Page 121 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:20 18. Jul 2011
by Desmond
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:48 20. Jul 2011
by Ikstremist
de Aers wrote:Čarodějové sou nepřítelem boha !
http://www.youtube.com/watch?v=O8sDsPc2HZc
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak na to bych měl jasnou odpověď :)
http://www.youtube.com/watch?v=vjUMsbP83eo

Re: Vtípky

Posted: 13:30 21. Jul 2011
by Braenn
Už je to venku, už se to ví. I v Rusku:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-14232970

Re: Vtípky

Posted: 13:17 22. Jul 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 14:38 22. Jul 2011
by Prasokralik
http://rt.com/usa/news/louisiana-sex-law-still/

Teda teda, už i amíkům došlo, že to není zločin. A trvalo jim to jen let.

Re: Vtípky

Posted: 19:20 22. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:38 23. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 01:26 24. Jul 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=XGV_iEq7gHc

Někde v dálce cesty končí,
každá prý však cíl svůj skrývá,
někde v dálce každá má svůj cíl,
ať je pár mil dlouhá a nebo tisíc mil.

Veď mě dál, cesto má, veď mě dál, vždyť i já
tam, kde končíš, chtěl bych dojít, veď mě dál, cesto má.

Chodím dlouho po všech cestách,
všechny znám je, jen ta má mi zbývá,
je jak dívky, co jsem měl tak rád,
plná žáru bývá, hned zas samý chlad.

Veď mě dál, cesto má, veď mě dál, vždyť i já
tam, kde končíš, chtěl bych dojít, veď mě dál, cesto má.

Pak na patník poslední napíšu křídou
jméno své, a pod něj, že jsem žil hrozně rád,
písně své, co mi v kapsách zbydou,
dám si bandou cvrčků hrát a půjdu spát, půjdu spát.

Veď mě dál, cesto má, veď mě dál, vždyť i já
tam, kde končíš, chtěl bych dojít, veď mě dál, cesto má.

Veď mě dál, cesto má, veď mě dál, vždyť i já
tam, kde končíš, chtěl bych dojít, veď mě dál, cesto má, veď mě dál, cesto má, veď mě dál, cesto má.

:D :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 14:53 24. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 18:18 24. Jul 2011
by Thuereg
To je skoro jak moje PC:D
http://www.wimp.com/errorsong/

Re: Vtípky

Posted: 18:46 24. Jul 2011
by Thuereg
ne uplně vtípek ale co... prostě vejrám:D
http://www.wimp.com/harmonicacarnegie/

Re: Vtípky

Posted: 13:49 25. Jul 2011
by Thuereg
Proč mě v sobotu nechcete pučit to auto? koukejte jak umim parkovat...
http://www.lide.cz/index.fcgi?akce=vids ... =0&order=1
:D:D:D:D

Re: Vtípky

Posted: 16:05 25. Jul 2011
by davidsoft
Ve hře se to nestalo, ale napadlo mě to, tak to dávám sem:

Na Karathské kolbiště přišel neznámý muž, kterého ani Aria Oria ještě v životě neviděla. Přistoupil k ní.
Muž: *mluví zřetelně* Modrý den. Slušel jsem, že se tu mají kopat dvě aukce Morusova spánku: *významně se odmlčí* veřejná dlažba a soupeř o nejhebčího votrávěče. Jsem tu zdárně?
Aria Oria: Eh, ano, bude dražba a soutěž o nejlepšího vyprávěče.
Muž: A pudou se dlažit i mějaké štěrky? Blsdeny a omelety?

Re: Vtípky

Posted: 17:22 25. Jul 2011
by Thuereg
jáááhahahhaáááhahááááááhahaaaahahaa... tak to je moooooooc hahahaháá

Re: Vtípky

Posted: 17:23 25. Jul 2011
by Thuereg
davidsoft wrote:Ve hře se to nestalo, ale napadlo mě to, tak to dávám sem:

Na Karathské kolbiště přišel neznámý muž, kterého ani Aria Oria ještě v životě neviděla. Přistoupil k ní.
Muž: *mluví zřetelně* Modrý den. Slušel jsem, že se tu mají kopat dvě aukce Morusova spánku: *významně se odmlčí* veřejná dlažba a soupeř o nejhebčího votrávěče. Jsem tu zdárně?
Aria Oria: Eh, ano, bude dražba a soutěž o nejlepšího vyprávěče.
Muž: A pudou se dlažit i mějaké štěrky? Blsdeny a omelety?
Ať žije halo halo:D uplně sem si vzpoměl na pošťáka:D