Re: Vtípky
Posted: 15:20 18. Jul 2011


Ať žije halo halo:D uplně sem si vzpoměl na pošťáka:Ddavidsoft wrote:Ve hře se to nestalo, ale napadlo mě to, tak to dávám sem:
Na Karathské kolbiště přišel neznámý muž, kterého ani Aria Oria ještě v životě neviděla. Přistoupil k ní.
Muž: *mluví zřetelně* Modrý den. Slušel jsem, že se tu mají kopat dvě aukce Morusova spánku: *významně se odmlčí* veřejná dlažba a soupeř o nejhebčího votrávěče. Jsem tu zdárně?
Aria Oria: Eh, ano, bude dražba a soutěž o nejlepšího vyprávěče.
Muž: A pudou se dlažit i mějaké štěrky? Blsdeny a omelety?