Page 121 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:23 15. Sep 2010
by jachyra
Oooooooooohromná vďaka za ukončenie WWQ a za tú veľmi dobrú osôbku, ktorá mi umožnila, aby som mala iný obrázok v hre ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:31 15. Sep 2010
by Firefox_
Radim wrote:Díky hráči postavy Méoi Quildé
Dvakrát po sobě polapena a v obou případech pěkně zahrané.
Takový kdyby byli všichni...ještě jednou díky
Přidávám se

Re: Poděkování

Posted: 12:29 16. Sep 2010
by joergen
Firefox_ wrote:
Radim wrote:Díky hráči postavy Méoi Quildé
Dvakrát po sobě polapena a v obou případech pěkně zahrané.
Takový kdyby byli všichni...ještě jednou díky
Přidávám se
Bylo mi potěšením (nikoli však už pro Méoi) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:39 17. Sep 2010
by etkar
Děkuji hráči zodpovědnému za postavu Elinku Lelliovou za jeho krásnou RP hru v uplynulých dnech.
Objednávka "mlíčka" a to hned 2x u modrého racka mne dostala do kolen.

Re: Poděkování

Posted: 11:58 17. Sep 2010
by Pajule
díky za včerejší noční přepad malej DMkem nějakym,bylo to milé

Re: Poděkování

Posted: 07:43 18. Sep 2010
by Radim
Velký díky Bahňákovi,temnestrane,assaultovi,hefranovi,tuturututu a všem ostatním kteří se podíleli na našem Q a jeho zdárném dokončení.
Moc jsem se bavil a těším se na další kousky :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:23 18. Sep 2010
by Bahnak
mě to bavilo taky :-D
Tímto děkuji všem hráčům ve tři ráno, kteří byli v Ivoře a zajímali se o smrt Palina. Opravdu moc hezky zahrané, byť bohužel bez řešení.
Jinak doweškum děkuji za ochotu hrát a všem hráčům na Thalii držím při trpělivosti se mnou palce :-D
Děkuji svým kolegáčkům že mi se vším pomáhaj a přeju jim pevné nervy a poslušnou klávesnici :twisted: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 16:54 18. Sep 2010
by Muthor6
Milý Ježíšku Nomisi,
děkuji ti za tvé dary v podobě zprovoznění truhlařiny, slibuju že do konce roku budu sekat latinu :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:31 20. Sep 2010
by Xantipa
Dekuji vsem za cas straveny ve hre s myma postavama. Nebudu uz na Thalii hrat.
Velmi me to ten rok a pul bavilo, ale je na case popojet dal. Opravdu vsem co se mnou hrali dekuji, doufam, ze vam me postavy nebudou chybet a zaver mych postav vidim nejak takhle:

Aysha vcera slibila Williamovi, ze uvari gulas a tak ho doma ceka, take doma zrejme najde uprostred mistnosti namalovany pentagram a v kruhu kolem nej horelo 5 svicek. Kdyz ho najde, svicky budou nejspis vyhorene.

Zoe rikala cosi, ze musi odejit za jistym drakem, pry modrym.. Od te doby ji nikdo nevidel. Snad moudra priroda vi, co s ni je.

Zarion dal bojuje s nemrtvyma a doufam, ze se ji dobre dari.


Tarja, Sophie, Mizuki a Tereza a spousta dalsich, odesly nekam do hor, bylo slyset jak vtipkuji a ze si kupovaly velkou zasobu jidla u hospodskeho v Ivory.

Re: Poděkování

Posted: 00:09 21. Sep 2010
by sendys
mam takovy pocit ze to co pises neni pravda spis mi musime podekovat za tvou pritomnost zde byla skvela . Rad sem stebou hral a skoda ze jsme posledni mesice ci jak dlouho jsme se spolu nebavili spolu moc nehrali je mi to moc lito a boli me to ze tak skvela hracka zde konci :(

Re: Poděkování

Posted: 02:21 21. Sep 2010
by wsweetjane
Chtěla bych poděkovat týmu thalie zvláště pak Kucikovi a Caironovi za božskou trpělivot při řešení problému se Sally Imin...kluci díky moc...

A pak bych chtěla moc poděkovat Desmondovi, za to že to nevzdává se zbytky odboje a že ho obdivuju když vidím jak to nemá lehké....

Thanks....;-)

Re: Poděkování

Posted: 06:55 21. Sep 2010
by Pajule
Xanti měj se a hodně zdaru ic i ooc :D a děkuju za ty fajn chvíle

Re: Poděkování

Posted: 19:44 21. Sep 2010
by Miell
wsweetjane wrote: ... bych chtěla moc poděkovat Desmondovi, za to že to nevzdává .... a že ho obdivuju když vidím jak to nemá lehké....
Souhlas.. taky velký dík za trpělivost!
Snad už naše jádro vydrží :wink: Zároveň dík všem, co to pro ně neskončilo s uzavřením míru :)

Re: Poděkování

Posted: 06:49 22. Sep 2010
by Muthor6
Díky za včera a pardon, že jsem se tak vypařil :? klekla baterka u notebooku :roll:

Re: Poděkování

Posted: 21:38 22. Sep 2010
by zachy
Nevím jak to dělaj, ale rodinka vistani je fakt supr :) 6 hráčů a jsou skvěle sehraní. Skvělá hra skvělá atmosféra :)