
by J.F.Payne
-RoF- wrote:No a? Proč ne? Jsme ve fantasy přece. ;)
.
To sice jsme, ale hratelný rasy jsou reáliema daný. A žádný polozvířecí zrůdy v nich nejsou, pokud vím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:13 29. Jun 2012
by radekdnb
Tak vám chybí Zaundaři?? :).....mě zase chybí huntění vás plyšáků :) :) :) *zasměje se* né dělám si sradnu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:52 04. Jul 2012
by Caehan
Chybí mi tu možnost koupit si koně, co má nějaké úrovně mnicha...

Re: Spam

Posted: 22:14 04. Jul 2012
by XŠevyX
Caehan wrote:Chybí mi tu možnost koupit si koně, co má nějaké úrovně mnicha...
Udělej si mnicha a koně nebude potřeba... :wink: :lol:

Re: Spam

Posted: 09:27 05. Jul 2012
by zachy
XŠevyX wrote:
Caehan wrote:Chybí mi tu možnost koupit si koně, co má nějaké úrovně mnicha...
Udělej si mnicha a koně nebude potřeba... :wink: :lol:
Já třeba koně mám :mrgreen: A je to fajn :idea:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:51 12. Jul 2012
by Gufi Brusinka
Pašeráci

V přístavních stokách pod městem je místnost s pašerákama (jižní). Na konci místnosti je vchod nikam. Mohlo by to jít někam? Např. boss pašeráků a nějaká pěkná místnost s mapama.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:19 18. Jul 2012
by Prasokralik
Příkaz /pc deity případně /pc vira který by vypsal v kterého boha postava systémově věří

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:13 18. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:Příkaz /pc deity případně /pc vira který by vypsal v kterého boha postava systémově věří
:?: Důvod :?:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:08 11. Aug 2012
by XŠevyX
U kouzla světla a trvalého plamenu možnost výběru barvy, která bude okolo vás svítit. Myslím to na způsob jako je třeba kouzlo proměň sebe, kdy máte na možnost se proměnit ve vílu, klepetnatce, zombíka atd... tak že by tak fungovalo i světlo, kdy by se po rozkliknutí kouzla objevila nabídka barev. Klasické barvy, jaké jsou na předmětech (oranžová, bílá, modrá, červená, zelená, žlutá.....)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:16 11. Aug 2012
by KaTo
XŠevyX wrote:U kouzla světla a trvalého plamenu možnost výběru barvy, která bude okolo vás svítit...
Kdyby se na to sahalo, tak na EQ to samé kouzlo mělo ještě možnost měnit intenzitu jasu :twisted: . Taky by se šiklo.